Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty 07/08 zmiany, tendencje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Narty 07/08 zmiany, tendencje

no to trzeba wprowadzić definicję kapelucha, krawata, warszawiaka - niektórzy za bardzo dosłownie biorą te słowa i się niepotrzebnie denerwują.

Są to ludzie ( z kasą czy bez - nie ma to żadnego znaczenia ) kupujący bez pojęcia drogi sprzęt, którym brakuje umiejętności. Często o ogorzałych twarzach, po kilku browarach/piersiówkach, głośni, wulgarni, przebywający częściej w knajpie niż na stoku. Mają bardzo dużo do powiedzenia, najczęściej o sobie. Z lekceważeniem czy też wrogością odnoszą się do innych. Wiek: 20-35, w zdecydowanej większości mężczyźni, kobiety kapeluchy itp wolą "Krupówki", "Monciaki". Miejsce zamieszkania: Polska.

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty 07/08 zmiany, tendencje

Jako osoba przyjezdna do Warszawy z małej miejscowosci (na dodatek kilka lat temu) czuje się prawie wywołany do tablicy.

Na forum narciarskim dowiaduje się, ze jestem "kapeluchem" i Warszawka.

Ciekawe jakie badania socjologiczne sklaniaja przedmowcow do sformulowania takiej mocnej tezy;-)

Przepraszam wszystkich z góry za swój w miare nowy sprzet. Skoro jestesmy w temacie zmian i tendencji narciarskich-moze kiedys pojawia sie narty o "postarzanej" szacie graficznej dedykowane specjalnie na rynek warszawski. Wtedy moze bede mial mozliwosc posiadania nowego sprzetu bez narazenia sie na zaliczenie mnie do "kapeluchow";-)

Swoja droga ciekawe co sprawia, ze w normalnych ludzi z malych miejscowosci wstepuje diabel po przyjezdzie do Warszawy.

Podejrzewam, że studia-zwazywszy, ze wiekszosc przyjezdnych w ostatnich latach to Ci co przyjechali tu studiowac i potem znalezli prace, albo przyjechali po studiach w poszukiwaniu pracy.

Wykształciuchom mówimy stanowcze nie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty 07/08 zmiany, tendencje

Ja to osobiscie jestem za szerszymi nartami. Sa univeralne, latwiejsze w jezdzie. Mowie oczywiscie o rekreacji, nie zawodniczej jezdzie.

Teraz moje narty maja pod butem 68 mm, nastepne na pewn beda 75 mm+.

Tak sie zlozylo ze kupilem w tym sezonie nowe narty dla zony i synow, zona ma pod butem 75, synowie 78 i 80 mm - wszyscy bardzo sa zadowoleni. Oczywisce nie jestesmy zawodnikami - starszy syn jest instruktorem i to wszystko.

Ta dyskusja przypomina mi troche czasy zmiany z prostych nart na profilowane...

Tez bylo duzo wyzwisk, stwierdzen ze prawdziwy narciarz musi jezdzic na prostych "sztachetach" 225 cm dlugich...

Narciarstwo dla 99.99% to jest rekreacja, powinno byc przyjemne, bezpieczne i latwe. Jesli szersze narty to dostarczaja to ja je kupuje!!!!

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty 07/08 zmiany, tendencje

Ale się porobiło , do SB , masz coś przeciwko górnikom?

Przypominam że jak by górnicy nie pobudowali orczyków w 70-80 to byśmy mieli tu same wyciągi na (wyrwirączki na pas). Nie wierzę że były by nasze góry pokryte nowymi wyciągami krzesełkowymi , które budowane by były w Nowej Polsce...A że się odezwałem ? Bo mam prawo i jestem górnikiem i sie tego niewstydzę!

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...