Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pożegnanie Mitka


Wujot

Rekomendowane odpowiedzi

Setka będzie moja!

Po ilości postów widać, że temat Mitka nie jest nam obojętny. Statystycznie rzecz biorąc chyba większość nadal tutaj by go widziała. Tak jak napisałem, Mitek pałę czasem przeginał. Raz czy dwa razy dodawałem go do ignorów. Ale później odklikiwałem...

Tak czy tak święty nie był ale kamieniem w Niego nie rzucę.

Edytowane przez Wujot
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj Mitka zbanowali, co za straszna historia. Pewnie mu się należało za swoje wypowiedzi, odpowiedzi, za szydę itp.

Już dawno powinno to nastąpić. Mniemanie o sobie miał duże, co nieraz widać było w jego odpowiedziach. Zdawało mu się, że wszystkie rozumy pozjadał i w wszystkim był najlepszy.

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spiochu napisał:

Mitka nie ma od 2 tygodni a poziom już spadł na pysk. Mamy więcej polityki niż na SF. Panowie i Panie, koniec bumerowania, pora wziąć się za robotę i zacząć udzielać się w merytorycznych tematach.

Przeta to nie moja wina 🙄. I udzielając się merytorycznie w temacie, dlaczego nie ma Mitka???

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 20:35, Wujot napisał:

Jestem strasznie rozczarowany, że nie zauważyłeś mojego tematu narciarskiego o Alpach Stubaiskich (zrobionych przez nas na początku pandemii). ;)

 

 

teraz zauważyłem (przed pożarem rzadko tam zaglądełem) - jest świetna

Edytowane przez Jeeb
w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List od Mitka:

"Drodzy koledzy i koleżanki

Gdy poprosiłem Wiesława o zamieszczenie, krótkiego tekstu na Skionline, w moim imieniu nie było moją intencją rozpoczynanie czegokolwiek - wprost przeciwnie. Wiesław założył temat - wyszło jak wyszło.

Mam więc prośbę do kolegów aby ogarnęli, że Mitek to nie jest napis na dropsach i dali sobie spokój. Sprawa jest zakończona i tyle. Jakby co jestem dostępny na Skiforum lub KochamNarty i zawsze można pogadać. Telefon do mnie 600249600 i zapraszam.

Oczywiście zapraszam gości, którzy chcą pogadać, pojeździć na nartach razem czy pokłócić się i dać sobie po razie - Artix zawsze będziesz dla mnie kumplem bo jesteś normalny facet a nie przerażona "mameja", która uaktywnia się i obgaduje za plecami.

Temat jest do zamknięcia bardzo proszę - jeżeli Wiesław, jako autor się zgodzi."

--------------------

Jak to w życiu bywa, czasem inni robią zupełnie inne ruchy niż człowiek oczekuje. Tak, też było w tym wypadku. Mitek tylko chciał się swoim listem (pierwszym) pożegnać z SO. Tymczasem Wujot rozdmuchał (no nie sam) to do sporego memento mori.

Przyznam się, że zrobiłem to z pełnym wyrachowaniem. Po pierwsze uważam, że o sile forum stanowi kilkunastu (lub ciut więcej) najbardziej aktywnych użytkowników i odejście każdego z nich jest wyraźnie zauważalne. Po drugie byłem ciekaw jak sytuację oceniają inni bo przekonałem się, że moje sądy nieraz są mocno odległe od statystycznej. Przebieg tematu pokazał chyba, że zdecydowanej większości, podobnie jak i mnie, żal tej straty.  To co chciałem osiągnąć osiągnąłem, teraz wypada uszanować wolę Mitka. Poproszę niedługo JC o zamknięcie tematu. 

Jeszcze przez jakiś czas temat będzie otwarty - tym razem po prostu na ewentualne "pożegnania" 

Edytowane przez Wujot
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wujot napisał:

List od Mitka:

"Drodzy koledzy i koleżanki

Gdy poprosiłem Wiesława o zamieszczenie, krótkiego tekstu na Skionline, w moim imieniu nie było moją intencją rozpoczynanie czegokolwiek - wprost przeciwnie. Wiesław założył temat - wyszło jak wyszło.

Mam więc prośbę do kolegów aby ogarnęli, że Mitek to nie jest napis na dropsach i dali sobie spokój. Sprawa jest zakończona i tyle. Jakby co jestem dostępny na Skiforum lub KochamNarty i zawsze można pogadać. Telefon do mnie 600249600 i zapraszam.

Oczywiście zapraszam gości, którzy chcą pogadać, pojeździć na nartach razem czy pokłócić się i dać sobie po razie - Artix zawsze będziesz dla mnie kumplem bo jesteś normalny facet a nie przerażona "mameja", która uaktywnia się i obgaduje za plecami.

Temat jest do zamknięcia bardzo proszę - jeżeli Wiesław, jako autor się zgodzi."

--------------------

Jak to w życiu bywa, czasem inni robią zupełnie inne ruchy niż człowiek oczekuje. Tak, też było w tym wypadku. Mitek tylko chciał się swoim listem (pierwszym) pożegnać z SO. Tymczasem Wujot rozdmuchał (no nie sam) to do sporego memento mori.

Przyznam się, że zrobiłem to z pełnym wyrachowaniem. Po pierwsze uważam, że o sile forum stanowi kilkunastu (lub ciut więcej) najbardziej aktywnych użytkowników i odejście każdego z nich jest wyraźnie zauważalne. Po drugie byłem ciekaw jak sytuację oceniają inni bo przekonałem się, że moje sądy nieraz są mocno odległe od statystycznej. Przebieg tematu pokazał chyba, że zdecydowanej większości, podobnie jak i mnie, żal tej straty.  To co chciałem osiągnąć osiągnąłem, teraz wypada uszanować wolę Mitka. Poproszę niedługo JC o zamknięcie tematu. 

Jeszcze przez jakiś czas temat będzie otwarty - tym razem po prostu na ewentualne "pożegnania" 

Farewell!

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, marionen napisał:

Jak znam Wujota, to pewno jest "strasznie zachwycony" tym utworem...

To ciekawe, bo moje mama często używa powiedzenia, ze jej się coś strasznie podoba.

PS tu chodziło o Mitka, który nie tylko wiecznie żywy, ale i wiecznie młody, ot taki tribute.

PS to pierwsza kaseta, po która pojechałem do Wawy i kupiłem ja z budki hotdogowej

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...