Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pawelb91 napisał:

Michał Jasiczek zajął 48 miejsce w kwalifikacjach ze stratą łączną w obu przejazdach 1,84s (49 ukończyło).

Zaskoczeniem było odpadnięcie jednego z  kandydatów do wygranej - Pinturault (nie ukończył drugiego przejazdu).

 

Finałowe zmagania o godzinie 17.

Start najlepszej (najszybszej) 16 jest o 16.00

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 19:11, FerraEnzo napisał:

24 punkty, nie jest źle ale szkoda przegranej 1/8. Jestem ciekaw na jakich nartach zawodnicy i zawodniczki startują w równoległym. Czy to pełen GS czy łagodniejsza wersja (skicross) z mniejszym promieniem? 

Z niecierpliwością czekam na Amerykę Pn. Ktoś się orientuje czy Maryna wybiera się do Killington? 

Oczywiście w Killington Maryna będzie startować. Oby tylko wcześniejsze treningi przebiegały bez niemiłych niespodzianek...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W Levi w ubiegłym tygodniu slalomy kobiet zdominowała Petra Vlhova, wygrywając 2 razy. Dzisiaj w Killington 2 gigant w sezonie. Maryna ponownie startuje z numerem 13. Myślę, że wynik będzie lepszy jak w Sölden. Start o 16, niestety pierwszy przejazd nie będzie pokazany na żywo w Eurosporcie, tylko na płatnym Playerze. Na  Cyfrowym Polsacie bedzie można ogladnąć na włoskim RaiSport1 na kanale 400, na plus bez polskiego komentarza. Wczorajszy zjazd mężczyzn w Kanadzie odwołany przed samymi zawodami z powodu mocnego opadu śniegu i wiatru. Jest szansa, że dzisiaj panowie wystartują. Drugi przejazd pań i zjazd już na żywo o 19 i 20 na Eurosport 2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

W Levi w ubiegłym tygodniu slalomy kobiet zdominowała Petra Vlhova, wygrywając 2 razy. Dzisiaj w Killington 2 gigant w sezonie. Maryna ponownie startuje z numerem 13. Myślę, że wynik będzie lepszy jak w Sölden. Start o 16, niestety pierwszy przejazd nie będzie pokazany na żywo w Eurosporcie, tylko na płatnym Playerze. Na  Cyfrowym Polsacie bedzie można ogladnąć na włoskim RaiSport1 na kanale 400, na plus bez polskiego komentarza. Wczorajszy zjazd mężczyzn w Kanadzie odwołany przed samymi zawodami z powodu mocnego opadu śniegu i wiatru. Jest szansa, że dzisiaj panowie wystartują. Drugi przejazd pań i zjazd już na żywo o 19 i 20 na Eurosport 2.

Eurosport przegiął pałkę, że na ogólnodostępnej antenie pokazuje powtórkę biathlonu, a nie ma pierwszego przejazdu GS kobiet... :(  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiało strasznie, na trasie słaba widoczność. Chwała Bogu że to odwołali bo mogło dojść do poważnych wypadków. Źle się oglądało te pierwsze przejazdy.... Swoja droga za playera zapłaciłam niecałe 100 zł za cały rok-nie dość że mam wszystkie transmisje od początku do końca bez reklam to jeszcze dostęp do innych filmów i seriali.  Warto kupić, zwłaszcza że Eurosport często robi nas w .....jajo 😉 no i można zawsze na telefonie obejrzeć gdzie się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chrumcia napisał:

Wiało strasznie, na trasie słaba widoczność. Chwała Bogu że to odwołali bo mogło dojść do poważnych wypadków. Źle się oglądało te pierwsze przejazdy.... Swoja droga za playera zapłaciłam niecałe 100 zł za cały rok-nie dość że mam wszystkie transmisje od początku do końca bez reklam to jeszcze dostęp do innych filmów i seriali.  Warto kupić, zwłaszcza że Eurosport często robi nas w .....jajo 😉 no i można zawsze na telefonie obejrzeć gdzie się chce

Hmmm...ja tez zapłaciłem za rok i "kazało" mi wykupić dostęp do giganta .. 😐

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FerraEnzo napisał:

Ktoś ogląda zawody w Ameryce Pn? Wygląda na to, że rośnie nam mistrzowska para alpejczyków :D 

BTW. Kim jest ten gość, który komentuje w parze z Szafrańskim? Bredzi strasznie...

...Rafał Głowacki. Goggia jest w olimpijskiej formie, długo nic i Johnson, o dziwo najlepsza z amerykanek. Bardzo słaba w zjazdach Mikaela Shiffrin. Straty w zjazdach po 3.5 sekundy nie wróżą jej sukcesów na olimpiadzie w zjeździe (np. Elvedina Muzaferija z BiH, którą bardzo lubię, straciła w sobotnim zjeździe do Mikaeli raptem pół sekundy).Może na trudniejszych technicznie trasach to się zmieni. U panów poziom bardziej wyrównany, Odermatt, Kilde, Mayer, Feuz i wielu innych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Okniański ma bardzo dużą wiedzę o nartach i narciarstwie ale ja go jako komentatora nie lubię. Nie ma imo warunków i walorów swego głosu i za dużo i w zbyt dużym zaangażowaniu emocjonalnym stara się zdominować to co komentuje. Mnie to przeszkadza.  Można znieść jego  filmy i komentarz na youtube ale całe zawody z jego komentarzem to zbyt dużo i mnie irytuje.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SG pań bez niespodzianki. Goggia przed Gut. Jeśli Sofia dorzuci mocne punkty w gigancie, może jeszcze namieszać w generalce. Wiatr chyba zablokuje start panów w ameryce. Myślałem, że Beat Feuz zrewanżuje się za wczorajszy zjazd Kildemu... Start przełożony na 21.

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Henrik wreszcie odnalazł formę, a raczej popracował nad głową bo umiejętności miał zawsze. Czołówka giganta coraz szersza, będzie co oglądać na olimpiadzie. Zresztą jutro o 10 powtórka giganta, zobaczymy jak formę poszczególnych zawodników zweryfikuje jutrzejsza trasa. Henrika lubię też za to, że dwa razy odwiedzał Zakopane (w ramach promocji Rossignola). Młodzi zawodnicy z zakopiańskich klubów mogli wspólnie potrenować i pogadać z mistrzem, przy okazji dostali też trochę nart. Może któryś z młodych zostanie kiedyś naszym "Kristoffersenem". U kobiet w konkurencjach szybkościowych Włoszki mocne, a już Sofia Goggia dominuje, wyprzedziła nawet w generalce Mikaele. Shiffrin jeździ prawie wszystko, nie wiem czy to przed olimpiadą dobry pomysł. Chyba bardzo jej zależy na odzyskaniu kryształowej dużej kuli. Zupełnie inaczej do sezonu podeszła Petra Vlhova, koncentruje się na treningach i startach w konkurencjach technicznych. Mam nadzieję, że sztab treningowy Petry wie co robi. Lara jeszcze uziemiona przez covida na tydzień, ale może w jej przypadku to dobrze przerwa zrobi po ostatnim wypadku, była obawa, że już po sezonie dla niej. Teraz może się koncentrować już tylko na olimpiadzie. O kulę powalczą chyba tylko Sofia z Mikaelą, oby kontuzje i choroby się w rywalizację nie wmieszały. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...