Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tanie narty- Livigno?


Wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Planuję wyjazd na narty w nadchodzącym sezonie. Aktualnie zaproponowałem znajomym, ekipa się zbiera ale raczej będzie nas 2-4 par tak na 7 nocy (może trochę więcej jeśli to będzie miało sens). Jak na razie termin nie jest sztywno ustalony- niektórzy dopiero we wrześniu będą mogli rozeznać się z urlopem, natomiast ja do marca raczej bez problemu, gorzej z wiosną/latem. Celuję w niski sezon od listopada do lutego. Ferie zimowe ani sesja mnie nie ograniczają. Dość dokładnie przyglądałem się Słowacji ale ceny na Chopoku wydawały się wygórowane albo nie umiem szukać, dlatego przyjrzałem się Livigno i atrakcyjnej ofercie free skii (jeszcze nie ogłosili na nowy sezon ale myślę, że będzie jakoś tak 26.11-16.12 a potem od marca).

Tym niemniej wiele osób tu odradza Livigno (byłem jako dziecko i dobrze wspominam, na Kronplatzu, w Dimaro i Harrahovie też ale to chyba nie ma znaczenia...) czy za sensowne pieniądze można znaleźć lepsze, bo nie ukrywam darmowy karnet kusi, a dobrze bawić się można wszędzie. Raczej apartament- niech dziewczyny się wykażą :D. Niekoniecznie muszą być Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi- marzec u mnie to dość niepewny termin o kwietniu nie wspominając ale nie da się ukryć, że w te dni karnet da się bardziej wykorzystać... Raczej nie ma możliwości załadowania auta na pociąg? W sumie patrzyłem i jeżdżą z Hamburga więc raczej tak mało sensowne rozwiązanie, jest sens patrzenia na ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2022 o 23:16, Wilk napisał:

Dzięki za odpowiedzi- marzec u mnie to dość niepewny termin o kwietniu nie wspominając ale nie da się ukryć, że w te dni karnet da się bardziej wykorzystać... Raczej nie ma możliwości załadowania auta na pociąg? W sumie patrzyłem i jeżdżą z Hamburga więc raczej tak mało sensowne rozwiązanie, jest sens patrzenia na ceny?

mieszkasz w Hamburgu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 2.06.2022 o 07:55, Jeeb napisał:

Mój najlepszy urlop w Livigno - przed kilku laty w grudniu przed świętami,

lekki mróz tak do -19, każdej nocy dostawa świeżego puchu a rano słoneczko

o i to z Livigno pamiętam bardzo dobrze. W grudniu  2009 przed Bożym Narodzeniem popełniłem tam urlop, wieczorami przejście z apartamentu do pizzerii sympatycznego Włocha (z którym można, a nawet trzeba się było napić rozchodniaczka), to był mega wyczyn. W normalnych spodniach nie dało się przejść, było chyba ponad - 20 stopni.

Ale ceny w tym roku mają bardzo niskie ? Ciekawe dlaczego są tak konkurencyjni ? Strefa bezcłowa ? Własne źródła prądu ?

Edytowane przez Krakus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...