Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 21/22


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Jańskie Łaźnie otwarły dzisiaj trasę 1a+1b do gondolki a więc 3km trasę. Oprócz tego Hofmanki i Andel. Mój faworyt na następny weekend (wiem, że wątek dotyczy polskich stoków ale to tuż za miedzą :) )
Ktoś z praktyki wie jak wyglądają ew. obostrzenia w Czechach na dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Ponawiam relację z wczoraj. W razie wyrzucenia: proszę o informację o przyczynie.

Tekst (opis) i zdjęcia tutaj: Zieleniec. Na dzień św. Barbary to narciarska stolica Polski | Blog o nartach

 

Przykład:

 

P1030943.JPG

P1030948.JPG

P1030965.JPG

P1030986.JPG

P1030990.JPG

P1030994.JPG

świetna relacja,

BLOG na wysokim poziomie i bez reklam - brawo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Ponawiam relację z wczoraj. W razie wyrzucenia: proszę o informację o przyczynie.

Tekst (opis) i zdjęcia tutaj: Zieleniec. Na dzień św. Barbary to narciarska stolica Polski | Blog o nartach

 

Przykład:

 

P1030943.JPG

P1030948.JPG

P1030965.JPG

P1030986.JPG

P1030990.JPG

P1030994.JPG

Z tą 90-procentową przesadziłeś. Nartorama jedna strona, Grapa nie chodziła a warianty tras na poszczególnych "sekcjach" okrojone. No i ten nieszczęsny Transit nieczynny. No ale i tak na chwilę obecną najlepsza w kraju oferta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, izydar napisał:

Jańskie Łaźnie otwarły dzisiaj trasę 1a+1b do gondolki a więc 3km trasę. Oprócz tego Hofmanki i Andel. Mój faworyt na następny weekend (wiem, że wątek dotyczy polskich stoków ale to tuż za miedzą :) )
Ktoś z praktyki wie jak wyglądają ew. obostrzenia w Czechach na dzisiaj?

Tranzyt i wjazdy jednodniowe (tam i z powrotem do 24 godzin) - bez wymagań, tak chyba jest wszędzie, problemy zaczynają się w razie dłuższych pobytów.

Natomiast nie wiem jak jest z dostępem do ośrodków narciarskich, knajp, już nie mówię noclegów. Raczej są poważne ograniczenia lub/i wymogi (patrz link): COVID-19 AKTUALNIE W REPUBLICE CZESKIEJ · #VisitCzechRepublic

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Tranzyt i wjazdy jednodniowe (tam i z powrotem do 24 godzin) - bez wymagań, tak chyba jest wszędzie, problemy zaczynają się w razie dłuższych pobytów.

Natomiast nie wiem jak jest z dostępem do ośrodków narciarskich, knajp, już nie mówię noclegów. Raczej są poważne ograniczenia lub/i wymogi (patrz link): COVID-19 AKTUALNIE W REPUBLICE CZESKIEJ · #VisitCzechRepublic

No tak, sam wjazd bez problemów samochodem (bo już nie transportem zbiorowym). Natomiast co do stacji, muszisz poczytać.

Z powyższych obowiązków zwolnieni są m. in.:

dzieci do ukończenia 12 roku życia, osoby podróżujące do Czech drogą lądową z państw bezpośrednio sąsiadujących do 24h i osoby podróżujące tranzytem drogą lądową do 12h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Tranzyt i wjazdy jednodniowe (tam i z powrotem do 24 godzin) - bez wymagań, tak chyba jest wszędzie, problemy zaczynają się w razie dłuższych pobytów.

Natomiast nie wiem jak jest z dostępem do ośrodków narciarskich, knajp, już nie mówię noclegów. Raczej są poważne ograniczenia lub/i wymogi (patrz link): COVID-19 AKTUALNIE W REPUBLICE CZESKIEJ · #VisitCzechRepublic

w sobotę byłem na Małej Upie, przy kupnie skipassu musiałem pokazać paszport covidowy, podobnie by wejść do restauracji. Skrupulatnie tego przestrzegano, skanując każdemu kod QR z paszportu. Dzieci <12rż bez restrykcji

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tanova napisał:

Mam pytanie do Kolegów, którzy byli w Zieleńcu - @ZdolnyŚlązak @Narciarz ze Śląska @Michas222k . Jak z przygotowaniem tras biegowych koło Zieleńca, po czeskiej stronie od Masarykowej Chaty? Są wyratrakowane i z założonymi śladami? Widzieliście biegaczy? 

Nie widziałem tras wyratrakowanych dla biegaczy, ale też ich nie szukałem. Na biegówkach nikogo nie bylo lub poprostu ja ich nie widziałem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...