Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Full sprzętu a zero talentu.


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.09.2021 o 21:52, Spiochu napisał:

Dzięki za opinie. Mnie kask DH nie jest potrzebny. Wystarczy jakikolwiek ze szczęką, nawet najsłabszy. (Będę jeździł wolno lub bardzo wolno)

A ja polecam porządny kask dh - poprzednio miałem 2 Foxy proframe i przy każdej glebie przez kierownicę pękały - szkoda 2x1000 zł wyrzuconych w błoto - teraz mam Bella dh z odpinaną szczęką i wytrzymuje wszystko...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JurekByd napisał:

A ja polecam porządny kask dh - poprzednio miałem 2 Foxy proframe i przy każdej glebie przez kierownicę pękały - szkoda 2x1000 zł wyrzuconych w błoto - teraz mam Bella dh z odpinaną szczęką i wytrzymuje wszystko...

Dzięki za opinie. Jeśli to nie były mocne gleby to strasznie słabe te kaski.

Przymierzam się do takiego:

https://ixs.com/ixs-helm-trigger-ff-weiss

Lekki (660g), ale z cetryfikatem DH i bez odpinanej szczęki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Spiochu napisał:

Myślę też, że na tej wycieczce udało mi się podnieść mój level jazdy mtb z 1/10 na 2/10 :)

 

Polecam teraz coś w Kaczawskich. Tamte ścieżki mają nieco mniej grysiku, więcej czuć np. korzeni.

Pętla Gozdno - są naprawdę fajne szybkie momenty zjazdowe na stromym trawersie, więc głowa pracuje.

Pętla Okole - zjazd singlem z dużą ilość zakrętów, są emocje przy prędkości, koniecznie wieża

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarioJ napisał:

 

Polecam teraz coś w Kaczawskich. Tamte ścieżki mają nieco mniej grysiku, więcej czuć np. korzeni.

Pętla Gozdno - są naprawdę fajne szybkie momenty zjazdowe na stromym trawersie, więc głowa pracuje.

Pętla Okole - zjazd singlem z dużą ilość zakrętów, są emocje przy prędkości, koniecznie wieża

 

No i zaś k..... 600 km, na fajne narty min. 600, na rower 600 km, zostaje mi jeździć po Kaszubskich pagórkach 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Spiochu napisał:

Dzięki za opinie. Jeśli to nie były mocne gleby to strasznie słabe te kaski.

Przymierzam się do takiego:

https://ixs.com/ixs-helm-trigger-ff-weiss

Lekki (660g), ale z cetryfikatem DH i bez odpinanej szczęki.

 

Normalne przeloty przez kierownicę na hopkach na niebieskiej w Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Spiochu napisał:

Ha ha, ja tyle km to przez całe życia na rowerze nie przejechałem. ;)

Ale jak jadę do dziewczyny to wychodzi tak samo szybko jak samochodem :)

Do dziewczyny zakrzywiasz czasoprzestrzeń i jedziesz pewno na skróty;-)

ps moja trase Lodz Wrocław jestem w stanie zrobić z prędkością 100km/h.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spiochu napisał:

Sprawdziłem prędkość jazdy z ostatnich 1600km - wyszło 40km/h z czego większość to trasy, taka jest polska rzeczywistość. Sam dojazd do pracy wychodzi 30km/h mimo, że jest to teren podmiejski.

Dla mnie masakra. Jeżdżę jakieś 16-18 km/h  po moich pagórkach. Szacun. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...