Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W góry razem z dzieckiem


channel

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, potrzebuję pomocy. 😀 Chciałabym latem wybrać się z 5 letnią dziewczynką w Alpy. Nasza wycieczka miałaby na celu zaszczepienie miłości do gór dziecku, które nigdy po górach nie chodziło i jest dość ....drobniutkie. Zależy mi na łagodnych trasach, jakichś atrakcjach typu: baseny, jeziora, place/parki zabaw, tak aby wspólnie spędzony czas był i aktywny i dający odpoczynek. Jakie ośrodki/tereny polecacie ? Ewentualnie co i gdzie można z tak małym dzieckiem robić? Podzielcie się swoją wiedzą i doświadczeniem, będę bardzo wdzięczna. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, channel napisał:

Drodzy forumowicze, potrzebuję pomocy. 😀 Chciałabym latem wybrać się z 5 letnią dziewczynką w Alpy. Nasza wycieczka miałaby na celu zaszczepienie miłości do gór dziecku, które nigdy po górach nie chodziło i jest dość ....drobniutkie. Zależy mi na łagodnych trasach, jakichś atrakcjach typu: baseny, jeziora, place/parki zabaw, tak aby wspólnie spędzony czas był i aktywny i dający odpoczynek. Jakie ośrodki/tereny polecacie ? Ewentualnie co i gdzie można z tak małym dzieckiem robić? Podzielcie się swoją wiedzą i doświadczeniem, będę bardzo wdzięczna. :) 

a  jak wyszło szkolenie narciarskie wnuczki ?

a góry latem to najlepiej pojechać na podtatrze słowackie - masz góry, baseny, place zabaw

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 09:34, Jeeb napisał:

a  jak wyszło szkolenie narciarskie wnuczki ?

a góry latem to najlepiej pojechać na podtatrze słowackie - masz góry, baseny, place zabaw

Hmmmm :) W tamtym roku dałam sobie spokój, bo...pojechałam do Scoul i ...zerwałam więzadła krzyżowe, poboczne, przesunęła mi się rzepka, pękła łąkotka...  :) przeszłam operację z pełną implantacją z własnych ścięgien, rehabilitację i jeszcze teraz po prawie roku odczuwam dyskomfort i niestety nie jeżdżę w tym roku :( Za to rodzice pojechali z Młodą do Białki na kilka dni, i tam pod okiem instruktora Zosia stanęła pierwszy raz na nartach :) wjeżdża sama taśmą i po płaściutkim terenie sama zjeżdża pługiem. Bardzo narty jej się podobają, ale covid przyniesiony z przedszkola uziemił ją podczas naszych ferii (pracuję i ja i córka w oświacie :) )i chyba niestety następne kroki to dopiero za rok :(  Planuję wyjazd z Tadeuszem Skowrońskim coby i mnie i moją wnuczkę otoczył opieką narciarską jako instruktor. :) 

Jaka Zosia jest drobna widać poniżej (w maju będzie miała 5 lat)

 

270018458_506178407413792_6618812865026758131_n.jpg

271254861_350173316562020_6060462956643224061_n.jpg

271058304_1085395628945460_5384324931263847656_n.jpg

271050719_1121503821986546_5464367635772633084_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, channel napisał:

 Planuję wyjazd z Tadeuszem Skowrońskim coby i mnie i moją wnuczkę otoczył opieką narciarską jako instruktor. :) 

to będzie super jeździła, moja wnuczka mając 4 lata pruła już trasami w Alpach z 2700

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...