Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kierunek Alpy!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jeeb napisał:

już przestań spamować, przecież to fotomontaż 🙂

Są gorsze rzeczy niż fotomontaż. Jeszcze z rok temu za wstawienie filmu od JC miałem 5-7 plusów. Teraz tylko jeden i to tylko od ciebie.

Nie wiem, czy to mi się opłaca.

Edytowane przez Ziemowit
Y
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ziemowit napisał:

Są gorsze rzeczy niż fotomontaż. Jeszcze z rok temu za wstawienie filmu od JC miałem 5-7 plusów. Teraz tylko jeden i to tylko od ciebie.

Nie wiem, czy to mi się opłaca.

Po prostu marketing zbyt wychodzi bokiem. I piszę to nie przeciwko Jackowi bo każdy orze jak może i nawet mu kibicuję. Widać, że się stara, da się lubić, warsztat też ok ale... nachalne lokowanie produktów odbiera wiarygodność. A nie lokując nie zarabiasz. Łatwe to nie jest. Przyglądam się temu uważnie (szczególnie na poletku rowerowym). Co najważniejsze odbiorcy też się zmieniają i uczą. To bardzo ważna, wręcz kluczowa sprawa. 

Pozdro

Wiesiek 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem reklama nie przeszkadza, jeśli nie wpływa na rzetelność treści.

Tzn. robiąc recenzję ośrodka, reklamujesz rower czy sprzęt narciarski a nie sam ośrodek.

Robiąc test roweru, reklamujesz miejscówkę, ciuchy itd. ale nie sam rower.

Recenzje w jakikolwiek sposób sponsorowane, są bez sensu.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spiochu napisał:

Moim zdaniem reklama nie przeszkadza, jeśli nie wpływa na rzetelność treści.

Tzn. robiąc recenzję ośrodka, reklamujesz rower czy sprzęt narciarski a nie sam ośrodek.

Robiąc test roweru, reklamujesz miejscówkę, ciuchy itd. ale nie sam rower.

Recenzje w jakikolwiek sposób sponsorowane, są bez sensu.

Pytanie - co jest treścią? Czy chodzi o recenzję ośrodka czy przypadkiem o te  wstawki. Ogólnie to jest kluczowe zagadnienie czy chcesz zachować niezależność i prezentować swoją narrację czy upychać tam co się da? Czy zajmujesz się daną branżą bo ją kochasz, czy może traktujesz to jako potencjalne źródło zysków (czyli marketingowo)?

Ale to jest powiązane z odbiorcami, być może są tacy, którym ten marketingowy suchar pasuje. Ja napisałem ze swojego zgredziarskiego punktu widzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wujot napisał:

Czy zajmujesz się daną branżą bo ją kochasz, czy może traktujesz to jako potencjalne źródło zysków (czyli marketingowo)?

 

jedno, drugiemu nie przeszkadza. Powiem więcej, najlepszymi fachowcami w danej dziedzinie (nieważne jakiej, czy to będzie lekarz, prawnik, architekt lub samorządowiec), są te osoby dla których wykonywany zawód (zajęcie) jest jednocześnie pasją. To oczywista oczywistość.😉

A tak przy okazji.....Hrabia Dracula nie śpi gdzieś w Transylwanii ...ale lubi pojeździć na nartach...szczególnie pod koniec maja 😛

IMG_20210526_115937_2.jpg

Edytowane przez yaro1771
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Ja już z powrotem w Polsce, ale niezdecydowanym radzę popatrzeć na Bergfex, co tam się szykuje pogodowo na poniedziałek i wtorek, i rzucić rzeczy błahe... 

Zbyszek bardzo cenna uwaga. Ja mam już skompletowaną małą bateryjkę, po jednej buteleczce na każdy dzień nartowania...

PSX_20210529_094321.thumb.jpg.27c0c7367abadec1c804f6b22788158d.jpg

Pozdrawiam.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marionen napisał:

Zbyszek bardzo cenna uwaga. Ja mam już skompletowaną małą bateryjkę, po jednej buteleczce na każdy dzień nartowania...

PSX_20210529_094321.thumb.jpg.27c0c7367abadec1c804f6b22788158d.jpg

Pozdrawiam.

To co stoi pierwsze z lewej mogę trąbić non stop. Szkoda ze prawie nie osiągalne w polskich sklepach stacjonarnych.

Dorwalem jakiś czas temu butelczynę 0.7l tego zacnego trunku w polskim Auchan 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marionen napisał:

Zbyszek bardzo cenna uwaga. Ja mam już skompletowaną małą bateryjkę, po jednej buteleczce na każdy dzień nartowania...

PSX_20210529_094321.thumb.jpg.27c0c7367abadec1c804f6b22788158d.jpg

Pozdrawiam.

W górach trzeba mieć zestaw awaryjny, co zrobisz jak wypijesz je pierwszego dnia?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sstar napisał:

W górach trzeba mieć zestaw awaryjny, co zrobisz jak wypijesz je pierwszego dnia?

Zależy do której godziny pierwszego dnia. Bo po 19.00 wszystko zamknięte i trzeba dymać na jakiegoś Shell-a czy OMV z buta kilka kilometrów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie dotyczące potwierdzenia szczepienia. Na portalu pacjenta pojawiła się opcja druku zaświadczenia szczepienia z kodem QR. Czy ten dokument jest  wystarczający w Austrii? Wyczytałem, że te kody będą obowiązywać w UE od 1 lipca. Wybieram się na lodowiec w najbliższych dniach. Druga sprawa, jak wygląda sytuacja z powrotem do Polski (osoba bez szczepienia, która wjedzie do Austrii z wynikiem testu antygenowego). Czy po 4 dniach w Austrii musi badać się przed wyjazdem na miejscu lub już w Polsce po powrocie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dyna napisał:

Ten test podczas powrotu w Austrii czy już po przyjeździe do Polski? 

Jeżeli wracasz z zagranicy, a nie jesteś zaczepiony lub ozdrowieniec, to musisz poddać się kwarantannie, chyba że: zrobisz test przed wjazdem do Polski lub zrobisz test zaraz po przyjeździe - wtedy kwarantanna jest przerywana. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...