Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

IO Tokio.. plany, prognozy, nadzieje - wyniki.


Rekomendowane odpowiedzi

W żeglarstwie dobrze się dzieje. Polki szaleją w klasie 470. Dwa pierwsze wyścigi i dwa razy pierwsze. Idźcie dziewczyny tą drogą do końca. W RS:X Myszka dzisiaj 5, 2, 5 i jest czwarty. Tylko 2 punkty straty do 3. Zostały jeszcze 3 wyścigi zwykłe i 1 medalowy (podwójny). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjki w 4 wyścigu sporo odrobiły (4miejsca). W tej chwili liczą się jeszcze Francuski, które słabo startują ale na dystansie płyną bardzo szybko odrabiają straty. Przetrwać jutrzejszy dzień ze słabym wiatrem, później dzień przerwy. Po nim ma mocno wiać i dalej atak po medal. Może jeszcze Piotr Myszka zawalczy dzisiaj o podium w RS:X. W Jego klasie chyba wszystko rozstrzygnie się w wyścigu medalowym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monumentalny mecz Fan vs Lin. Powrót w szostym secie z 5:9 na 11:9 niewiarygodny przy tej klasie. No ale w siódmym powrót tez był ale się nie udał. Jeszcze nie teraz... tenis stołowy jakby ktoś pytał.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedwiediew bliski odpadnięcia. W pierwszy secie brak serwisu, pierwszy na poziomie 44%, a z drugiego 2/3 piłek przegrywa. Tak się nie da wygrać meczu. Jak nie poprawi serwisu to Pablo Busta będzie walczył o finał z Chaczanowem. Djokovic w pierwszym secie też bez pierwszego serwisu (poniżej 50%), a jednak wygrał seta w takim samym stosunku jak Danił przegrał. Różnica jednak taka, że prawie 80% piłek ze swojego drugiego podania wygrał. I do tego wspaniała gra na returnie (co w jego przypadku nie dziwi) niezależnie czy Kei serwuje pierwsze czy drugie podanie. Groźny dla Novaka może być Zverev, jeśli będzie serwował na swoim najwyższym poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem tenisowego miksta, ale statystyki pokazują, że Rosjanie grali bardziej agresywnie. Więcej winerów i więcej niewymusznych błędów. Polacy wygrali tylko 4 piłki mniej w całym meczu od Rosjan, niestety te najważniejsze wygrywali przeciwnicy. Rosjanie bedą lekkimi faworytami, ale mecz przeciwko Novakowi może być dla nich trudny. Zverev pokazał, że jest w formie. Bardzo mocny serwis, dużo winerów, mało błędów własnych. Bardzo ciężko będzie go pokonać Novakowi. Wygląda na to, że ten półfinał będzie przedwczesnym finałem (ile to już razy tak było). Atmosfera olimpijska się zagęszcza, moja cierpliwość kibicowska się wyczerpuje, stres mnie mocno męczy, biorę wolne od sportu olimpijskiego (poogladam powtórki na spokojnie). Jadę poszukać białych połaci i może odrobinę słońca (na co się nie zanosi) , zaznać trochę spokoju i ukojenia na wysokości...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Nie oglądałem tenisowego miksta, ale statystyki pokazują, że Rosjanie grali bardziej agresywnie. Więcej winerów i więcej niewymusznych błędów. Polacy wygrali tylko 4 piłki mniej w całym meczu od Rosjan, niestety te najważniejsze wygrywali przeciwnicy.

Na początku Wiesnina grała sama, potem Karacew się otrząsnął i od tego momentu było już pod górę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 10:37, marionen napisał:

Tadej Pogacar dopiero co wygrał Tour de France, brąz na dystansie a Primos Roglic złoto na czas. Słowenia wymiata.

Cześć

I to z finiszu, a nie od dzisiaj wiadomo, że Pogacar jest tu wybitnym specjalistą. Z kolei Roglic ma zły sezon i to mógł być dla niego główny cel (w pewnym sensie). W każdym razie pozamiatał wyjątkowo.

Ja cały czas na intensywnych wakacjach i w ogóle nie wiem co się dzieje więc oglądaj i ciesz się i baw za mnie Mariusz bo Igrzyska to dla mnie święto sportu - nie musi być worka polskich medali.

Pozdrowienia serdeczne

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

I to z finiszu, a nie od dzisiaj wiadomo, że Pogacar jest tu wybitnym specjalistą. Z kolei Roglic ma zły sezon i to mógł być dla niego główny cel (w pewnym sensie). W każdym razie pozamiatał wyjątkowo.

Ja cały czas na intensywnych wakacjach i w ogóle nie wiem co się dzieje więc oglądaj i ciesz się i baw za mnie Mariusz bo Igrzyska to dla mnie święto sportu - nie musi być worka polskich medali.

Pozdrowienia serdeczne

Cześć!

Super, że aktywnie się urlopujesz. Niestety od czwartku do poniedziałku nic z IO nie zobaczę. Również nabrałem ochoty na aktywność sportową i do tego w mojej ulubionej dziedzinie. Dodatek pogoda się nie sprawdza i jest bajkowo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marionen napisał:

Czyli co ???

Nole zaczął kląć.. sędzia upomnienie........ Nole wywalił rakietę na trybuny - sędzia drugie upomnienie (ale bez punktu dla przeciwnika- dlaczego?).....dalej -Nole rozwala drugą rakietę o słupek - sędzia nadal nie reaguje!!!!

...cyrk

Przegrał słusznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Nole zaczął kląć.. sędzia upomnienie........ Nole wywalił rakietę na trybuny - sędzia drugie upomnienie (ale bez punktu dla przeciwnika- dlaczego?).....dalej -Nole rozwala drugą rakietę o słupek - sędzia nadal nie reaguje!!!!

...cyrk

Przegrał słusznie.

E tylko tyle, myślałem że pobił sędziego albo przeciwnika. Żeby chociarz groził komuś śmiercią albo piłkę wsadził w gardło... Rakiety tenisowe wszyscy gracze rozwalają (nawet Federer). Uważany za największego dżentelmena Roger Federer słownik przekleństw ma bogaty. Jak ktoś ogląda YouTube  to jest tam sporo filmików do oglądnięcia w tym temacie (tzn łamanych rakiet i przekleństw). Osobiście odradzam bo to stata czasu...

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...