Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Annaa

Rekomendowane odpowiedzi

No i Maciek dotarł w świetnej formie na metę. Pewno gdyby się teraz dobrze wyspał to jutro mógłby wystartować na kolejną rundę MRDP. Odcinek nadmorski pociągnął w niesamowitym tempie. Mega forma i rozłożenie sił idealne. Były założenia, jest realizacja, z całą pewnością gdyby chciał dojechałby szybciej. Brawo, gratulacje wielkie. Fajnie mieć takiego kumpla - kozaka. 😃🦵💪👍🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️

  • Like 7
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans 3202,69 km Maciek pokonał w 238h i 33 minuty. Na finiszu jeszcze wyprzedził Ireneusza Szymochę o minutę, zajmując 22 miejsce w kategorii solo. Waw. Jeszcze raz gratulacje. Uff wreszcie i ja mogę odpocząć (psychicznie, jako kibic)

Namawiałem Maćka na relację osobistą z maratonu. Obiecał niepewnie, że może się odezwie i opisze wrażenia...

Edytowane przez marionen
  • Like 12
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu gratulacje dla Maćka - nie mam słów :)  kiedy wczoraj sie obudzilem rano i widzialem, że Maciek jeszcze nie ruszył byłem po raz pierwszy pełen obaw. Ale jak widac niepotrzebnie. 

Ostatnie 30 godzin było w jego wykonaniu niesamowite. Ja nienawidze deszczu i wiatru w twarz. Wiatru to nawet bez deszczu nie lubie. 

Edytowane przez christof
  • Like 4
  • Thanks 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marionen napisał:

Dystans 3202,69 km Maciek pokonał w 238h i 33 minuty. Na finiszu jeszcze wyprzedził Ireneusza Szymochę o minutę, zajmując 22 miejsce w kategorii solo. Waw. Jeszcze raz gratulacje. Uff wreszcie i ja mogę odpocząć (psychicznie, jako kibic)

Namawiałem Maćka na relację osobistą z maratonu. Obiecał niepewnie, że może się odezwie i opisze wrażenia...

Mała korekta czasu i miejsca Maćka 238.39 h i jednak za Szymochą. To czysta statystyka, bez szczególnego znaczenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, surfing napisał:

Maćkowi zostało jeszcze 470km ale nie będzie łatwo bo pod mocny wiatr o sile 4-6B - 25-35km/h

1841307995_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2021-08-30111400.jpg.60f7dd5d75d7ef859b73aa39fb4fe694.jpg

Udało się, ponad 470 km pod wiatr w ciągu doby!

Wielkie Gratulacje dla Maćka i wszystkich którzy ukończyli, oraz tych co jeszcze walczą!

Distance On Track:3202.69 KM (100%)
Odległość do przebycia: 0.00 KM
Prędkość: 0.00 KM/H
AVG Route Speed: 13.42 KM/H
AVG Moving Speed: 18.35 KM/H
ETA: 0 m
Czas w ruchu: 7 d 06 h 31 m (73%)
Czas w postoju: 2 d 16 h 23 m (27%)

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, christof napisał:

Poprostu gratulacje dla Maćka - nie mam słów :)  kiedy wczoraj sie obudzilem rano i widzialem, że Maciek jeszcze nie ruszył byłem po raz pierwszy pełen obaw. Ale jak widac niepotrzebnie. 

Ostatnie 30 godzin było w jego wykonaniu niesamowite. Ja nienawidze deszczu i wiatru w twarz. Wiatru to nawet bez deszczu nie lubie. 

Chyba nawet główny aktor tego wydarzenia, nie spodziewał się, że da taki ogień po nadmorskich drogach.😆

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, surfing napisał:

Udało się, ponad 470 km pod wiatr w ciągu doby!

Wielkie Gratulacje dla Maćka i wszystkich którzy ukończyli, oraz tych co jeszcze walczą!

Distance On Track:3202.69 KM (100%)
Odległość do przebycia: 0.00 KM
Prędkość: 0.00 KM/H
AVG Route Speed: 13.42 KM/H
AVG Moving Speed: 18.35 KM/H
ETA: 0 m
Czas w ruchu: 7 d 06 h 31 m (73%)
Czas w postoju: 2 d 16 h 23 m (27%)

Oczywiście gratulacje, ta pogoda to w sam raz no abandon zaraz po starcie.

Fajnie jeszcze jakby można gdzieś było zerknąć na statystyki poszczególnych dni ....kogokolwiek, takie ogólne dane niewiele mówią. Mnie konkretnie interesuje jak oni sobie po tych naszych hopkach radzą, jakie to predkosci pod górę, jakie średnie, dane mocy bo pewnie większość z tego  korzysta.....  na takim górzystym kawałku. Tam żeby mieć jakieś odniesienie.

(np. jakaś Strava.Garmin Connect czy gdzie oni te swoje jazdy zapisują.)

Edytowane przez agnel2748
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

 

Myślę o tym aby swój używany full wypchnąć. Jakby Cię interesowało.

Jako rower przejściowy do nauki jazdy MTB jest dobry, jako docelowy na Alpy to nie.

Jak coś, to pisz na priv albo załóż osobny wątek. 🙂

 

 

Ja kupilem rower w lato, doinwestowalem juz z 4k, i wpadlem na to ze na przyszly sezon zmieniam na Scotta RC Team Bike 😜 

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, agnel2748 napisał:

Oczywiście gratulacje, ta pogoda to w sam raz no abandon zaraz po starcie.

Fajnie jeszcze jakby można gdzieś było zerknąć na statystyki poszczególnych dni ....kogokolwiek, takie ogólne dane niewiele mówią. Mnie konkretnie interesuje jak oni sobie po tych naszych hopkach radzą, jakie to predkosci pod górę, jakie średnie, dane mocy bo pewnie większość z tego  korzysta.....  na takim górzystym kawałku. Tam żeby mieć jakieś odniesienie.

(np. jakaś Strava.Garmin Connect czy gdzie oni te swoje jazdy zapisują.)

Cześć

Na stronie MRDP masz szczegółowe dane w zakładkach monitoring i wyniki. Są podane czasy jazdy i odpoczynku, szczegółowe czasu przejazdy sektorów, średnie itd. Poszukaj spokojnie, naprawdę jest sporo informacji jak jechali poszczególni zawodnicy w podziale na dni i odcinki między PKC.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mysiauek napisał:

Ej, ten mdeal jest DZIURAWY !!!! 😀

To jest bardziej aureola. Tak naprawdę medal składa się z czterech pasujacych do siebie części. Trzy pierwsze pasujące do środka to medale  ZMRDP, GMRDP I WMRDP. Dopiero wszystkie razem tworzą pełny medal za czterolecie startów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No wiem, że tam na Monitoring GPS coś jest bo śłedziłem  ,  Strava by była lepsza....szukałem 2 pierwszych to nie ma, ale coś tam znalazłem 

https://www.strava.com/activities/5879939717  to jest prawd. uczestnik i to dość niezły ( 7 platz) , tyle że tylko 1 jazda ale pewnie w niedzługim czasie pojawią się następne, może i górskie odcinki.

poszukam sobie więcej  to w końcu kogoś wynajdę.

 

Edytowane przez agnel2748
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marionen napisał:

To jest bardziej aureola. Tak naprawdę medal składa się z czterech pasujacych do siebie części. Trzy pierwsze pasujące do środka to medale  ZMRDP, GMRDP I WMRDP. Dopiero wszystkie razem tworzą pełny medal za czterolecie startów.

Hmmm... ten tego, to był żart z dziurawym medalem :) 

Mam nadzieję, że Maciek wrzuci fotke całości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2021 o 16:55, Spiochu napisał:

To w temacie jazdy po górach, możesz spokojnie zamilknąć.

Co do poprzednich postów to Np. podjazd 100km i 4km/h na trasie maratonu jest jak najbardziej możliwy.  Tyle tylko, że będzie to suma wielu krótszych odcinków a nie ciągiem na Marsie.

Zostaw te 100km podjazdu. Podziel ten 100kmetrowy podjazd przez 10 a wyniki  w km/h będą dokładnie takie same, a możliwośc sprawdzenia w naturze będzie w każdej beskidzkiej dolinie.... 

W czasach mojej max wydolności - kiepskiej jak widać - srednie z jazdy po górskich asfaltach i szutrach ( 1500-2000m /70-100km) były rzędu 13-16km/h  z czystej  jazdy. I tak byłem dumny.... 😉 

Johny- Wieeeelkie brawa za  kosmiczną jazdę.

 

Edytowane przez mig12345
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, artix napisał:

Ja kupilem rower w lato, doinwestowalem juz z 4k, i wpadlem na to ze na przyszly sezon zmieniam na Scotta RC Team Bike 😜 

Tego właśnie chciałem uniknąć ;)

15 godzin temu, Wujot napisał:

Za 6700 możesz kupić bardzo sensowne ht na bardzo dobrym osprzęcie shimano i widelcem fox 130 mm (i ciut ciężkawą ramą i kołami). Rower co wystarczy na cały trail i lekkie enduro. Dla mnie najbardziej uniwersalny.

Z fullami jest trochę gorzej. Za 11 300 - 13 000 można mieć na fox-ie i solidnym zestawie komponentów shimano. pierwszy ze skokiem 130 mm, drugi 160 mm. jak nie walczysz o jak najniższą wagę to sprzęt jest więcej jak w porządku.

Napiszesz o jakie modele Ci chodzi i gdzie są dostępne? Możesz na priv lub w temacie o rowerze.

6 godzin temu, MarioJ napisał:

 

Myślę o tym aby swój używany full wypchnąć. Jakby Cię interesowało.

Jako rower przejściowy do nauki jazdy MTB jest dobry, jako docelowy na Alpy to nie.

Jak coś, to pisz na priv albo załóż osobny wątek. 🙂

 

 

Podeślij szczegóły na priv, chętnie zobaczę co to za cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...