Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka aktualnie...


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać w tym roku zima dopisała. Przeglądałem  zdjęcia  i natrafiłem na takie z 2.05.2018r, a na nim kwiatki w skrzynkach  na tarasie i pięknie rozwinięte  liście dzikiego wina  spowijającego ten taras. Dziś dzikie wino ma jedynie ledwo widoczne pączki, nie liście. Ewidentnie widać że w tym roku wegetacja rozpoczęła się później. Narciarzy pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bumer napisał:

Jak widać w tym roku zima dopisała. Przeglądałem  zdjęcia  i natrafiłem na takie z 2.05.2018r, a na nim kwiatki w skrzynkach  na tarasie i pięknie rozwinięte  liście dzikiego wina  spowijającego ten taras. Dziś dzikie wino ma jedynie ledwo widoczne pączki, nie liście. Ewidentnie widać że w tym roku wegetacja rozpoczęła się później. Narciarzy pozdrawiam.  

W Sudetach dopiero od 1 Maja widać wczesne objawy wegetacji. Na razie jeszcze zimno jest, +6*C, ale może za tydzień będzie inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ziemowit napisał:

W Sudetach dopiero od 1 Maja widać wczesne objawy wegetacji. Na razie jeszcze zimno jest, +6*C, ale może za tydzień będzie inaczej.

 

Nie wiem gdzie ty widzisz wegetację, bo ja od 2 dni powyżej 980-960 m tylko śnieg piękny, bialutki i pachnący... i tak od 15 do 25 cm (świeżego oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marionen napisał:

Nie wiem gdzie ty widzisz wegetację, bo ja od 2 dni powyżej 980-960 m tylko śnieg piękny, bialutki i pachnący... i tak od 15 do 25 cm (świeżego oczywiście)

Powyżej 980m w Karkonoszach to faktycznie śnieg piękny, bialutki i pachnący. Ale Sudety to także wiele mniejszych górek. :)

No dobrze, przepraszam, nie powinienem jęczeć o wiosnę na forum narciarskim. :P

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Ziemowit napisał:

Powyżej 980m w Karkonoszach to faktycznie śnieg piękny, bialutki i pachnący. Ale Sudety to także wiele mniejszych górek. :)

No dobrze, przepraszam, nie powinienem jęczeć o wiosnę na forum narciarskim. :P

 

Fakt, wybrałem z Sudetów Karkonosze, ale to dlatego, że akurat tutaj od kilku dni operuję i wiosny ni chuchu, w obecnej chwili na resztę gór nie zwracam uwagi. Przepraszam...

PS. W Sudetach Karkonosze zimą (wiosną) najważniejsze, choć wszystkie góry lubię i doceniam.

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...