Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie mecz panów na pełnym dystansie i z odpowiednią dawką adrenaliny. Nie był na najwyższym poziomie ale zaangażowanie zawodników z całą pewnością na najwyższym możliwym poziomie. Czy Novak może w dwóch kolejnych meczach pokonać Zvereva i Medvedeva, no nie mam pojęcia, ale sądzę, że jest jedynym zawodnikiem w turze który może tego dokonać. Wypoczęty "Ośmiornica" w życiowej formie na szybkiej twardej nawierzchni, do tej pory nikt nie był w stanie dobrać się do Rosjanina. Novak po trudnej drabince, po ciężkich meczach z krótszym czasem na odpoczynek, dzisiaj ponad 3.5 godziny ostrej walki, ponad 7 km sprintów, cel ma jednak wielki, albo On, albo nikt... Idemooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2021 o 14:31, marionen napisał:

Kibice z piłki nożnej to osobna historia. Sportem interesuję się od zawsze i zawsze kibice (kibole) piłkarscy to inna kategoria "ludzi", obchodzi ich wszystko oprócz meczu i drużyny której ponoć kibicują. Czasami nie znają wyniku meczu który podobno oglądają. Kiedyś z ojcem w latach 70-tych wybraliśmy sie na mecz ligowy Legia Warszawa - Stal Mielec. Pamietam wynik 1-0 dla wojskowych. Siedząc wśród kibiców Legii dopingowałem Stal, dopiero ojciec zwrócił mi uwagę, że to niestosowne zachowanie. Na szczęście naokoło nas kibice byli w wieku mojego ojca i w jednym kawałku wyszedłem ze stadionu. Dzisiaj nie wiem czy o własnych siłach dał bym radę. Ostatni mecz piłkarski jaki oglądałem to jedyne zwycięstwo nad Niemcami 2-0. Atmosfera jak na futbol była wyjątkowo spokojna. Zwycięstwo, kibiców rozmiękczyło. Od lat wolę oglądać mecze piłkarskie w telewizji. Do niedawna bardzo podobało mi się kibicowanie na meczach siatkówki, ale tu już też coraz gorzej, coraz bliżej kibicowanie zaczyna przypominać te z piłkarskich boisk, czyli dno...

Cześć

Czyli znowu to sam - dostępność zabija poziom.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Pięknie jej poszło, ale w półfinale z Barty zapewne łatwo nie będzie…

Pewnie nie ale Azarenka też nie byle kto a jednak Iga sie jej nie dała przestraszyć... tak trzymać.👍

Sądzę też że obecność Wiktorowskiego jest na plus - to przecież encyklopedia..kupe lat w turze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lexi napisał:

Pewnie nie ale Azarenka też nie byle kto a jednak Iga sie jej nie dała przestraszyć... tak trzymać.👍

Sądzę też że obecność Wiktorowskiego jest na plus - to przecież encyklopedia..kupe lat w turze...

Tak - na razie obiecująco to wyglada. Tez podskórnie odbieram zmianę trenera na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
15 godzin temu, MarioJ napisał:

Iga wychodzi na prowadzenie WTA. Dzisiaj zdecydowanie wygrała z Osaka 6:4, 6:0.

Gratulacje!

@marionendasz komentarz ? 🙂

[https://www.youtube.com/watch?v=WNYART0ZJBA]

 

Cześć MarioJ.

Komentarz to raczej słabo, dopiero wielkie szlemy kobiet oglądam. Mam tylko ze sportowych programów Polsat i Eurosport. Żeby mnie dobić wrzucili mi jeszcze 2 programy CanalPlus na których na okrągło przez całą dobę mogę polską ligę piłkarską oglądać, kto to wytrzyma...😛😜. To co wypisują w internetach to poziom dokładnie taki jak te 2 programy z CanalPlusa. Natomiast Świątek rozwija się szybko i dynamicznie. Oby omijały ją poważne kontuzje, wydaje się, że zmiana trenera pomogła. Odzyskała równowagę psychiczną. Stara zasada tenisowa głosi, że mecze wygrywa się głową i nogami. Z głową Iga radzi sobie coraz lepiej, a jeśli chodzi o nogi to jest jedną z majlepszych, krycie kortu, ustawienie, dobieganie w bok i przód, antycypacja uderzeń przeciwniczek też na bardzo wysokim poziomie. Poprawić powinna najbardziej serwis (pierwszy i drugi), grę wolejową i jeszcze bardziej wzmocnić bekhend. Forhend to wszystkie zawodniczki z czołówki mają doskonały i tu przewagi nie zrobi (podobnie u facetów). Bardzo poprawiła też regularność, co widać przy dłuższych wymianach. Czasami trzeba zwolnić i to już robi. Czas kiedy waliła większość piłek jak Szarapowa czy Ivanović na szczęście minął. Iga rozwija się cały czas i oby tak całą karierę. To dzięki temu Djokovic i Nadal wygrywają z kolejnymi generacjami imprezy Wielkoszlemowe, rozwijają swoje umiejętności z każdym kolejnym sezonem, a młodzi ciągle z tyłu. Jak znasz jakiś sposób do oglądania Świątek w internecie, to daj linka...

Pozdrawiam i zmykam na narty, bo warunki doskonałe...

Edytowane przez marionen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marionen napisał:

Cześć MarioJ.

Komentarz to raczej słabo, dopiero wielkie szlemy kobiet oglądam. Mam tylko ze sportowych programów Polsat i Eurosport. Żeby mnie dobić wrzucili mi jeszcze 2 programy CanalPlus na których na okrągło przez całą dobę mogę polską ligę piłkarską oglądać, kto to wytrzyma...😛😜. To co wypisują w internetach to poziom dokładnie taki jak te 2 programy z CanalPlusa. Natomiast Świątek rozwija się szybko i dynamicznie. Oby omijały ją poważne kontuzje, wydaje się, że zmiana trenera pomogła. Odzyskała równowagę psychiczną. Stara zasada tenisowa głosi, że mecze wygrywa się głową i nogami. Z głową Iga radzi sobie coraz lepiej, a jeśli chodzi o nogi to jest jedną z majlepszych, krycie kortu, ustawienie, dobieganie w bok i przód, antycypacja uderzeń przeciwniczek też na bardzo wysokim poziomie. Poprawić powinna najbardziej serwis (pierwszy i drugi), grę wolejową i jeszcze bardziej wzmocnić bekhend. Forhend to wszystkie zawodniczki z czołówki mają doskonały i tu przewagi nie zrobi (podobnie u facetów). Bardzo poprawiła też regularność, co widać przy dłuższych wymianach. Czasami trzeba zwolnić i to już robi. Czas kiedy waliła większość piłek jak Szarapowa czy Ivanović na szczęście minął. Iga rozwija się cały czas i oby tak całą karierę. To dzięki temu Djokovic i Nadal wygrywają z kolejnymi generacjami imprezy Wielkoszlemowe, rozwijają swoje umiejętności z każdym kolejnym sezonem, a młodzi ciągle z tyłu. Jak znasz jakiś sposób do oglądania Świątek w internecie, to daj linka...

Pozdrawiam i zmykam na narty, bo warunki doskonałe...

WTA highlights

drugi serwis ciężki dla osaki

Zarówno Goodall, jak i Davenport zachwycali się jej dyspozycją przy drugim serwisie, który często przybierał formę niewygodnego kick-serwisu.

 

baw się dobrze, ja chyba tez ruszę…

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

 

😛😜 Jak znasz jakiś sposób do oglądania Świątek w internecie, to daj linka...

Coś na YT strimują, nie jest to legalne, ale dało się znaleźć live, niestety w niezbyt dobrej jakości. Ostatnią piłkę Naomi wręcz chyba wywaliła w buroki, w stylu kończ waść wstydu oszczędź. Nie miała sposobu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marionen napisał:

Wielkoszlemowe, rozwijają swoje umiejętności z każdym kolejnym sezonem, a młodzi ciągle z tyłu. Jak znasz jakiś sposób do oglądania Świątek w internecie, to daj linka...

Ja oglądałem skrót z jakiejś stacji ze słowackim komentarzem. Jak skończyłem oglądać, to video już padło cenzurze i został usunięte. Ale widzę że teraz jest oficjalny skrót WTA. Szukam po nazwiskach i zawsze coś wyskakuje:
osaka swiatek

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marionen napisał:

Poprawić powinna najbardziej serwis (pierwszy i drugi), grę wolejową i jeszcze bardziej wzmocnić bekhend. 

Właściwie nic dodać, nic ująć, poza tym, że grę wolejem powinna poprawić zwłaszcza, jeśli chce kiedyś wygrać Wimbledon, a na pewno chce!...

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarioJ napisał:

Ja oglądałem skrót z jakiejś stacji ze słowackim komentarzem. Jak skończyłem oglądać, to video już padło cenzurze i został usunięte. Ale widzę że teraz jest oficjalny skrót WTA. Szukam po nazwiskach i zawsze coś wyskakuje:
osaka swiatek

 

Pisałem o highlights ale zawsze można wyważyć otwarte drzwi, tymczasem Alcazar bije Ruuda, the new star is born…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Dzisiaj wielka sobota w wykonaniu polskich zawodników. Muszę przyznać, że byłem człowiekiem małej wiary i nie wierzyłem w awans Igi Świątek do finału US Open. Forma Polki rosła z meczu na mecz. Świątek porusza się na korcie jak nikt inny w turze, doskonała defensywa, kontry waleczność i wiara we własne umiejętności, nie przegrywa w finałach. Gdyby jeszcze lepiej serwowała nie miałaby godnej rywalki. Tunezyjka to jednak niezwykle wszechstronna tenisistka, może być bardzo ciekawy finał. Lewandowski strzelił kolejnego gola w lidze, a i ja dzisiaj wygrałem w tenisa z moim starym rywalem. Mam nadzieję, że w Nowym Jorku usłyszę wiele razy "jazda" i ze szczęśliwym zakończeniem...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lika napisał:

Piorunujący początek, Iga jak maszyna! Ze strony sympatycznej poniekąd Tunezyjki liczyłem i wciąż liczę na więcej🍿

No i masz co chciałeś. Świetny mecz Igi Świątek i zwycięstwo po walce, co w perspektywie jej rozwoju sportowego powinno ją wzmocnić...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...