Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację


ryba

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

No to Ci głupio radzi!!)))

Bo jak pojedziesz przez Bratysławę to przyjeżdzasz do Wiednia zupełnie z drugiej strony miasta niżeli chcesz jechać a chcesz jechać na linz dalej Monachium,Insbruk, czyli całą agromerację wiedeńską musisz przejachać, lub obwodnicą objechać, więc jest to zupełnie bezsensu.

Jadąc przez Znojmo masz do wyboru 2 warianty:

Krótszy: Znojmo-Krems-St Polten-Linz....

lub

Dłuższy: Znojmo-Wiedeń-Linz.....

Ja osobiście preferuję ten dłuższy bo kilometrów może i więcej ale czasowo szybciej przejadę, a i droga lepsza.

I nie jedź czasem pezez Mikulov bo to dopiero extrema wjedziesz w Stary Wiedeń a tam tramwaje, tory na drodze, światła.

szerokiej drogi na skruty a nie dookoła

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

SB ma rację. Ja przejeżdżam tą trasę kilka do kilkunastu razy w sezonie i wierz mi, że przez Znojmo najlepiej. Tu postój i "małe" zakupy ... ciągle się opłaca, zwłaszcza jak są promocje.

Potem jedziesz na Hollabrunn, Stockerau, Tulln, i St. Christophen i już jesteś na A1. (chyba kiedyś zrobię dokładny opis tej trasy :)

Jak co to pisz ... ja też będę jechał tylko trochę dalej na Pitztal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w Znojmie...

Jak się żony nie zabierze na narty to tam się kupuje prezent dla niej żeby nie była tak wku....., no wiecie na otarcie łez znaczy.

A droga w tamtą stronę jest tak prosta żekłbym że intuicyjna, a zupełnie inaczej wygląda sprawa w drodze powrotnej przed Wiedniem trzeba uważać żeby nie wjechać w centrum i myślę Jacku że to wymaga czemprędzej opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

a ja preferuję wariant Znojmo-Krems-St Polten-Linz....

w stosunku do tego co było pare lat temu droga jest poprawiona i jedzie sie niemal tak szybko jak przepisowo autostradą (to jest tak zwana droga tylko dla samochodów ale 130 mozna). dwa razy swiatła w Krems nie stanowia problemu - jest okazja do zmiany płyty lub kasety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

Nie, nie. Jedziemy na Hollabrunn, Stockerau, Krems i St. Poellten ;) I jestesmy na A1 ;)

Najlepsza - najszybsza droga - od Hollabrun prawie caly czs lokalna autostrada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

A co ma byc z winietkami ?

W Austrii kupujesz na 10 dni chyba, a w jeba..ch Czechach na miesiac (chyba, ze jedziesz na mniej niz 6 dni).

Placisz ok 110 zl za wszystko i dajesz w dluga.

Szerokiej drogi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

ok ale kupować na granicy w tym okienku po stronie kierowcy czy w innym miejscu ? Winietki mają określoną cenę tylko niektórzy, po jakimś tajemniczym kursie za 7,6 euro potrafią wołać 39 zł. To takim cwaniakom nie chcę dać zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

Winietki kupisz na każdej stacji benzynowej! Nie ma sensu przepłacać!

I jeszcze jedna ważna sprawa ... paliwo ... u nas jest najdroższe! W Austrii kupisz za 1 Euro, w małych mieścinach poniżej, a na autostradzie 1.05 czyli razy 3.8 wychodzi 3.99!

... i po co przepłacać?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dróżkę przez Czechy lub Słowację

No nie mow, ze czeska na miesiac kosztuje 300 koron ?

Cos mi nie gra.

A austriacka na 10 dni 7 € ? Nie lubie kupowac na stacji w Austrii, bo zawsze kupowalem w kraju :)

No, ale 6 dych piechota nie chodzi Jacku ;) Sprobujemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...