Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Awaria serwera


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za kilkugodzinny brak dostępu do strony. Niestety firma, w której utrzymuje serwer z każdym rokiem obniża jakość świadczonych usług i takie awarie się zdarzają. W tym momencie już wszystko powinno działać bez problemu.
Jeżeli jest na forum osoba, która może polecić firmę, która poradzi sobie z utrzymaniem takiej strony jak skionline.pl, to chętnie przeglądnę ofertę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JC napisał:

Przepraszam za kilkugodzinny brak dostępu do strony. Niestety firma, w której utrzymuje serwer z każdym rokiem obniża jakość świadczonych usług i takie awarie się zdarzają. W tym momencie już wszystko powinno działać bez problemu.
Jeżeli jest na forum osoba, która może polecić firmę, która poradzi sobie z utrzymaniem takiej strony jak skionline.pl, to chętnie przeglądnę ofertę. 

Ja przeniosłem swoje strony firmowe, pocztę, domeny z Home.pl do Nazwa.pl a następnie do dHosting i jestem bardzo, bardzo zadowolony. Oczywiście to moja subiektywna opinia. Coś na temat firm hostingowych wiem (pracowałem kiedyś w jednej z nich). Jak coś pisz na priv lub zadzwoń. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
12 minut temu, marekbtl napisał:

Cześć

Czy zawiesza Wam się strona (forum)? Bo mnie non stop niezależnie od przeglądarki, a na Safari to praktycznie nie działa.

pozdrawiam

Od ponad miesiąca obserwuje ten problem.

Dziś np działa strona tylko na połączeniu sieci komórkowej gdy przełączę na wifi zonk . Na stałym łączu  nie ma szans żeby strona sie otworzyła niezależnie gdzie próbuje . (Od niedzieli nic nie działało )

na wifi nie działa 

307FF6EB-095F-4A75-9EF3-4427E46C7F94.thumb.png.09c3e5509cad956ca0a5e42762494bb3.png
 

zdjecie z wczoraj strona skionline nie reaguje 

E51BF075-BCDF-4FFE-AE95-18613C6EAF76.thumb.jpeg.703d27eb276388ae1dbb45f09e7b45ad.jpeg
 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Mam to samo - może nieco krócej - właśnie chciałem Cię zacytować i się zawiesiła - komunikat - awaria serwera. Reset strony i działa. Ja na safari mam inny komunikat coś ala:  too many redirection - czy coś takiego.

pozdrawiam

teraz piszę z jakiejś Windowsa przeglądarki - nawet nie wiem jakiej. Na macu mam opere i jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JCJacek - nie wiem co jest grane, ale to jest porażka - pogadaj z działem IT albo zmień providera - bo się non stop wiesza. Praktycznie nic nie da się napisać, już próbowałem paru przeglądarek mac/PC - na wszystkich jest top samo - z mojej strony ten problem wcześniej nie występował.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...