Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Majowy weekend na lodowcach


jack_2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

interesują mnie opinie osób które w ostatnich latach w czasie majowego weekendu były np. na Stubaiu lub Tuxie. Chodzi o to czy dużo ludzi, kolejki etc ?

Raczej nie interesują mnie porównania do kolejek w Szczyrku czy innym naszym mieście narciarskim X a w relacji do normalnego wyjazdu w Alpy.

Z góry dziękuje za info

Jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowy weekend na lodowcach

Najczęściej wygląda to tak, że rano można spokojnie się dobudzić w kolejce do gondoli (na dole). Na stoku jest już raczej "normalnie" jedynie w restauracjach koło południa robi się tłoczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowy weekend na lodowcach

Święta racja, ale jak pojawisz się wcześnie "na dole " to nie dane Ci będzie się dobudzić. W ubiegłym roku 1 maja wypadł w poniedziałek, więc pojawiło się nieco więcej ludzi , ale luzik. Oby nam przedwczesne lato planów nie pokrzyżowało.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowy weekend na lodowcach

Na lodowcach jeszcze nie bylem, mam zamiar wybrac sie teraz w kwietniu.

Ale znajomi jezdza regularnie w roznych terminach i ani majowymi ani innymi kolejkami sie nie masz co martwic. Ilosc stokow i przepustowosc jest wprost porazajaca. A przeciez nie cala Europa ma majowyc weekend, a cala RP tam nie zawita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...