Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

IO Tokio.. plany, prognozy, nadzieje - wyniki.


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, marionen napisał:

W koszykówce się działo, prowadzenie się zmieniało, na końcu Francja pokonała USA. Dream team to nie jest (amerykański).

Tak się na 3x3 skoncentrowałem ze taki szlagier przeoczyłem. Gdzie oglądasz? Ps Japonia vs Łotwa się działo, no i jeden duży Chińczyk pokonał Holandię, jutro gramy z tymi dwiema druzynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RS:X po kolizji z Picon w 3 wyścigu zeszło powietrze z Klepackiej i dzisiaj w 3 kolejnych wyścigch słabo poszło. 9 miejsce, najgorsze, że ma dużą stratę punktową do pierwszej trójki. Wypadek Francusce nie przeszkodził i po 6 wyścigach dalej na prowadzeniu razem z Brytyjką. W siatkówce rosyjska mieszanka młodości z doświadczeniem dała w efekcie sukces w starciu z USA 3-1. Polacy powinni pokonać teraz Włochów, lekko jednak może nie być...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marionen napisał:

Olimpiadę najlepiej można oglądać na Eurosport Player.

No tak, subskrybuje ale mogę korzystać tylko na kompie albo telefonie - TV mi się zbiesił i nie chce załadować playera a na przykład Iple ładuje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexi napisał:

No tak, subskrybuje ale mogę korzystać tylko na kompie albo telefonie - TV mi się zbiesił i nie chce załadować playera a na przykład Iple ładuje bez problemu.

Ja tez ipla ale wtedy dwa kanały tylko; nasza Chinka gorsza niż ich

https://www.onet.pl/sport/onetsport/tokio-2020-tenis-stolowy-li-qian-jian-fang-lay-porazka-polki-wynik-meczu/cj8krbh,d87b6cc4

tez mi coś tam z playerem kiedyś nie działało

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marionen napisał:

Nie mam teraz możliwości oglądać, jak możesz to napisz coś więcej...🙂

Kiepski raczej ze mnie komentator....polowa 3go seta mamy 8 asów na koncie generalnie to co nie funkcjonowało z Persami teraz pracuje ... Włosi bronią słabiej,  słabo czytają naszą grę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lexi napisał:

Kiepski raczej ze mnie komentator....polowa 3go seta mamy 8 asów na koncie generalnie to co nie funkcjonowało z Persami teraz pracuje ... Włosi bronią słabiej,  słabo czytają naszą grę. 

20:14 dają radę chłopaki. Leon nad blokiem. My blokiem. Debiutant Kubiak.

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciał biedak przez kierownice, dobrze, ze się wypial, cyt:

Wielki faworyt z Holandii stracił szansę na złoto przez... działaczy, którzy zapomnieli mu powiedzieć o zmianie na trasie. Mathieu van der Poel po kraksie nawet nie ukończył rywalizacji. Bartłomiej Wawak był 19.

za chwile nasi koszykarze 3x3 z Holandia, po porażce pechowej z Chinami dziś w poludnie

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sstar napisał:

Poleciał biedak przez kierownice, dobrze, ze się wypial, cyt:

Wielki faworyt z Holandii stracił szansę na złoto przez... działaczy, którzy zapomnieli mu powiedzieć o zmianie na trasie. Mathieu van der Poel po kraksie nawet nie ukończył rywalizacji. Bartłomiej Wawak był 19.

Ta trasa raczej przypominała zawody w cyklotrialu, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Kto by się martwił o zdrowie zawodników. Zaczynają ich traktować jak gladiatorów bo przed startem warunki jak w więzieniu.

980 (1).jpg

980.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marionen napisał:

Nieźle wyglada podium w deskorolce ulicznej ( tak to chyba brzmi po naszemu) Debiutujaca dyscyplina, złoto dla Japonki Nishija lat 13. Srebro Brazylijka Leal lat 13. Brąz dla kolejnej Japonki Nakayama staruszka lat 16.

Czekam teraz na wprowadzenie nowych dyscyplin gdzie medale będą zdobywały przedszkolaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...