Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W góry na skitury sezon 2021/2022


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, sstar napisał:

Jakie buty w zamian?

Buty to sprawa bardziej indywidualna tu liczy się szerokość stopy i indywidualne preferencje ja mam wąska stopę polecam buty ROXA RX SCOUT ale jako marka mają tez wersje bardziej freeride. Kompletnie nie siadły mi dynafity wydawały się za szerokie ale jak mówię to kwestia indywidualna. Bardzo fajnie trzymały tez Scott Cosmos. Ale najlepiej przymierzyć buty w sklepie, a najlepiej przymierzyć kilka modeli w wypożyczalniach i przetestować podczas wycieczki i wtedy wszystko wiadomo😉
 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Syn kumpla z którymś kiedyś po Tatrach i Dolomitach hasalismy w tym sezonie wszedł na Koscielec… i zjechał… na twintipach. Ojciec był hardcorowym koksem syn widać podobnie. Dziś go odwiedziłem. PS nawiasem mówiąc syn właśnie pojechał na via ferraty i w planach Punta Anna jak my przed laty… drugi z kumpli z którym wtedy byliśmy na PA kompletuje sprzęt skiturowy na zimę…

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sstar napisał:

Syn kumpla z którymś kiedyś po Tatrach i Dolomitach hasalismy w tym sezonie wszedł na Koscielec… i zjechał… na twintipach. Ojciec był hardcorowym koksem syn widać podobnie. Dziś go odwiedziłem. PS nawiasem mówiąc syn właśnie pojechał na via ferraty i w planach Punta Anna jak my przed laty… drugi z kumpli z którym wtedy byliśmy na PA kompletuje sprzęt skiturowy na zimę…

Szymon na podejściu…

F7D45A4B-251D-4E79-AFDF-40CB91C4E993.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
6 minut temu, marekbtl napisał:

Sstar

Czytać zawsze warto.

pozdrawiam

Ale czy warto kupić? Swoje w życiu przeczytałem… teraz piszę… na forum;-)

ps nawiasem mówiąc może ktoś kojarzy jak zwie się żleb ze Szpiglasowej Przełęczy do Dolinki za Mnichem oraz kolejny z progu wprost do MOKa, równoległy do Szerokiego?

F2F8C68E-3037-4547-A3B8-2A613397215A.png

838290E4-CC23-4BE0-8585-211471E9D2F2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sstar napisał:

Takie tam…

Wiesz... dawniej nauka zaczynała sie od tego jak sie odwrócić na stoku..jak sie bezpiecznie wywrócić i łatwo podnieść - teraz rozgrzewka i napierniczamy na krawędzie...😄

Widziałem w zeszłym roku instruktorów przygotowujących sie do egzaminu, a na drugi dzień rozmawiałem z instruktorem/egzaminatorem...zgadłem że 95% (widziałem z krzesła ich wysiłki) rozłożyło sie na śmigu....nie da sie przeskoczyć pewnych spraw jak widać..żeby stanąć najpierw trzeba sie położyć 

 

OT..oczywiście

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, marcinn napisał:

Rytmiczny ładny śmig

Zawsze mam takie odczucia ze przymiotnik "rytmiczny" w wypadku śmigu jest nie na miejscu (oczywiście wiem o co Ci chodzi).

Osobiście lubie właśnie chaos na muldach w którym śmig sie sprawdzi...śmig na "kastrowanym, wylizanym stoku" to przerost formy nad treścią...

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...