Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lola na Loli przy Loli


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, grimson napisał:

Urodziła się w maju tego roku. Ma obecnie pół roku. 
W rodzinie tez mamy kawalera tej samej rasy, tylko ze lada moment zostanie pozbawiony atrybutów męskości i nici z zalotów 😁

To jeszcze ostrożnie z ciąganiem jej po górach, chodzeniem po schodach itp. Uważajcie na stawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, moruniek napisał:

To jeszcze ostrożnie z ciąganiem jej po górach, chodzeniem po schodach itp. Uważajcie na stawy. 

Psiak jest raczej kanapowiec, po paru min spaceru piszczy żeby zabrać na ręce bo krótkie girki się zmęczyły. Na dworze chodzi po płaskim, nie mamy zamiaru ciągać ja na górskie trasy. Jak już, to będzie w nosidle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sstar napisał:

Czytałem dużo z żona nt piesków. Najpierw był plan na maltańczyka. Potem york. Skończyliśmy z maltipo. Wszystko to kanapowce, z krótkimi girkami i włosami zamiast sierści- nie uczulają.

Tymczasem widok na trasę FIS z rana jak śmietana:

 

6097E228-A469-4AE9-AA97-E5B376BB415E.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sstar napisał:

Ty chyba tez nie, czy się mylę? Lokalesi rodem ze szklarnia.tv, znasz ich może?

 

Nie wiem czy jestem lokals, ale Dolny Śląsk to moja mała ojczyzna.  Karkonosze i Sudety penetruje od czasu kiedy miałem 4 lata, narciarsko i turystycznie. No niestety takich miałem rodziców. Co do filmu to nie będę dyskutował. Nawet gdybym panów znał, to się nie przyznam. Technika może nie idealna, ale te żleby są wymagające i każdy zjazd w całości jest co najmniej dobry. Warunki śniegowe jak na to miejsce całkiem dobre. Trzy żleby to Ponad Stok, Kryształowy i Biały. Ten środkowy na filmie Kryształowy najfajniejszy, ma jednak większą trudność bo jest wąski od początku i jeszcze trzeba w czasie zjazdu omijać wystające skały. Upadek w tym żlebie nie wróży nic dobrego. Te żleby jak i kilka innych jest penetrowane od kilkudziesięciu lat przez freeriderów. Był czas nawet kiedy to było całkowicie legalne. Niestety one z pewnością już nie wrócą. Myślę że niebawem skitury w Karkonoszach całkowicie zostaną zakazane...  Przez tyle lat poznałem wielu narciarzy którzy tam zjeżdżali, niektórzy jeszcze żyją, z niektórymi utrzymuję kontakt do dzisiaj i czasami razem z różnych gór mkniemy w dół...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ruinę to popada 8 lat. Ostatnio była czynna podczas mistrzostw świata w lotach narciarskich w 2014. Od tamtej pory nie dzieje się nic. Skocznia obecnie nie ma żadnych pozwoleń na działalność obiektu i brakuje też homologacji. Czesi słabo skaczą, nikt nie chce wyłożyć grubej kasy na modernizację...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

Nie wiem czy jestem lokals, ale Dolny Śląsk to moja mała ojczyzna.  Karkonosze i Sudety penetruje od czasu kiedy miałem 4 lata, narciarsko i turystycznie. No niestety takich miałem rodziców. Co do filmu to nie będę dyskutował. Nawet gdybym panów znał, to się nie przyznam. Technika może nie idealna, ale te żleby są wymagające i każdy zjazd w całości jest co najmniej dobry. Warunki śniegowe jak na to miejsce całkiem dobre. Trzy żleby to Ponad Stok, Kryształowy i Biały. Ten środkowy na filmie Kryształowy najfajniejszy, ma jednak większą trudność bo jest wąski od początku i jeszcze trzeba w czasie zjazdu omijać wystające skały. Upadek w tym żlebie nie wróży nic dobrego. Te żleby jak i kilka innych jest penetrowane od kilkudziesięciu lat przez freeriderów. Był czas nawet kiedy to było całkowicie legalne. Niestety one z pewnością już nie wrócą. Myślę że niebawem skitury w Karkonoszach całkowicie zostaną zakazane...  Przez tyle lat poznałem wielu narciarzy którzy tam zjeżdżali, niektórzy jeszcze żyją, z niektórymi utrzymuję kontakt do dzisiaj i czasami razem z różnych gór mkniemy w dół...

Ja narciarsko i gorsko za dziecka raczej w okolicach Zakopanego dojrzewałem, Dolny Śląsk to miłość wielu dorosłego tak od 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marionen napisał:

W ruinę to popada 8 lat. Ostatnio była czynna podczas mistrzostw świata w lotach narciarskich w 2014. Od tamtej pory nie dzieje się nic. Skocznia obecnie nie ma żadnych pozwoleń na działalność obiektu i brakuje też homologacji. Czesi słabo skaczą, nikt nie chce wyłożyć grubej kasy na modernizację...

Szkoda skoczni, bo to mamut rzut kamieniem od Polski.

To tu polscy kibice wywiesili napis podczas Pucharu Świata w 2001r „Schmitt ty parowko”. To tu po raz pierwszy Polak przekroczył granice 200m (Robert Mateja)i zwyciężył podczas konkursu pucharu świata w lotach (Adam Małysz).

Pare lat temu na bule wjechał ratrak i drewniana konstrukcja zapadła się pod maszyna. Potem było tylko gorzej. 

Była zbiórka na reaktywacje obiektu, gdzie nasz rodak poleciał w kulki:

https://przegladsportowy.onet.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie/oszustwo-ws-zbierania-pieniedzy-na-skocznie-w-harrachovie/vv2fhfm

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marionen napisał:

Nie wiem czy jestem lokals, ale Dolny Śląsk to moja mała ojczyzna.  Karkonosze i Sudety penetruje od czasu kiedy miałem 4 lata, narciarsko i turystycznie. No niestety takich miałem rodziców. Co do filmu to nie będę dyskutował. Nawet gdybym panów znał, to się nie przyznam. Technika może nie idealna, ale te żleby są wymagające i każdy zjazd w całości jest co najmniej dobry. Warunki śniegowe jak na to miejsce całkiem dobre. Trzy żleby to Ponad Stok, Kryształowy i Biały. Ten środkowy na filmie Kryształowy najfajniejszy, ma jednak większą trudność bo jest wąski od początku i jeszcze trzeba w czasie zjazdu omijać wystające skały. Upadek w tym żlebie nie wróży nic dobrego. Te żleby jak i kilka innych jest penetrowane od kilkudziesięciu lat przez freeriderów. Był czas nawet kiedy to było całkowicie legalne. Niestety one z pewnością już nie wrócą. Myślę że niebawem skitury w Karkonoszach całkowicie zostaną zakazane...  Przez tyle lat poznałem wielu narciarzy którzy tam zjeżdżali, niektórzy jeszcze żyją, z niektórymi utrzymuję kontakt do dzisiaj i czasami razem z różnych gór mkniemy w dół...

Nie ma co się nie przyznawać. Panowie podpisani z imienia i nazwiska pod filmem i w komentarzach, ongiś powiązani ze szklarnia.tv znane persony ze Szklarskiej, jeżdżący za młodu w klubach, bardziej ciekawiło mnie czy na tyle się zasymilowałeś z lokalną ludnością, choć sądzę, że tak bo przy okazji Memoriałów Siemaszki mogliście razem startować… http://www.memorial.szkolagorska.com kiedyś wklejałeś jakieś fotki, może raz jeszcze ku pamięci…

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sstar napisał:

Nie ma co się nie przyznawać. Panowie podpisani z imienia i nazwiska pod filmem i w komentarzach, ongiś powiązani ze szklarnia.tv znane persony ze Szklarskiej, jeżdżący za młodu w klubach, bardziej ciekawiło mnie czy na tyle się zasymilowałeś z lokalną ludnością, choć sądzę, że tak bo przy okazji Memoriałów Siemaszki mogliście razem startować… http://www.memorial.szkolagorska.com kiedyś wklejałeś jakieś fotki, może raz jeszcze ku pamięci…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lika napisał:

Kreta na budowę S19 transportowali?

Nie.

W Szklarskiej było oblężenie, jakiego dawno nie widziałem. Kolejki na dworze do wejścia do restauracji- do 20m długości. Na wąskich chodnikach tłum jak Krupowkach. Jak towarzystwo wymeldowało się wczoraj przed 11, to ruszyła fala samochodów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...