Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak określic poziom umiejętności


olopc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak określic poziom umiejętności

O! Widzisz powertuj forum głębiej i ... znajdziesz! Ktoś zadał sobie trud i spróbował opisać skale!

A z innej beczki mój zamysł był taki:

0 - osoba, która wie, że narty istnieją

10 - zawodnik, ale nie taki, który wystartował raz w zawodach o Puchar Koziołka Matołka, ale ma za sobą karierę zawodniczą!

Więc musisz się znaleźć gdzieś pomiędzy :)

Ja oceniłem się na 7 i już miałem pomyśleć o 8, ale w maju wybrałem się na lodowiec z Dagmara Krzyżyńską (olimpijka, zawodniczka Pucharu Świata, wielokrotna mistrzyni Polski) i ... usłyszałem - Jacek Ty nie jeździsz na całych stopach ... - i teraz zastanawiam się czy nie wpisać sobie 6! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

ktoś kiedyś pisał dladzego się forum nie umówi na narty i to właśnie jest powód a przynajmniej jeden z powodów: POZIOM UMIEJĘTNOŚCI. Bo co będzie jak się okaże na takim forum co się odbywa na stoku że jestem "cieniutki"- no normalnie obciach.

A narty i jazda na nich to hobby, pasja, sposób na spędzanie wolnego czasu i odpoczynek, a nie tworzenie źródła kompleksów.

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

"A narty................... kompleksów". - Święte słowa SB!!!

Ja też tak do tego podchodzę, ale chętnie poduczyłbym się od lepszych, bo za wyjadacza się nie uważam :) Grunt to opdpowiednie i pozytywne podejście do tematu, a skala umiejętności - pozostawiam to do oceny innych...

Dla rozluźnienia proponuję krótki filmik, bardzo amatorski bo z aparatu, ale za to luzzzz totalny i bez kompleksów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

Dobrze prawisz SB, ja ta nic nie mam przeciwko wystawianiom sobie ocen przez nartowników, przeca każdy jeździ jak umie i ma się dobrze bawić, a autocenzurki nie są miarodajne (od 2006 na nartach- piontela, stary wyjadacz siudemka, czy siódemka, sam nie wiem), a jak nie chcą się umówić, to se we dw?jkę pojedziemy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

O! Brawo! Grunt to zabawa, a nie napinanie się ...

A co wspólnych nart i szkolenia sie "pod okiem" Dagmary Krzyżyńskiej (olimpijki, zawodniczki pucharu świata i europy, wielokrotnej mistrzyni Polski)

to proszę:

skionline.pl i PROFI SPORT zapraszają na otwarcie sezonu 07/08

Termin: 20 – 27 października 2007

Miejsce: Lodowiec Hintertux

Zakwaterowanie: Finkenberg (Hotel *** Finkenbergerhof)

Koszt wyjazdu: 487 EUR + 400 zł szkolenie / osobę w pokoju 2-osobowym

Cena zawiera:

- 7 noclegów w 3*** hotelu Finkenbergerhof w Finkenberg (dolina Zillertal);

- śniadania i obiadokolacje w hotelu;

- korzystanie z hotelowego centrum wellness;

- 6-dniowy karnet narciarski na lodowiec Hintertux;

- ubezpieczenie narciarskie i OC;

- testy nart na lodowcu.

- szkolenie i doskonalenie techniki

Cena nie zawiera:

- dojazdu

- napoi do obiadokolacji w hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

ha, ha - czuje ze za ta 5 w umiejetnosciach to mi sie dostalo (jeszcze tydzien temu byla tam 6 :) );

mozemy sie umowic zawsze po kolezensku na stoku jak tylko czas i miejsce nam na to pozwoli, a z ocena zejde na 3 nawet jak "mi sie to wytlumaczy"

;-),

ale faktem jest ze jak wystartowalem z jazda to jezdzilem srednio 2-3 razy w tygodniu + wyjazdy tygodniowe; kolejny sezon podobnie choc sniegu bylo duzo mniej;

ale najwazniejsze aby zyc - jezdzic zgodnie z sentencja SB i do przodu i na krawedziach:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

Absolutnie sobie żadnych punktów nie zmieniaj, dyć to tylko zabawa, a jeśli chodzi o mój wpis o punktach za jazdę to się nie przejmuj, jestem starym stetryczałym zgryźliwym ziomem, a oni tak mają, że się czepiają. narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak określic poziom umiejętności

Trza będzie jakieś fajne miejsce wynaleść i żeby było extremalnie czyli nie Szczyrk, bo tam jezt exremalnie ale o tym to już wszyscy wiedzą i to nie będzie ciekawe.

Ja prponuję Międzybrodzie Bialskie i Andaluzję zaczyna się odrazu extremalie parking piątkę, stok fajny płaski napewno sie nie wytłuczemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...