Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tyczki w marcu


darekl

Rekomendowane odpowiedzi

Tyczki w marcu

ja tam nie wiem raczej ale potrzeba mi info na temat wszelakich otwartych zawodów w slalomie specjalnym bo niezwykle mało jest imprez z tego cyklu ja w tej chwili wiem o 2-uch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczki w marcu

W dniu 17.02.2007 (sobota) wyciąg nr IX na Hali Pośredniej oraz trasa nr 10 będą wyłączone z ruchu z uwagi na przeprowadzane w tym dniu zamknięte zawody narciarskie.

no i ***** wykrakalem...

grrr :P

i gdzie tu normalny czlowiek ma sobie pojezdzic :P

hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczki w marcu

właśnie i pucharze lwa wiem i wybieram się na tą impreze bo można coś wygrać niezłego ale też konkurencja jest naprawdę dobra.. w zeszłym roku startowałem ale ałra nie dopisała strasznie dosłownie lał deszcz... a drugie zawody jest to liga małopolska tylko że to są zawdy chyba zamknięte bo w tym biorą udział kluby i nie wiem czy niezrzeszeni też mogą zresztą sami możecie popatrzeć www.mozn.pl

starsznie mało imprez w tej konkurencji... jeszcze chyba KN Lider będzie jakieś zawody organizował ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...