Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prywatne oświadczenie


Zagronie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogół forumowiczów!

Pozwoliłem sobie na zamieszczenie prywatnego oświadczenia.  Cenię sobie bardzo zdrowie fizyczne. Dzięki niemu mam jeszcze szanse stanąć na moich ukochanych nartach. Równie cenię sobie zdrowie psychiczne.  Święty spokój.  Psychikę należy zostawić na  ważne sprawy tego świata. O wiele ważniejsze, niż  wykonywanie łuczków na stoku.

Proszę autorów biorących udział w dyskusji ze mną, którzy użyli w niej w stosunku do mnie słów, uważanych  za obraźliwe. By nie zadawali sobie trudu na  dalsze posty.  W których będą mieć ostateczne zdanie na dyskutowaany temat. Nie zależy mi na ostatecznym zdaniu.  I  nie czytam potem ich postów, z powodów wyżej wymienionych. Zaoszczędzimy sobie wzajemnie nieco zdrowia i niepotrzebnej fatygi.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zagronie napisał:

Witam ogół forumowiczów!

Pozwoliłem sobie na zamieszczenie prywatnego oświadczenia.  Cenię sobie bardzo zdrowie fizyczne. Dzięki niemu mam jeszcze szanse stanąć na moich ukochanych nartach. Równie cenię sobie zdrowie psychiczne.  Święty spokój.  Psychikę należy zostawić na  ważne sprawy tego świata. O wiele ważniejsze, niż  wykonywanie łuczków na stoku.

Proszę autorów biorących udział w dyskusji ze mną, którzy użyli w niej w stosunku do mnie słów, uważanych  za obraźliwe. By nie zadawali sobie trudu na  dalsze posty.  W których będą mieć ostateczne zdanie na dyskutowaany temat. Nie zależy mi na ostatecznym zdaniu.  I  nie czytam potem ich postów, z powodów wyżej wymienionych. Zaoszczędzimy sobie wzajemnie nieco zdrowia i niepotrzebnej fatygi.

 

Reakcja całkowicie niewspółmierna do dyskusji. Szczególnie, że delikatnie mówiąc rzeczywiście pływałeś po temacie, wchodząc w mentorski ton. Piotrek zanim użył określenia "bełkot" lojalnie za to przeprosił. Przeczytaj uważnie wątek, może zamień nicki przy wypowiedziach i zastanów się czy Twoja reakcja nie naraża Cię na śmieszność.

 

Pozdro

Wiesiek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wujot napisał:

Piotrek zanim użył określenia "bełkot" lojalnie za to przeprosił.

to znaczy że będzie OK jak napiszę taki tekst:

"Drogi kolego X bardzo Cie przepraszam za to co napiszę ale dla mnie jesteś wyjątkowym ciu..m, chu..m, gno..m, zj...m itp" (dowolne skreślić)  ??

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jeeb napisał:

to znaczy że będzie OK jak napiszę taki tekst:

"Drogi kolego X bardzo Cie przepraszam za to co napiszę ale dla mnie jesteś wyjątkowym ciu..m, chu..m, gno..m, zj...m itp" (dowolne skreślić)  ??

 

Nie udawaj głupszego jak jesteś! Piotr odniósł się przede wszystkim do tekstu. Ten oceniał. To tak jakbym napisał:

- wybacz,  ale głupoty Waść wysmażyłeś,

A Ty odnosisz to do "przepraszam,  Jeeb, Ty debilu"

Nie to samo.

 

Aby była jasność nie uważam Cię za debila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jeeb napisał:

Możesz uważać, mnie to nie przeszkadza ale @Zagronie zasługuje na szacunek a nie gnojenie ze strony anonimowego użytkownika bez twarzy.

Co do zasady każdy zasługuje na szacunek. Tutaj moim zdaniem nie przekroczyło to granic normalnej dyskusji. Wypowiadając się w nieznanym temacie trzeba liczyć się ze słowem "sprawdzam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...