Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Swiatek wróciła w meczu i wygrała https://www.sport.pl/tenis/7,64987,27527038,iga-swiatek-nie-musi-byc-supermanem-dlaczego-mialaby-nie-plakac.html#do_w=107&do_v=314&do_st=RS&do_sid=552&do_a=552&s=SMT_Link_5 ale nie musi być superwoman, kuźnie twardzieli i hartowanie maminsynków kończą się tak

https://wiadomosci.wp.pl/mroczne-tajemnice-renic-katowani-chlopcy-przerywaja-milczenie-6678130136447808a a HURKACZ zawalczył ale Seppiemu piłki spadały po siatce trochę lepiej w końcówce no i był lepszy. No i nasz debel LINETTE i Pera ograły https://www.onet.pl/sport/onetsport/us-open-linette-gra-dalej-spora-niespodzianka-tenis/xgz6w1j,d87b6cc4 jedne z faworytek.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z grona potencjalnych faworytów odpadł Tsitsipas. W każdym meczu tracił sety i w końcu poległ z młodym Hiszpanem. Kto następny. Zverev, Medvedev i Djokovic ogrywają kolejnych rywali. Do finału trudna droga przed Serbem. Berrettini, Zverev. Rosjaninowi czyści się drabinka...

 

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wujot napisał:

oglądamy 

Jestem w Ahlbeck, a to co opisują mas media często rozmija się z prawdą. Wolę opinię normalnych ludzi (kibiców) z forum od bełkotu internetowych portali, którzy biorą kasę za swoją paplaninę, często nie mając pojęcia o konkretnej dyscyplinie sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Jestem w Ahlbeck, a to co opisują mas media często rozmija się z prawdą. Wolę opinię normalnych ludzi (kibiców) z forum od bełkotu internetowych portali, którzy biorą kasę za swoją paplaninę, często nie mając pojęcia o konkretnej dyscyplinie sportu...

Ja też tam nie mam pojęcia, siedzę w domu bo jestem kontuzjowany. Ale mecz był zajebisty, choć chyba nie na moje nerwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wujot napisał:

... siedzę w domu bo jestem kontuzjowany. Ale mecz był zajebisty, choć chyba nie na moje nerwy.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Prawdziwy sezon (narciarski) już blisko. Tak się zastanawiam, czy powodem Twoich kłopotów zdrowotnych nie jest rower. Nie pamiętam byś odnosił kontuzje na nartach. Nie żebym Ciebie namawiał który sport wybrać, jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marionen napisał:

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Prawdziwy sezon (narciarski) już blisko. Tak się zastanawiam, czy powodem Twoich kłopotów zdrowotnych nie jest rower. Nie pamiętam byś odnosił kontuzje na nartach. Nie żebym Ciebie namawiał który sport wybrać, jednak...

Czyżbyś miał informatora w moim domu? Wiem, świnki, którymi się (chwilowo) opiekujemy Ci donoszą! 

Ale masz rację, narty są nudne - tyle lat jazdy i nigdy sobie nic nie złamałem. A rower trochę sobie człowiek poskakał i... udało się ;)

Ale w sumie tylko orteza czyli luzik.

Edytowane przez Wujot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, Djokovic się wybronił, Zverev się wybronił, Medvedev gładko odprawia kolejnych rywali i nie widać w jego połówce godnego rywala. Raczej tylko kontuzja lub własna głowa może go pokonać. U pań za to się dzieje. Nie ma Osaki, nie ma Barty. Faworytki brak, czy to lepiej dla Świątek. Raczej bez znaczenia i tak trzeba wygrywać kolejne mecze i z każdą rywalką szanse raczej 50 na 50. U facetów to grono faworytów bardzo wąskie jest. Może gdyby kobiety grały do 3 wygranych setów byłoby inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wujot napisał:

Czyżbyś miał informatora w moim domu? Wiem, świnki, którymi się (chwilowo) opiekujemy Ci donoszą! 

Ale masz rację, narty są nudne - tyle lat jazdy i nigdy sobie nic nie złamałem. A rower trochę sobie człowiek poskakał i... udało się ;)

Ale w sumie tylko orteza czyli luzik.

Wiesław zagubiłeś się. Rower to wieczne kręcenie (no wiesz czym). Narty to każdy skręt inny i widoki z miejsc niedostępnych dla roweru. Taki zjazd z K2 czy Everestu na rowerze niemożliwy... żartuję oczywiście, niech każdy robi to co lubi, ważne by coś robił. Znając Twoje umiejętności narciarskie i determinację w górach szkoda... powodzenia na rowerze życzę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wujot napisał:

Ale w sumie tylko orteza czyli luzik.

No to szczęście w nieszczęściu - gips bardziej szkodzi niż pomaga jak masz za sobą już kilkadziesiąt sezonów.. uruchomić stawy po tym to prawdziwe wyzwanie - to tak jakbyś wydarł mumie z sarkofagu i chciał ją nauczyć chodzić.. 😉

Zdrówka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z portali czytam teraz " Historyczny sukces Świątek na US Open" a ja się pytam dla kogo. Dla kibiców, dla Świątek, no chyba nie. Raczej tylko dla pismaka który chce trochę zarobić krzykliwym tytułem. Świątek wygrała RG i nie sadzę by była zachwycona awansem do 4 rundy. Jej ambicje sięgają raczej dalej. Jest młoda, mało razy jeszcze startowała w imprezach szlemowych i takie wyniki pewno będzie poprawiać co roku, a tu historyczny sukces... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marionen napisał:

Na jednym z portali czytam teraz " Historyczny sukces Świątek na US Open" a ja się pytam dla kogo. Dla kibiców, dla Świątek, no chyba nie. Raczej tylko dla pismaka który chce trochę zarobić krzykliwym tytułem. Świątek wygrała RG i nie sadzę by była zachwycona awansem do 4 rundy. Jej ambicje sięgają raczej dalej. Jest młoda, mało razy jeszcze startowała w imprezach szlemowych i takie wyniki pewno będzie poprawiać co roku, a tu historyczny sukces... 

może nie jest zachwycona, może jej ambicje sięgają dalej, ale patrząc na osiągnięcia Polek w US Open, to dokonuje się pewien przełom, dla Swiatek to 4 runda w kolejnym szlemie, ta mała stabilizacja po wygraniu RG może znaczyć więcej niż kolejny historyczny sukces; to póki co jej rekordowy wynik w US Open, a Radwańska tez dalej nigdy nie zaszła https://pl.wikipedia.org/wiki/Agnieszka_Radwańska#Występy_w_grze_pojedynczej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...