Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.03.2022 o 20:47, Kacpi1177 napisał:

Witam mam pytanie dotyczące serwisu czy po sezonie powinno sie dawać sprzęt do serwisu czy dopiero przed sezonem ?

Jestem niezbyt obeznany więc prosze o pomoc ktos by doradził ??

Możesz to zrobić sam w 15 minut. Ważne, żeby ślizg nie został suchy na lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
W dniu 9.03.2022 o 21:16, moruniek napisał:

Możesz to zrobić sam w 15 minut. Ważne, żeby ślizg nie został suchy na lato. 

Witam.

Chciałem zapytać - jaki smar polecasz do smarowania na zimno podczas sezony narciarskiego? Wiem, ze najlepsze jest smarowanie na gorąco ale chodzi mi o taki smar w sztyfcie bądź aerozolu

 

Pozdr

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marxx74 napisał:

Dowolny. Każdy zadziała tak samo będąc bardzo doraźnym środkiem ..

.. a że lubię co krajowe to Smar w płynie 100ml | IKA Sport

Nie pomyl z tymi Smary Speed przyspieszacze | IKA Sport bo narty uciekną ;)

M.

p.s. korzystamy z różnych smarów IKA - sprawdzają się. 

Hej,

lubię rzeczy wykonane w Polsce, 

tylko podaj mi co jest w tej firmie robione w kraju, bo przeglądając ich stronę nie ma żadnych akcentów że materiały i akcesoria są wykonywane na miejscu.

WB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marxx74 napisał:

Receptura krajowa .. to wiem. Gdzie bezpośrednio produkcja - nie wiem, nie pytałem. Korzystam od dwóch lat z całej palety - jestem zadowolony a mam na kim sprawdzać :) w różnych warunkach. Nie lubię nic reklamać, ale w tym wypadku robię wyjątek.

M.

Mnie przekonałeś😃, do tej pory używałem francuskiego Vola a to dlatego, że dostawałem w gratisie jako nagrody. Za mało startowałem i zapasy się skończyły😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jest porozmawiac z autorem/współautorem receptury, który dodatkowo o narciarstwie coś tam wie ;) .. ceny w mojej ocenie konkurencyjne, szczególnie gdy nachodzi chęć by na  mokrych i ciepłych śniegach można skosztować jakości odrobiny fluoru ;) .. jak chcesz kupić stacjonarnie to warto się wcześniej umówić. 

M.

 

.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marxx74 napisał:

Ciekawie jest porozmawiac z autorem/współautorem receptury, który dodatkowo o narciarstwie coś tam wie ;) .. ceny w mojej ocenie konkurencyjne, szczególnie gdy nachodzi chęć by na  mokrych i ciepłych śniegach można skosztować jakości odrobiny fluoru ;) .. jak chcesz kupić stacjonarnie to warto się wcześniej umówić. 

M.

 

.

Dla mnie trochę problem, w Zakopanem nieczęsto bywam. Fluoru nigdy nie próbowałem, chyba ostatni czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IKA używają moi koledzy w MPA i są zadowoleni,ceny bardzo dobre. Ja używam Holmenkol HF, kupionego w wyprzedaży w ebay. de w dużej ilości, nawet taniej od IKA i też jestem zadowolony. Ale HF to wszystko, różne speedowe cery i mydełka uważałem za przerost formy nad treścią przy mojej jeździe.czego się nie nauczyło, tego smarem nie nadrobią... 

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moruniek.. to nie tak. Pracując na IKA mam możliwość przegadania tematów nie z handlowcem z autorem pomysłu - i ten feedback czasami zaskakuje. Zresztą w drugą stronę też to działa bo spowiadałem się z użycia, chyba nie tylko kurtuazyjni.

Molibdenow nie skomentuje - nie znam. HF/LF fajnie. Olejek - wow, na Mistrozstwach Niemiec musiałem się tłumaczyć i cos tam zostawic w prezencje bo na wiosennym zmrozonym śniegu to poszło mega - i pasta HF pod olejek super. Wiadomo- smar TK trafienie w warunki ale dostęp do projektanta/producenta bezcenny a pozyskanie całej palety nie drogie w porównaniu do konkurencji.

Kończę reklamę:) - jak ogarnę jakiś profit to z tematem wrócę:) [żart].

M.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...