Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Annaa

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

widzisz ja mam taką zasadę, że jak się na czymś nie znam to się nie odzywam Piotrze. Tobie sugeruję to samo. A jeżeli już to przeczytaj o czym pisaliśmy i jakich średnich dotyczyły posty.

Pozdro

Kiedyś pisałeś że masz auto pauzę ustawiona w aplikacji. To podbija średnia masakrycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mysiauek napisał:

Kurczę zgubiłem  chyba obserwacje poprzedniego etapu... pamięta  też, który kończył się w Ustrzykach a właśnie kolejnego nie śledziłem. Odbył się? Maciek przejechał?

Maciek wyjechał z Ustrzy Dolnych. PK nr 12 jest w Ustrzykach Górnych, będzie tam za 42 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marionen napisał:

Maćka dopadł mały kryzys. Miał w planach  dojechać na nocleg do Ustrzyk Górnych. Zaczął padać znowu deszcz i nabiera sił jednak w Ustrzykach Dolnych.

A na takim sprzęcie wystartował

Screenshot_20210824-204826_Facebook.thumb.jpg.2a1d95fe3c9727dba1dffd4504902316.jpg

Trochę lepsze zdjęcie dla tych co się znają na sprzęcie...

PSX_20210824_210626.thumb.jpg.488f7f918f28b2ba80bccbdd30259c97.jpg

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marionen napisał:

 I tego typu ludzie startują w MRDP. w obecnej chwili Kazik ma trzydzieści kilka kilometrów przewagi nad Maćkiem. @johnny_narciarz startuje w kategorii solo (najtrudniejszej)

W czołówce jedzie też Michał Wolff, ukończył wiele ultramaratonow w tym tcr, northcap4000, wiele razy skończył bbtour oraz mpp(maraton północ południe) no i last but not least wygrał MRDP w 2013 roku z czasem 8 dni 14h. Tak jak piszesz właściwie nie ma tam przypadkowych ludzi. Sami kosmici😄

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Trochę lepsze zdjęcie dla tych co się znają na sprzęcie...

PSX_20210824_210626.thumb.jpg.488f7f918f28b2ba80bccbdd30259c97.jpg

Dwie kwestie mi się podobają( zachęcają) w tej imprezie

- każdy jedzie sam,na nikogo nie trzeba czekać, nikogo gonić ,tracić czasu na  niekonieczne postoje dyskusje przy ciastku. itp, każdy walczy przede wszystkim  ze sobą.

- kask nie jest  obowiązkowy..........ciekawe jaki odsetek tych fizoli go jednak ma na trasie.

 

 Przewyższenie znośne  ...... średnio 3000 m /dzień * 10 to  do zrobienia.....ale ten dystans to już ludzki nie jest ( tak to 100 lat temu jeździli np. tdf 1921, 15 dni ponad 5000 km).....no i beznadziejna polska pogoda tj deszcz,wiatry.

Na pewno nie jest to zdrowe, ale rozumiem, że można się wciągnąć.

 

Pytanie  jak to technicznie z noclegami jest  , wcześniejsze rezerwacje( ryzykowne troche)  czy może last minute booking....no bo chyba nie w namiocie albo stodołach.

Jedzenie w sensie obiad lub  kolacja  ....postój w restauracji w trakcie etapu czy bardziej po ? ......tyle że 350 km tj nie wiem 14 h jazdy, troche czasu brakuje, jak oni to rozkładają, ile śpią  ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cyniczny napisał:

W czołówce jedzie też Michał Wolff, ukończył wiele ultramaratonow w tym tcr, northcap4000, wiele razy skończył bbtour oraz mpp(maraton północ południe) no i last but not least wygrał MRDP w 2013 roku z czasem 8 dni 14h. Tak jak piszesz właściwie nie ma tam przypadkowych ludzi. Sami kosmici😄

Ostatni wpis Michała Wolffa po północy - "Rzeźnia. Tak wypruty już dawno nie byłem." Michał obecnie na 5 miejscu.

Miało nie padać. A w Ustrzykach Dolnych gdzie utknął Maciek dalej leje.

Wpis jednego z uczestników. Z suchych rzeczy został tylko żart.

Edytowane przez marionen
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, agnel2748 napisał:

Dwie kwestie mi się podobają( zachęcają) w tej imprezie

- każdy jedzie sam,na nikogo nie trzeba czekać, nikogo gonić ,tracić czasu na  niekonieczne postoje dyskusje przy ciastku. itp, każdy walczy przede wszystkim  ze sobą.

- kask nie jest  obowiązkowy..........ciekawe jaki odsetek tych fizoli go jednak ma na trasie.

 

 Przewyższenie znośne  ...... średnio 3000 m /dzień * 10 to  do zrobienia.....ale ten dystans to już ludzki nie jest ( tak to 100 lat temu jeździli np. tdf 1921, 15 dni ponad 5000 km).....no i beznadziejna polska pogoda tj deszcz,wiatry.

Na pewno nie jest to zdrowe, ale rozumiem, że można się wciągnąć.

 

Pytanie  jak to technicznie z noclegami jest  , wcześniejsze rezerwacje( ryzykowne troche)  czy może last minute booking....no bo chyba nie w namiocie albo stodołach.

Jedzenie w sensie obiad lub  kolacja  ....postój w restauracji w trakcie etapu czy bardziej po ? ......tyle że 350 km tj nie wiem 14 h jazdy, troche czasu brakuje, jak oni to rozkładają, ile śpią  ?

 

Cześć

Wybacz stary ale nie wiem skąd wziąłeś te bzdury. Sugeruję przeczytać regulamin imprezy:

https://mrdp.pl/regulamin-mrdp-2021

przemyśleć sprawę, a później pisać. Rozumiem, że jak ktoś jest przyzwyczajony do przejechania się na rowerku w pięknym słoneczku pól godzinki od domu to ktoś kogo stać na wiele wiele więcej może wydawać się abstrakcyjny ale - przynajmniej u mnie - wiąże to się zawsze z podziwem i szacunkiem a nie określaniem ich go pogardliwym "fizolem". 

Szczerze mówiąc akurat u Ciebie to bardzo dziwny post...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, marionen napisał:

Ostatni wpis Michała Wolffa po północy - "Rzeźnia. Tak wypruty już dawno nie byłem." Michał obecnie na 5 miejscu.

Miało nie padać. A w Ustrzykach Dolnych gdzie utknął Maciek dalej leje.

Wpis jednego z uczestników. Z suchych rzeczy został tylko żart.

Cześć

Pogoda jest rzeczywiści wyjątkowo niesprzyjająca. Problemem jest nie tyle deszcz ale, że jest jednocześnie zimno. W takiej sytuacji już samo wyjście z kwatery (bo jak rozumiem Maciek coś tam sobie ogarnął do spania) już jest wyczynem. 

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marionen napisał:

Maćka dopadł mały kryzys. Miał w planach  dojechać na nocleg do Ustrzyk Górnych. Zaczął padać znowu deszcz i nabiera sił jednak w Ustrzykach Dolnych.

A na takim sprzęcie wystartował

Dzisiaj ma być słońce i będzie lepiej. 🙂

Chciałem zapytać czy Maciek publikuje na inny forum / gdziekolwiek indziej relacje ze swoich zawodów ? Opisuje sprzęt i ubranie? Chętnie bym zobaczył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Wybacz stary ale nie wiem skąd wziąłeś te bzdury. Sugeruję przeczytać regulamin imprezy:

https://mrdp.pl/regulamin-mrdp-2021

przemyśleć sprawę, a później pisać. Rozumiem, że jak ktoś jest przyzwyczajony do przejechania się na rowerku w pięknym słoneczku pól godzinki od domu to ktoś kogo stać na wiele wiele więcej może wydawać się abstrakcyjny ale - przynajmniej u mnie - wiąże to się zawsze z podziwem i szacunkiem a nie określaniem ich go pogardliwym "fizolem". 

Szczerze mówiąc akurat u Ciebie to bardzo dziwny post...

Pozdro

Coś źle zrozumiałeś....''.fizol'' to dla mnie zawsze ktoś kto jest bardzo silny w danej dyscyplinie sportu niekoniecznie rower( szachistów którzy grają bardzo dobrze też tak określam)  , nie ma to nic wspólnego z pogardą bardziej podziw ,szacunek.......jakieś porównywalne  okreśłenia ''Monster'', czy jak tu wcześniej było Kosmita ...to w tym sensie.

 

A  regulamin - Cytat z tego https://mrdp.pl/regulamin-mrdp-2021  ( wyposażenie zalecane ale jak rozumiem nie obowiązkowe...czyli można sobie jechać bez kasku,co akurat mi się podoba)

Wyposażenie zalecane:

  • kask sztywny,
  • zestaw naprawczy: zapasowa dętka, łatki (min. 4 łatek), klej, pompka, zestaw kluczy, skuwacz do łańcucha, klucz do szprych, śrubokręt krzyżakowy i płaski, (ponadto zalecamy łyżki do ściągania opon i zapasowe klocki hamulcowe),
  • zapasowe baterie lub akumulatory,
  • zapasowa bateria do telefonu komórkowego.
Edytowane przez agnel2748
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, agnel2748 napisał:

Coś źle zrozumiałeś....''.fizol'' to dla mnie zawsze ktoś kto jest bardzo silny w danej dyscyplinie sportu niekoniecznie rower( szachistów którzy grają bardzo dobrze też tak określam)  , nie ma to nic wspólnego z pogardą bardziej podziw ,szacunek.......jakieś porównywalne  okreśłenia ''Monster'', czy jak tu wcześniej było Kosmita ...to w tym sensie.

https://sjp.pl/fizol

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

Dzisiaj ma być słońce i będzie lepiej. 🙂

Chciałem zapytać czy Maciek publikuje na inny forum / gdziekolwiek indziej relacje ze swoich zawodów ? Opisuje sprzęt i ubranie? Chętnie bym zobaczył.

 

Jest mocno zaangażowany na jakimś forum rowerowym, może nawet kilku, dopytam i dam Ci znać. Ale to już po MRDP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agnel2748 napisał:

Coś źle zrozumiałeś....''.fizol'' to dla mnie zawsze ktoś kto jest bardzo silny w danej dyscyplinie sportu niekoniecznie rower( szachistów którzy grają bardzo dobrze też tak określam)  , nie ma to nic wspólnego z pogardą bardziej podziw ,szacunek.......jakieś porównywalne  okreśłenia ''Monster'', czy jak tu wcześniej było Kosmita ...to w tym sensie.

 

A  regulamin - Cytat z tego https://mrdp.pl/regulamin-mrdp-2021  ( wyposażenie zalecane ale jak rozumiem nie obowiązkowe)

Wyposażenie zalecane:

  • kask sztywny,
  • zestaw naprawczy: zapasowa dętka, łatki (min. 4 łatek), klej, pompka, zestaw kluczy, skuwacz do łańcucha, klucz do szprych, śrubokręt krzyżakowy i płaski, (ponadto zalecamy łyżki do ściągania opon i zapasowe klocki hamulcowe),
  • zapasowe baterie lub akumulatory,
  • zapasowa bateria do telefonu komórkowego.

Cześć

W takim razie przepraszam Cię serdecznie, bo dla mnie określenie "fizol" jest dość jednoznacznie negatywne. 

Z kaskiem ... he he ... "zalecają" ale zdziwiłbym się gdyby ktoś go nie miał. To kwestia wyboru własnego. Ja na przykład na nartach jeżdżę zazwyczaj bez kasku (pomijam zawody czy jakieś wądoły oczywiście). Na rowerze jednak nie czuje się tak pewnie jak na nartach i kask używam zawsze...baa obecnie po prostu głupio się bez niego czuję. Zaznaczam, że nie przydał się jeszcze na szczęście - choć parę upadków miałem.

Regulamin jest natomiast jednoznaczny w dalszych kwestiach, o które pytasz. Formuła Solo znaczy sam na własnych plecach bez żadnej pomocy. Nie ma więc mowy o wcześniejszych rezerwacjach czy innych przygotowaniach. Możesz rozeznać bazę ale rezerwować możesz tylko po starcie. Nawet nie możesz przekimać się w domu choćby trasa przebiegała pod nim bo będzie to nietyczne i niezgodne z regulaminem. Jak jechałem Pomorską to nie przyjąłem wody od żony kumpla na trasie bo była to woda dla nas, inni uczestnicy nie mieli na nią szans - wiesz o co chodzi. Snu zresztą należy "unikać" bo zabiera najwięcej czasu. Podejrzewam, że większość bazuje na jakichś kwaterach po drodze, mając jednak hamak i/lub folię aby uskutecznić nocleg tam gdzie dopada absolutna niemoc. To jednak bardzo długi dystans i jak takie 500 czy 600 km można opędzić praktycznie bez snu tak tutaj się nie da.

Pozdrowienia serdeczne

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem dziś na swoją stałą pętelkę w okolicy,przypadkowo zachodzącą na trasę MRDP.Nie miałem wielkiej nadziei zobaczenia z bliska tych herosów,by byli rozsiani,a tu niespodzianka.Było trzech,2 posilało się w sklepie w Małastowie przed forsowaniem Magury,trzeci już forsował.Po wczorajszym dniu,gdy pogoda u nas była taka,że nosa nie wyściubiłem,wyglądali zadziwiająco rześko i byli pełni optymizmu,widać było napędzająca adrenalinę.Z tego ,co opowiadali o miejscach do spania-pod jakimiś wiatami,o wczorajszym wietrze-hardcore...Nr 25 ,38, trzeci zapomniałem...

 

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...