Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL12 pb


robertamigo

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tak trudno utrzymac ta narte w jezdzie na wprost.Jezdzilem wpierw na calkiem nowym modelu 12SL 2007/2008 i narta ta wspaniale trzymala sie toru jazdy.Kupilem potem model SL12pb z roku 2006/07, rozni sie on tylko szata graficznom i jestem b.niezadowolony.Narte ta trudno utrzymac w lini prostej.(rady w stylu-trzeba dociskac krawedzie prosze darowac).Kto ma doswiadczenie z ta narta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

Z całym szacunkiem, ale czegoś nie rozumię. Z Twojej wizytówki wynika, że jesteś co najmniej zawodnikiem i nie wiesz, że żadna slalomka nigdy nie nie posiada żadnej stabilności w jeździe na wprost i jedyną bezpiecznną metodą takiej jazdy jest choćby lekkie trzymanie jej na krawędzi, bo innaczej można walnąć bardzo gwałtownie czołem w śnieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

To narta slalomowa, więc trudno na niej jezdzic na wprost. Do takiej jazdy lepiej się nadaje narta gs, sg, dh. Co do dechy na sezon 2007/2008 - mogą to być całkiem inne narty. Narta jest ta sama na rynku przez jakieś 3-4 lata, tylko zmienia się szata graficzna. Byćmoże właśnie Atomic teraz zmienił całkiem strukturę wewnętrzną narty.

pozdro

Piotr Szymczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

Ooooo! Sorki! Faktycznie nie zakumałem :-( W tej chwili mogę spokojnie powiedzieć, że nie wiem. W zeszłym sezonie jeździłem na 12-kach w nie najlepszych warunkach (mientko było) i to całe moje doświadczenie z tym atomikiem, więc pozostaje mi się wyłączyć. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

w info dales '7'...

wiec mam takie przemyslenia...

- albo przestales jezdzic na tylach... i krawedzie zlapaly... to nie siodemka.... :)

- albo jakies dziwnie ostrzone miales na nogach.... w 0 lub w +... co by bylo dziwne...

- albo mowisz o innych nartach....

nie jestem zwollennnikiem tego... ale na nogach miewam....

na GS trudno jechac 'na kreche'... a na SL.... hmmm...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...