Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 21/22


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

W piątek w wigilię rusza stacja narciarska w Rytrze.

Chcą otworzyć jak najwięcej. Najbliższe trzy noce w prognozach z fajnym mrozem więc śniegu dosypią. 🙂

Dziwne,kolega,który w Rytrze zajmuje się naśnieżaniem,jeszcze niedawno mowił mi,że ze wszystkim  dadzą radę na połowę stycznia.Może naśnieżą ten dla dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lski@interia.pl napisał:

Dziwne,kolega,który w Rytrze zajmuje się naśnieżaniem,jeszcze niedawno mowił mi,że ze wszystkim  dadzą radę na połowę stycznia.Może naśnieżą ten dla dzieci?

Wczoraj na kamerkach trasa z krzesełka (na około) była w większości naśnieżona. Dzisiaj kamerki trochę zalodziały więc nie widać, podali że planują wszystko jeśli się uda.

Też się nastawiałem dopiero na styczeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

@lski@interia.pl Dzisiaj tyle widać.

image.thumb.png.d245a2d0d4ea29fc26890833131d7593.png

image.thumb.png.1d72ce777092e4d713646b181fb4ff19.png

Chciałem zapytać:
- Gdzie to jest?

Ale widzę w rogu małymi literkami: Rytro.

Ale, do jasnej kolego, czy to tak trudno napisać (i to na wstępie), skąd pochodzą zdjęcia/relacja. Wszyscy mają być domyślni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko rusza od 25.12.2021 💥

🟢 Od jutra, czwartku 23.12.2021 działa Kamienna - Solisko - Jazda WIeczorna 16.30 - 20.00

🟢 24.12.2021 - piątek Wigilia Kolej Kamienna - Solisko 8.00 - 16.00 i Kolej Jontek - Buczynka od godz. 8.00 do- 16.00

🟢 Od 25.12.2021 na stałe (jeśli tylko warunki pogodowe i śniegowe się utrzymają)
Kolej Kamienna - Solisko 8.00 - 20.00 - przerwa techniczna 16.00-16.30
Kolej Jontek - Buczynka 8.00 - 16.00
Kolej Strugi - Szczawiny 8.00 - 16.00
Wyciągi orczykowe:
Szczawiny - Miziowa 8.15 - 15.30
H. Miziowa - Pilsko 8.30 - 15.30

info z FB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMR - wszystkie armaty sniezą oraz duza część lanc. Wody w zbiorniku sporo ubylo od wczoraj... chyba ostro dają. Na 1, 7 nawet na otwartej 4 i 2 usypali kopy. Na 3 gora rozgarnieta ale kartoflisko straszne na dole kopy sniegu niemal wysokosci lanc. 2 przygotowana perfekcyjnie, ale z lewej uwaga na kopy sniegu pod armatami. Przygotowanie 4-ki  na 4-ke :) w porownaniu z 2 troche slabiej. Sypie tez z nieba.

Edytowane przez christof
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna Krynicka

"od soboty ruszają kolejne trasy! 💪 Startujemy z 2, 2a oraz 6! 🤩

A że często nas o to pytacie, jak jeździmy w Święta to poniżej wrzucamy rozkład jazdy do końca roku👇
18-23.12 👉 09:00 do 16:00
24.12 👉 09:00 - 15:00
25-31.12 👉 09:00 do 18:00 (lub do 21:00 jeśli warunki pozwolą na naśnieżenie trasy nr 6)"
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Wybiera się ktoś jutro na Słotwiny (TAB)?
Chciałbym poznać opinię dotycząca przygotowania i naśnieżenia stoku.
Bo bywają tam z tym problemy...

Dzisiaj z wyciągu na arenie wyglądało to nieźle, nawet chodził krótki talerzyk i ktoś tam zjeżdżał. Sporo śniegu spadło ostatnio i nawet dzisiaj coś tam dosypało, bo auto musiałem odśnieżyć przed powrotem, więc myślę że powinno być ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...