Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

IO Tokio.. plany, prognozy, nadzieje - wyniki.


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Lexi napisał:

Dalej sie trzymamy - boks poszedł się gwizdać..

Szansa na rewanż, Badosa i Carreno  Busta, łatwo nie będzie. Zaraz HURKACZ...

https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,27373689,polki-szly-jak-burza-do-polfinalu-wtem-paraliz-duza-szansa.html#s=SMT_Link_4

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, surfing napisał:

Ta trasa raczej przypominała zawody w cyklotrialu, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Kto by się martwił o zdrowie zawodników. Zaczynają ich traktować jak gladiatorów bo przed startem warunki jak w więzieniu.

Nie rozumiem Twojego komentarza. Oglądałem wczoraj przejazdy i nie widziałem masowych wypadków. Nie znam się szczegółowo na zawodach XC, ale widziałem że zawodnicy sobie radzili na trasie.

Przewrotka Holendra jest przykra, ale to ewidentne niedogadanie się ekipy tego kraju. Wszyscy, poza tym jednym zawodnikiem, wiedzieli że na zawodach nie będzie rampy za skałą.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut MTB ..wiem ze jada 2 Szwajcarki 2 Holenderki i 2 Francuzki - nie pokazano NIKOGO innego...... realizator po wyścigu powinien przed wozem transmisyjnym rytualnie wywalić sobie flaki na trawnik tępym kozikiem..

(biedni komentatorzy nie mają o kim mówić)

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Amerykanki dostały bęcki od Japonek w softballu. Oglądałem, ale za bardzo nie wiem dlaczego wygrały Japonki, mimo to fajnie jak faworyt przegrywa (zwłaszcza jak się jemu nie kibicuje).

PS a nasi już prawie zdobywają medale. Jeszcze troche cierpliwości i coś wpadnie...

Są cztery szanse w nocy dla wioślarzy https://www.onet.pl/sport/onetsport/tokio-2020-wioslarstwo-cztery-polskie-osady-wystartuja-w-finalach/c30rb6p,d87b6cc4 kto wcześnie wstaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Doczekaliśmy się pierwszego podium. Panie w czwórce zdobyły srebro. Pora teraz na pierwsze złoto.

Brawo one, brawo Marionen, wyczekałes... doczekałeś

yeoung z Korei który odprawił Bolla sprawdzony przez Fana.

dzis dalsze ćwierćfinały w grze inny Niemiec, plus Jorgic z naszych stron

graja W kosza USA z Iranem na es2

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak inaczej: Wiadomo już, że Świątek i Kubot zagrają z parą Ferro/Herbert.

odkrylem, ze mam ES przy okazji update’u:-)

jorgic z lin(em) grają super sobie obejrze

abonament roczny dość tani

PS cyt nt Lin(a) bił już Niemców i Chińczyków jako 18 latek

followed in August by his first ITTF World Tour title, the Czech Open 2019 at the age of only 18.[8] In these tournaments, he had beaten some of the top players, including Ma Long, Fan Zhendong, Dimitrij Ovtcharov and Timo Boll.[9]

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...