Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

taterki i inne tam takie


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Opowieść nie narciarska.

Wczoraj napadła mnie chęć na przejażdżkę.

I tak: Sosnowiec -> Kraków -> Myślenice -> Kasinka Mała (ukochana) -> Mszana Dolna ->Szczawnica

Oczywiście nie licząc korków Krakowie to piękne widoki, czerwono jesienne, kolorowe itp itd.

Pierwszy postój w Tylmanowej i szok: gdy byłem tam będąc młodym gówniarzem, w Dunajcu było widać rybki, woda czysta, można sie było kąpać. Teraz bałbym się wejść ... syf straszny ...

Next stop: Szczawnica. Po 3 tygodniowej kuracji antybiotykowej nie odważyłem się wejść na Palenicę. Krótki wjazd i ..................... widoki jesienno mgłowe ale piękne. Tatry bielskie w pełnej okazałości, wysokie.... no full opcja ... trzy korony i takie tam bzdury :)

Poleżałem z dwie godzinki w słoneczku i pytanie co dalej ?

Niedzica -> przekroczenie granicy -> Spiska Biela -> i jazda w Tatry -> Łomnica -> Smokowec -> Pribylina -> ciemność ...o cholera dzień się skończył...

Jazda z granicy do bodajże Spiskiej Bielej piękna widokową drogą !! Ale zimą nikomu nie życzę :)

Tatry już w śniegu ... widoki przecudne, ani pół chmurki. w Smokowcu 4 stopnie około 19 ... Pustki ....

Ech piękna przejażdżka mi się przytrafiła.

Jeśli za tydzień pogoda będzie równie piękna, jadę w Tatry Słowackie :)

michał

P.S. Oczywiście nie wspominam o tym zadupiu zwanym Zaśmieconym.... eeee pomyliło mi się ... Zakorkowanym (?) ..... eeee też nie .......... Zakopanym ...

Tam nie zaglądam.

P.S. Polecam w drodze zatrzymanie się na obiad w Kasince Małej w restaurancie "Wczasowa". Naprawdę niezłe jedzenie. Ale ceny !! Ceny !! Piwo butelka tyskie 2,70 !!! :) A widoki też niczego sobie :) Szczebel, piękna stroma góra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...