Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pożegnanie Mitka


Wujot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzięki uprzejmości Wiesława:

"Drodzy koledzy, nie mam zapędów celebryckich i nie jestem osobą aż tak znaczącą abyście wałkowali mój temat. Temat Skionline to dla mnie już historia i nie ma sensu tego rozkminiać. Cieszy mnie, że moja nieobecność wpłynie na rozwój tego szacownego medium i teraz tysiącami uaktywnią się osoby, które ze względu na moją obecność bały się pisać (bezwartościowych głupot...? 🙂 ).

Jak ktoś chce pogadać, ze mną, o mnie (to raczej powinno być nierozłączne) to łatwo znajdzie namiary łącznie z adresem i telefonem.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku bardzo serdecznie. Trwajcie w ruchu !

PS

W wymianie poglądów z kolegą Artixem, która stała się bezpośrednim powodem mojej czerwonej kartki nie użyłem żadnych słów wulgarnych czy obelżywych - to jest kłamstwo."

 

I koniec. Jestem wdzięczny.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od okoliczności na pewno Mitek był na naszym forum ciekawą osobowością i sporo wnosił. I nie uściślajmy co wnosił!!! Czasem trochę przeginał. Ale...kto jest ideałem. Takie dwie zwrotki mi się nasunęły:

Jesteś wszechmogący
Więc jak mogłem
Obrazić cię
Następującymi grzechami

(.......)

Wybrałem ciebie bo
Tak właściwie to nie wiem
Dlaczego ciebie wybrałem
Chciałem tylko żebyś był fajny

I żeby ktoś kiedyś mógł powiedzieć
Był Mitek gość co się czasem spinał
Ale uwierzył i gdy szedł po gnoju
Smród już się go nie imał

Płyń chłopaku płyń
Płyń nie odwracaj główki
Chłopaku ty płyń

 

Tak czy tak trochę szkoda, że stało się jak się stało.

I z tą konkluzją pozostanę. 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i tych co Mitka lubili. I tych co tolerowali. I tych co się z nim spierali. A także tych co go nie cierpieli. Najśmiesze, że sam do wszystkich 4 kategorii należałem choć nie w równym procencie. Ciekawe jak to u Was było?

Edytowane przez Wujot
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam spierałem się z Mitkiem i cisnął mi ostro ale nienawidzę całym sercem tego typu banowania i coraz powszechniejszej cenzury jaka tu ma miejsce. Tym to gorsze, że dotyczy w tym właściciela forum nazwijmy to starych chłopów. Czytałem konwersację między oboma Panami i jak za takie coś wywala się kogoś takiego to szczerze mam coraz mniej chęci zabierania tu głosu. Szkoda a Mitkowi wyrazy szacunku za poglądy i niech się realizuje w przyjaźniejszej atmosferze konkurencyjnego forum. Moim zdaniem to forum kogoś istotnego straciło a inne zyskało. 

Edytowane przez Author
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na Forum i jestem w szoku! Chyba ostro musiało być skoro JC Mitka zbanował... :o

Mitka poznałem osobiście i jest to wspaniała osoba! Niedoskonałe to jest "słowo pisane", bo często jest źle rozumiane czy interpretowane, stąd najczęściej rodzą, a bardziej rozkręcają się konflikty. Nie zaglądam tu ostatnio zbyt często, ale mi osobiście będzie go brakowało. -_-

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było bardzo ostro a przynajmniej ze strony wyrzuconego. Raczej niesmacznie, nieprzyjemnie. Z tego co czytałem nie padło tam z jego strony ani jedno wulgarne określenie a wszystko zaczęło się od nazwania go "zjebem". Za takie coś jak już można było dać z miesięcznego bana i to obu i tyle. Myślę sobie, że tu chodzi o coś więcej czyli Mitek zaczął po prostu być nie mile tutaj widziany. Przez kogo to niech się każdy domyśli. @johnny_narciarz często ludzie mają dwa oblicza i są źle odbierani na forum a w realu są całkiem w porządku osobami. Wynika to z kilku przyczyn ale mniejsza z tym. I tak jest jako tako, że decyzję podjął administrator a nie po skardze dorosłych ludzi, że sobie czegoś tam nie życzą. To już by był koniec świata... 

Edytowane przez Author
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie za często na forum piszę, bo choć jazda na nartach to moja największa pasja, to zbyt dobrze nie jeżdżąc, uważam, że na forum narciarskim należy pozwolić przede wszystkim mówić fachowcom. Na pewno Mitek jest fachowcem - w zakresie bezpieczeństwa i szkolenia, sądzę że to jeden z  najlepszych speców. Po jego informacjach zamieszczanych na właśnie tym forum myślę, że wiem więcej, rozumiem  i umiem wiecej.   Naprawdę szkoda tracić cennych forumowiczów. Moja osobista opinia  - JC przegiąłeś. Mnie też często wkurza maniera Mitka, ale to FORUM a nie prokuratura obecbych czasów. Różnimy się, mamy różne zdania  i niechaj tak będzie. 

Pzdr A.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wujot napisał:

Cześć

Dzięki uprzejmości Wiesława:

"Drodzy koledzy, nie mam zapędów celebryckich i nie jestem osobą aż tak znaczącą abyście wałkowali mój temat. Temat Skionline to dla mnie już historia i nie ma sensu tego rozkminiać. Cieszy mnie, że moja nieobecność wpłynie na rozwój tego szacownego medium i teraz tysiącami uaktywnią się osoby, które ze względu na moją obecność bały się pisać (bezwartościowych głupot...? 🙂 ).

Jak ktoś chce pogadać, ze mną, o mnie (to raczej powinno być nierozłączne) to łatwo znajdzie namiary łącznie z adresem i telefonem.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku bardzo serdecznie. Trwajcie w ruchu !

PS

W wymianie poglądów z kolegą Artixem, która stała się bezpośrednim powodem mojej czerwonej kartki nie użyłem żadnych słów wulgarnych czy obelżywych - to jest kłamstwo."

 

I koniec. Jestem wdzięczny.

Brzmi jak pożegnanie z jesienią, zadedykuję więc piosenkę, utwór znaczy

Edit Wiesiek dał lepszy kawałek w komentarzu

 

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie sie ludzie - to wirtualny świat i nikt życia nie stracił! Mitek pewnie ma sie dobrze i jest obecny na innych forach gdzie zapewne jeszcze skorzystamy z jego doświadczenia i wiedzy...i myślę że nie planuje rytualnej zabawy z mieczem samurajskim z tytułu bana. 

Może jeszcze sie tutaj pojawi - nigdy nie mów nigdy. (pisząc epitafium trochę to komplikujecie...)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lexi napisał:

Ogarnijcie sie ludzie - to wirtualny świat i nikt życia nie stracił! Mitek pewnie ma sie dobrze i jest obecny na innych forach gdzie zapewne jeszcze skorzystamy z jego doświadczenia i wiedzy...i myślę że nie planuje rytualnej zabawy z mieczem samurajskim z tytułu bana. 

Może jeszcze sie tutaj pojawi - nigdy nie mów nigdy. (pisząc epitafium trochę to komplikujecie...)

Wcielę się w rolę adwokata diabła, choć Wiesiek/Mitek to aniołek…

Zamysłem nie jest epitafium a raczej głos wołającego na…

… uzupełnić wg woli

Edytowane przez sstar
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sstar napisał:

Wcielę się w rolę adwokata diabła, choć Wiesiek/Mitek to aniołek…

Zamysłem nie jest epitafium a raczej głos wołającego na…

… uzupełnić wg woli

Nikogo nie oskarżam ..sugeruje tylko żeby poczekać aż kurz opadnie zanim sie trzaśnie drzwiami..(za kimś ..lub samemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lexi napisał:

Nikogo nie oskarżam ..sugeruje tylko żeby poczekać aż kurz opadnie zanim sie trzaśnie drzwiami..(za kimś ..lub samemu)

Nikt tu drzwiami nie trzaska, wszyscy tu sami niespotykanie spokojni ludzie nawykli do życia w kurzu.

PS ale rozumiem ideę, głupio by było przytrzasnąć powracającego:-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, niech ten śnieg już spadnie, to ludzie będą mieli przynajmniej o czym pisać. Tygodniowa żałoba po chłopie, którego życiową misją było podążanie za zasadą „moje musi być na wierzchu”.

Jak taką estymą go darzyliscie to powinniście się cieszyć że wyłapał bana, bo odpoczynek od środowiska, który taki jad w nim wyzwalał, zdecydowanie dobrze mu zrobi.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 3
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje poglądy jestem dla @Mitek kosmitą ... Czy mi to przeszkadza ? Tak ! On dla mnie z kolei za swoje poglądy ogólnoświatowe jest takim samym kosmitą jak ja dla niego ... Czy Jemu to przeszkadza ? Zapewne tak. Mam nadzieję, że z czasem zrozumie, iż monopole w każdej formie są złem najgorszym. A już monopol na władzę to tragedia w pełnym tego słowa znaczeniu czego notabene doświadczamy od wielu lat i nie piszę tu tylko o krajowej polityce.

Tymczasem życzę Mu powodzenia. I jak napisał kolega powyżej nie jest powiedziane, że Go tu nie spotkacie 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Mitek prezentował powściągliwość tylko w stosunku do osób które znał i zwracał się do nich po imieniu Piotrze, Wiesławie, Mariuszu itd.

Całej reszty nie szanował i jak tylko mógł wchodził w ostrą polemikę (krytykę), niezależnie od tematu uważając swoje zdanie jako jedynie słuszne.

Oprócz Mitka jest jeszcze kilku użytkowników równie chętnie wchodzących w słowne konflikty, nie zachowując przy tym nawet pozorów dobrego wychowania.

W dyskusji prowadzonej twarzą w twarz zapewne żaden z nich by się nie odważył na używanie takich słów jak na forum.

Znak czasów czy kryzys wychowania? Co gorsza część z tych bardziej zajadłych to ludzie w słusznym wieku.

Trochę wzajemnego szacunku i tolerancji dla innych poglądów i doświadczeń, a dyskusje będą kolorowe i chętnie czytanie (chyba że już tylko wulgaryzmy przyciągają :( )

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, labas napisał:

Jak już o mnie piszesz to może napisz poprawnie, a nie jak dziecko neostrady.

Ciężko napisać ,, świeżaków"?

Czasem piszę ze szwedzkiej klawiatury a  czasem z telefonu. Stąd też czasem piszę jak dziecko Neostrady. 

Od dziś będę się starał pisać

"świeżak   òw " 😉

 

 

Edytowane przez artix
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, artix napisał:

Czasem piszę ze szwedzkiej klawiatury a  czasem z telefonu. Stąd też czasem piszę jak dziecko Neostrady. 

Od dziś będę się starał pisać

"świeżak   òw " 😉

 

 

Cieszę się, do zobaczenia na nartach.

 

A na nartach umię jeździć nawet pługiem.

Edytowane przez labas
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...