Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pożegnanie Mitka


Wujot

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, marionen napisał:

Wiem czyj i o kim to wątek. Jednak jak się nie ma nic do powiedzenia w temacie, to najlepiej milczeć. Idąc tokiem myślowym mistrza - synku nie ucz ojca dzieci robić🙃😉

Oczywiście możesz milczeć jak masz na to ochotę. Kto ci zabroni? Przecież nie Mitek. PS co za zjeb;-)

Edytowane przez sstar
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby być w temacie...

Czasem jest lepiej milczeć, by zostać wysłuchanym.                                                                                                                        Czasem dobrze jest  zniknąć, by zostać zauważonym.

Autora nie znam.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marionen napisał:

Tak żeby być w temacie...

Czasem jest lepiej milczeć, by zostać wysłuchanym.                                                                                                                        Czasem dobrze jest  zniknąć, by zostać zauważonym.

Autora nie znam.

 

To chyba w utopijnym świecie. W realnym trzeba ciągle drzeć mordę, tak do porzygu, by zdobyć posłuch i poklask.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego użytkownika zapamiętam z postu, w którym upierał się, że jazda z małym dzieckiem na plecach w nosidełku jest bezpieczna...gdyby ktoś go posłuchał i tak jeździł, przeceniając swoje umiejętności, i zrobił coś temu dziecku to byłaby tragedia...

No ale, jeśli ktoś ma potrzebę wypowiedzieć się w KAŻDYM temacie i ZAWSZE ma racje, to cóż. 

Aha i jeszcze oferował pomoc szkoleniową, a że nie odpowiedziałem w odpowiednim czasie, to ofertę pomocy wycofał, bo za długo czekał... cóż mocno specyficzny gość. Osobiście może sympatyczny, nie znam go, ale na forum unikałem kontaktu z nim. 

Nie wiem za co poleciał, ale ogólnie jestem przeciwnikiem cenzury, która ostatnio stała się powszechna w tzw. "wolnym internecie".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Krakus81 napisał:

gdyby ktoś go posłuchał i tak jeździł, przeceniając swoje umiejętności, i zrobił coś temu dziecku to byłaby tragedia...

 

Gdyby ktoś go posłuchał i jeszcze zrozumiał co ma do przekazania to do takiej sytuacji nigdy by nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim jeszcze zamknie temat pan Administrator, to może się dowiem, kto woził małego, czy małą, w nosidełku. I uważał, że to bezpieczne? Będę się lepiej teraz czuł, że nie byłem jedynym wybrykiem natury!

Ponieważ to było bardzo rzadkie zjawisko.  I w dodatku ja też mu uległem. Z miłości do nart i syna. Nie chciałem ich rozdzielić.  Byłem pewny nart. Byłem pewny bezpieczeństwa. Do tego stopnia, że zrobiłem to na Goryczkowej, z samego Kasprowego. Jadąc nad Cichą.  Trawersem, o którym krążyły legendy.  Najgorsze jest to, że  mimo upływu lat, dalej nie uważam, że popełniłem totalne głupstwo. Że byłem ryzykantem, nieodpowiedzialnym za swoją rodzinę. Potomstwo. Towarzyszyła mi żona. Kochająca bardzo nasze wspólne dzieło.

Kto jest bez winy, niech rzuca we mnie kamieniem.  Proszę by  jedynie to były kamienie. A nie coś bardziej miękkiego.  Zwracam jednak uwagę, tych przyszłych rzucających na fakt, że główne obecnie niebezpieczeństwo dla narciarza i jego rodziny to nie trudności stoku.  Te się da jakoś zwalczyć. To inni, mało odpowiedzialni jego użytkownicy!

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zagronie napisał:

to może się dowiem, kto woził małego, czy małą, w nosidełku.

chyba każdy woził ale pewnie nie będą chcieli się przyznać

 

2 godziny temu, Wujot napisał:

Poprosiłem JC o zamknięcie tematu.

nie rób nam tego - nawet jeszcze nie ma 200 postów a i bohater tematu pewnie się cieszy.

Kiedyś jak na skiforum.pl zbanowali Freda to jego wyznawcy grozili popełnieniem forumowego harakiri,

wtedy administracja zmiękła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

Kiedyś jak na skiforum.pl zbanowali Freda to jego wyznawcy grozili popełnieniem forumowego harakiri,

wtedy administracja zmiękła 

Ten pomysł może się udać, zagroźmy harakiri na skionline. Proszę nie pisać: "proszę bardzo, zacznij od siebie" bo jedno konto JC różnicy nie zrobi, ale jak wszyscy solidarnie zagrozimy harakiri to mamy szansę. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...