Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 21/22


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie wróciłem z Myslenic. Moja córka jeździła z klubem a ja wybrałem przytrasowe skitury. Naprawdę polecam Myślenice - trasa przygotowana na tzw szeroko, dawno nie pamietam tak dobrych warunków i tak szerokiej trasy czerwonej; czarna - trochę naciągany ten kolor - tez swietnie przygotowana i kompletnie bez ludzi. Zreszta w ogóle dzisiaj koło 18:30 jazda na bieżąco, można sie super wyjeździć, a to wszystko 40 min od Krakowa. Polecam.

Zrobilem ze dwie foty, ale pewnie bedą do góry nogami - sorry…

8E7F2B11-9AC7-44EB-A841-20C51E65AA3A.jpeg

55FBE20B-AEB3-4378-BCB9-D86587B511E9.jpeg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cosworth240 napisał:

A ja właśnie wróciłem z Myslenic. Moja córka jeździła z klubem a ja wybrałem przytrasowe skitury. Naprawdę polecam Myślenice - trasa przygotowana na tzw szeroko, dawno nie pamietam tak dobrych warunków i tak szerokiej trasy czerwonej; czarna - trochę naciągany ten kolor - tez swietnie przygotowana i kompletnie bez ludzi. Zreszta w ogóle dzisiaj koło 18:30 jazda na bieżąco, można sie super wyjeździć, a to wszystko 40 min od Krakowa. Polecam.

Zrobilem ze dwie foty, ale pewnie bedą do góry nogami - sorry…

 

 

Tu jeszcze raz foty, wrzucone z kompa, dzięki czemu nie trzeba stawać na rękach - jak widać - frekwencja na stoku niska. Warunki naprawdę przednie.

image.png.c37b9eb284e13af711bf61931a51cec7.png

 

image.png.f6d13928495087acd6f1dfe34c057878.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, moruniek napisał:

Jurgów

Odradzam teraz. Byłem dwa razy w ostatnich dwóch tygodniach na parkingu oddać karnety i patrzyłem jak to wygląda. Parkingi nabite, na stoku narciarska stonka. Do wyciągów co prawda kolejek dużych nie było, ale ogólnie tłok na terenie stacji nieporównywalnie większy niż w tym samym czasie w o niebo lepszej Bachledovej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna relacja ze Słotwin Arena. Nie będzie jednak o perfekcyjnych warunkach na trasach, o tym że widokowo (choć momentami było). W nocy spadło około 20 cm puchu (odśnieżenie auta z warstwy 20 cm śniegu, zajęło mi 30 sekund). Jazda w laku, obok tras to było to co dziś nas kręciło. Kolejny dzień w tym samym ośrodku a kompletnie inne wrażenia z jazdy.

Było widokowo.

IMG-20220202-080914.jpg

Stok przygotowany perfekcyjnie.

IMG-20220202-080500.jpg

Jedziemy w las.

IMG-20220202-100620.jpg

Im dalej od tras tym fajniej.

IMG-20220202-092458.jpg

Jest fajnie.

IMG-20220202-085432.jpg

Wszędzie sporo puchu.

IMG-20220202-090506.jpg

Całkiem nieźle to wygląda.

IMG-20220202-090508.jpg

Otwarta Słotwinka po przerwie.

IMG-20220202-101424.jpg

Snowpark - przygotowany perfekcyjnie.

IMG-20220202-101013.jpg

Działa trasa do skicross-a. Z fajnymi bandami.

IMG-20220202-101333.jpg

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lski@interia.pl napisał:

A jak jest teraz w Krynicy,bo u mnie w Gorlicach pada i pada deszcz,a mam jechać na 17 30 do Tabaszewskeigo?

Rano sypał śnieg, tak do 11:00. Teraz deszcz ze śniegiem, przechodzący powoli w śnieg. Na dole w Krynicy jak wracałem padał deszcz. Na stoku miękko.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana zaliczyłem 3 godzinne Skolnity. Oj, gdyby tak wyratrakowali nad ranem to co spadło w nocy... byłoby idealnie.

Od 8 do 9.30 praktycznie pusto. Śnieg dosyć ciężki, miejscami prawie wyrywało z butów jak się wjechało w takie nierozjeżdżone miejsce. Potem było już lepiej, niebieska fajna, na czerwonej więcej odsypów.

Generalnie nie ma co narzekać, miło spędzony poranek.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...