Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay


dzibus

Rekomendowane odpowiedzi

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

Dzięki.

W takim razie jakie narty kupić?

Wiem, że to pytanie było już kilka razy zadawane i nie ma jakieś uniwersalnej odpowiedzi, ale może kilka wskazówek.

Myślałem o nartach używanych, aby pojeździć 2 lub 3 sezony, a potem nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

Rozumiem o nartach nie wiele wiesz, ale może o samochodach?

Zadaj sobie to pytanie wstawiając za narty samochód i spróbuj sobie odpowiedzieć! Chyba nie sposób!

Ja w takiej sytuacji odpowiadam ... czerwone!

A tak serio to podaj kilka szczegółów: jak jeździsz, gdzie lubisz jeździć (po jakich stokach), Twoje parametry, czy jesteś sprawny czy ... mniej itd.

Wtedy Ci pomożemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

O samochodach też wiem niewiele, ale tak jak pisałem wiem, że nie ma uniwersalnej recepty na dobór nart.

Jestem bardzo początkujący. W tamtym sezonie jeździłem pierwszy raz (kilka lekcji), więc nie wiem na jakich stokach lubię jeździć - no bo niewiele jeździłem.

Narty, za każdym razem miałem z wypożyczalni.

Wzrost 182 i waga 78 kg i no kiedyś byłem trochę sprawny, ale teraz to raczej mi się kości zastały, więc jestem raczej mniej sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

Dzięki za wskazówki.

Jeżeli chodzi o długość to myślałem o 160, ale czy nie będzie za krótka?

Najlepiej jeździło mi się na nartach Atomic, ale no kurcze nie pamiętam jaki to model.

I jeszcze pytanie. Czy ta narta mogła by być?

http://www.allegro.pl/item241018735_wyprzedaz_atomic_izor_3_1_wiazania_device.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

Mogla byc, to dosc lightowy model, nie powinien cie porawc ;)

Dlugosc jednak sugerowalbym nie schodzic przy twoim wzroscie ponizej 165 cm; chac sa rozne gusta i szkoly

Odnosnie fischer RC4 race to maly dodatek do bobica obys nie myslal ze twoje zapomnienie ma wynikac z powodu ze narta junior - zapomnij o czymkolwiek z napisem "race" bez wzgledu na marke,

i jednak sugerowalbym bym abys mial- wzial jakiegos znajomego narciarza ktory cos kuma i ciut sie zna dla sensownej porady,

z tego co piszesz i w jakiej jestes "sredniej" sprawnosci ktos moze ci niechcacy krzywde uczynic wirtualnymi poradami majac najszczersze intencje, nawet dobierajac najbardziej delikatny-optymalny sprzet,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

No własnie miałem (tam mi się wydawało) sesnownego narciarza, który polecił mi ten narty. I właśnie te, jak piszesz "wirtualne porady" bardzo się przydały.

Wiem, że muszę poszukać jakiejś innej osoby, ale sam na początek muszę też mieć troszkę wiedzy teoretycznej, aby uniknąć takich sytuacji. A po to między innymi są takie fora jak to.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Narty Fischer Race RC4 JR. dla męszczyzny 33 lay

ja mam 180 cm i 79 kg wagi mam Fischera rADACA na 170 z podowjna płyta skret 11 m ijest fajnie ale teraz kupuje ATOMICA SL 9 - jezeli kochasz skręty to kup narty o raduisie do 16 m jezeli kochasz prdedkosc to kup narty o skręcie powyzej 24 m oraz dlugosci rózwenj wzrostowi ale tak szczerze jezeli nie masz aspiracji ROBERTA KUBICy to narty 165- 170 skret ok 16m. ATOMIC LUB SALOMON czy FIISCHER - te firmy sa rowne

kiedy spadnie snieg i ruszymy na PILSKO bo Szczyrk znowu moze miec jakies strajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...