Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, marionen napisał:

Lubię prostych ludzi, na prostaków mam alergię....

Widzisz, tu się różnimy, ja nie oceniam, o nikim nie napisałbym, ze jest prostym człowiekiem, ani prostakiem.

ps a tymczasem https://www.onet.pl/sport/onetsport/tokio-2020-roger-federer-nie-pojedzie-na-igrzyska/755hp27,d87b6cc4

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla osób które nie przepadają za Novakiem Djokovicem. Dużo wysiłku by ukazać Novaka w złym świetle robią wszelkiego rodzaju media. W 2017 roku ukazała się biografia Nolego zatytułowana Zwycięzca. Przyznaję, jest ponad 500 stron do przeczytania, warto jednak podjąć ten trud i wygospodarować trochę czasu na poznanie tenisisty z drugiej strony, a nie tylko z opinii przekazywanej przez media. Kiedyś byłem uprzedzony do Bode Millera, już sam nawet nie wiem dlaczego. Na szczęście przeczytałem Jego książkę "Autobiografia Wariata".. Moja opinia o nim zmieniła się diametralnie.  Może ktoś podobnie jak  ja dzięki biografii zmieni zdanie o Novaku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marionen napisał:

Mam propozycję dla osób które nie przepadają za Novakiem Djokovicem. Dużo wysiłku by ukazać Novaka w złym świetle robią wszelkiego rodzaju media. W 2017 roku ukazała się biografia Nolego zatytułowana Zwycięzca. Przyznaję, jest ponad 500 stron do przeczytania, warto jednak podjąć ten trud i wygospodarować trochę czasu na poznanie tenisisty z drugiej strony, a nie tylko z opinii przekazywanej przez media. Kiedyś byłem uprzedzony do Bode Millera, już sam nawet nie wiem dlaczego. Na szczęście przeczytałem Jego książkę "Autobiografia Wariata".. Moja opinia o nim zmieniła się diametralnie.  Może ktoś podobnie jak  ja dzięki biografii zmieni zdanie o Novaku.

Media zagrały piłka w obsługę kortu? Oczywiście po skończonej akcji. Ta książkę pisał niezależny autor? Czy przedstawiciel meidiow?

ps Nole ma zwyczajnie pecha, ze konkuruje z gentlemenami jak Federer czy Nadal i tyle.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Victor napisał:

Tak dla rozluźnienia 😉

Czasów Fibaka nie pamiętam,a te co pamietam,tylko o Radwańskiej było tak naprawdę głośno. Dziś jest Iga i Hubi. Mnie osobiscie bardzo cieszy. 36B25BAB-B7B8-4AD7-9653-797885EE1510.jpeg.be0efe1d557dd25b2d2570a3b605c8db.jpeg

 

Hubertowi jeśli chodzi o ranking, brakuje tylko jednego miejsca do wyrównania osiągnięcia Wojciecha Fibaka, który najwyżej był 10 w rankingu singlowym. Iga do Agi ma jeszcze kilka miejsc do odrobienia. Sądzę jednak, że Aga 2 miejsce w rankingu by z pewnością oddała za możliwość wygrania turnieju Wielkoszlemowego. Przyszłość tenisa ziemnego w Polsce (w przeciwieństwie do tenisa stołowego) wygląda bardzo obiecująco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Victor napisał:

Tak dla rozluźnienia 😉

Czasów Fibaka nie pamiętam,a te co pamietam,tylko o Radwańskiej było tak naprawdę głośno. Dziś jest Iga i Hubi. Mnie osobiscie bardzo cieszy.

Cześć

Ja też pochodzę z czasów Fibaka i - tu Mariusz z pewnością potwierdzi - jego sukcesy w tamtych czasach można porównać z Małyszomanią. Ja mieszkałem przy dużym parku, w którym było sporo wielkich asfaltowych (takie były czasy) placów. W promieniu 200 metrów od bloku, w którym mieszkałem powstało wtedy 6 kortów, a wszystkie okoliczne ławki były zaanektowane na "siatki", bo normalna siatka była praktycznie niedostępna. My mieliśmy to szczęście, że byliśmy gnojami, których rodzice rozumieli tę pasję więc i oryginalna siatka się znalazła i kort był zwymiarowany co do cala, nawet grubość linii była prawidłowa i słupki do naciągu siatki oryginalne.

Niestety nie przełożyło się to w żaden sposób na sukcesy sportowe ale pamiętać należy, że jest wysoce prawdopodobne iż, rodzice dzisiejszych Hurkaczy pierwszy kontakt z tenisem mieli dzięki Panu Wojciechowi, który jest nie tylko wybitnym sportowcem ale po prostu wybitnym człowiekiem.

Pani Radwańskiej nigdy specjalnie nie lubiłem choć miała sporo chwil, że grała fantastyczny tenis. Jako osoba słabego zdrowia musiała nadrabiać innymi elementami i wielokrotnie jej się to udawało. Sprytne i nietuzinkowe zagrania to jej wizytówka. W porównaniu z nią Pani Iga genetyczne papiery na granie ma perfekcyjne. Oby tylko nikt tego nie zaprzepaścił.

Tutaj niestety jest słabo bo żyjemy w kraju wyjątkowej głupoty mediów i "kibiców", którzy żądaniami, oczekiwaniami i ciśnieniem byliby w stanie zniszczyć granitowy posąg a co dopiero 19-letnią dziewczynę. Miejmy nadzieję, że ma na tyle dystansu, że będzie miała to wszystko w dupie - inaczej, nie ma szans.

Pozdrowienia

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja też pochodzę z czasów Fibaka i - tu Mariusz z pewnością potwierdzi - jego sukcesy w tamtych czasach można porównać z Małyszomanią. Ja mieszkałem przy dużym parku, w którym było sporo wielkich asfaltowych (takie były czasy) placów. W promieniu 200 metrów od bloku, w którym mieszkałem powstało wtedy 6 kortów, a wszystkie okoliczne ławki były zaanektowane na "siatki", bo normalna siatka była praktycznie niedostępna. My mieliśmy to szczęście, że byliśmy gnojami, których rodzice rozumieli tę pasję więc i oryginalna siatka się znalazła i kort był zwymiarowany co do cala, nawet grubość linii była prawidłowa i słupki do naciągu siatki oryginalne.

Niestety nie przełożyło się to w żaden sposób na sukcesy sportowe ale pamiętać należy, że jest wysoce prawdopodobne iż, rodzice dzisiejszych Hurkaczy pierwszy kontakt z tenisem mieli dzięki Panu Wojciechowi, który jest nie tylko wybitnym sportowcem ale po prostu wybitnym człowiekiem.

Pani Radwańskiej nigdy specjalnie nie lubiłem choć miała sporo chwil, że grała fantastyczny tenis. Jako osoba słabego zdrowia musiała nadrabiać innymi elementami i wielokrotnie jej się to udawało. Sprytne i nietuzinkowe zagrania to jej wizytówka. W porównaniu z nią Pani Iga genetyczne papiery na granie ma perfekcyjne. Oby tylko nikt tego nie zaprzepaścił.

Tutaj niestety jest słabo bo żyjemy w kraju wyjątkowej głupoty mediów i "kibiców", którzy żądaniami, oczekiwaniami i ciśnieniem byliby w stanie zniszczyć granitowy posąg a co dopiero 19-letnią dziewczynę. Miejmy nadzieję, że ma na tyle dystansu, że będzie miała to wszystko w dupie - inaczej, nie ma szans.

Pozdrowienia

Oczywiście potwierdzam. Karierę Fibaka śledziłem głównie w prasie (Przegląd Sportowy, Sport, Trybuna Ludu, tygodnik kolorowy Sportowiec) . Pierwszy mecz w telewizji który pamiętam to finał Masters 1976r. i mecz p Wojtka z Hiszpanem Manuelem Orantesem. Prowadzenie w setach 2-1 i w czwartym secie 5-2 w gemach. Jednak nie wystarczyło to do zwycięstwa. Wcześniej Orantesa pokonał w grupie, w półfinale pokonał po 5 setach Guillermo Vilasa, jednego z najlepszych tenisistów w tamtym czasie. W tenisa sam jednak wtedy nie grałem, brak kortów w mojej okolicy, a wtedy byłem zafascynowany piłką nożną, każdą wolną chwilę spędzałem na boisku, tenis musiał jeszcze trochę poczekać. Zimą wiadomo, zawsze ski.

Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Mam w rodzinie księdza który zwykł mówić że Stwórca pęka ze śmiechu jak człowiek składa  takie deklaracje .. 😉

Każdy wybiera sobie drogę jaką chce i to jego sprawa gdzie podąży na kolejnym skrzyżowaniu czy rozstaju dróg. Ja nikomu kierunku nie narzucam. Twojego księdza z rodziny nie znam i mniemam, że On mnie też nie zna, Jego opinia jest dla mnie bez znaczenia. Życzę mile spedzonego nadchodzącego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lexi napisał:

Mam w rodzinie księdza który zwykł mówić że Stwórca pęka ze śmiechu jak człowiek składa  takie deklaracje .. 😉

Ja się wypowiadam o przyjemnościach i pasji, a Ty o światopoglądach, nie należy mieszać tak odległych światów. Mógłbym dyskutować latami na takie tamaty, a to nie miejsce na nie. Nie dyskutuję na Skionline o polityce i religii...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, marionen napisał:

Ja się wypowiadam o przyjemnościach i pasji, a Ty o światopoglądach, nie należy mieszać tak odległych światów. Mógłbym dyskutować latami na takie tamaty, a to nie miejsce na nie. Nie dyskutuję na Skionline o polityce i religii...

Spokojnie .. .. ja ani o jednym ani o drugim... ani też o trzecim ..😄

Bardziej o własnych doświadczeniach w tym względzie ...  i o nieprzewidywalności losu...🙂

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Każdy wybiera sobie drogę jaką chce i to jego sprawa gdzie podąży na kolejnym skrzyżowaniu czy rozstaju dróg. Ja nikomu kierunku nie narzucam. Twojego księdza z rodziny nie znam i mniemam, że On mnie też nie zna, Jego opinia jest dla mnie bez znaczenia. Życzę mile spedzonego nadchodzącego weekendu.

Są takie drogi, które prowadzą tylko w jedna strone, niekoniecznie pożądana, ty jako skiturowiec winieneś to wiedzieć... No chyba, ze odwrót, ale i to nie zawsze możliwe... ostatnio czytałem jakieś wspomnienia Roberta Roga, gdy nagle zjazd ze Śnieżki kończył się ścianka:-) Z tenisem to się słabo wiąże, choć i tu nieznane są wyroki... wystarczy kontuzja jak u ciebie i out. No i można bajdurzyć o planach, pasji i takich tam, a zostają jedynie marzenia czy mrzonki.

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mitek napisał:

Pomoże mu tylko odpowiedni lekarz. ;)

Pozdrowienia

Raczej nie - to akurat wyjątkowy palant jest i żaden lekarz nie pomoże....(ale to inna historia)

Tak czy siak równie dobrze mogłem napisać "nigdy nie mów nigdy". Z jednym i drugim twierdzeniem się zgadzam. 

Ot taka wtrącona "wolna myśl".. w żadnym razie nie mająca na celu wywołania ataku histerii... 😄

Apeluje do wszystkich .. WIECEJ LUZU - MNIEJ NAPINKI.. 

 

Zdrawim Mitku !😉

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2021 o 08:00, Mitek napisał:

Ja też pochodzę z czasów Fibaka

Cześć

Urodziłem się w czasach jego świetności czyli 79’,pamietam druga połowę lat 80’ tak jak piszesz ,betonowe place do tenisa i nie tylko były przy każdej szkole,czy większym  osiedlu . Na w-f pamietam jak dziś,że zajęcia często były z odbijaniem piłki od ściany sali szkolnej . Jednak, lata 70 czy 80 to panteon sukcesu piłki nożnej,czyli ekipy Górskiego czy Piechniczka . Choć początkiem 90’ to sukces wielki TdF Zenek Jaskuła i granie kapslem z koszulką lidera. Piękne czasy,większość spędzaliśmy na zewnątrz, aktywnie,totalna odmiana do dzisiejszej rzeczywistości dzieci i młodzieży . Choć cieszy jak młodzi którzy wchodzą w panteon wybitnych potrafią promować i nie unosić swojego czoła ku górze nie potrzebnie .

pozdrawiam serdecznie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Siatkarki jeszcze nie skończyły, siatkarze zaczynają, jeszcze trwa (ale chyba już rozstrzygnięta) Vuelta. Primoz Roglic jak gdzieś się nie rozbije to nie ma konkurenta godnego siebie. I na dokładkę rozpoczął się US Open. Nasi na razie 2-2. Kto miał wygrać to wygrał, a kto przegrać to przegrał. Iga i Hubert (z mojego Wrocławia) walczą dalej. Hubert pokazał się bardzo dobrej strony. On na amerykańskich kortach osiąga bardzo dobre wyniki, pora by je potwierdził w US Open. Idze tak dobrze na twardych kortach nie idzie. Super by było gdyby doszli do ćwierćfinału, tam już najwyższe schody mogą czekać. Dwie jedynki, u pań A. Barty, u panów N. Djokovic. Kto wie może Hubert już dorósł do wielkich wyników. Nole już ma w tym roku zdobyte wszystkie dotychczasowe szlemy, ten będzie dla niego najtrudniejszy do zdobycia, gdyby wygrał to by było niesamowite wydarzenie. Andy Murray o mały włos wywaliłby Tsitsipasa w pierwszej rundzie. Z faworytów jeszcze A.Zverev i D. Miedvedev. Ciekawe kto pierwszy odpadnie. W pierwszej rundzie Djokovic nie zachwycił, ale wygrać z nim 3 sety nikomu nie będzie łatwo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...