Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marzec 2023! 3 początkujących i 1 zaawansowany - Solden, Zillertal, St. Anton?


ewusa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.11.2022 o 14:31, ewusa napisał:

Z tematu austriackiego tematu zrobil sie nam francuski 🙈😁 Przepraszam za zamieszanie 🤪 Jeszcze raz SERDECZNE dzieki za pomoc i wszystkie komentarze! Szukamy idealnej miejscowki i pewnie od tego zalezy, czy wyladujemy w L2A czy w Tignes. Z tymi dojazdami do wyciagu ti jest tak: wczoraj liczylam ile to jest mniej wiecej 500 m w butach narciarskich i z nartami na piechotke do wyciagu i wyszlo ze to jest za duzo 😂 trzeba zaczac cwiczyc ;) 🤷‍♀️🎿 Pozdrowienia dla wszystkich i szczesliwego szusowania! 😄
 

a samolot już masz zarezerwowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 22.11.2022 o 11:54, Jeeb napisał:

a samolot już masz zarezerwowany ?

Samolot jeszcze nie zarezerwowany, dopiero po wielu, wielu tygodniach kombinowania z szukaniem odpowiedniego mixu lokalizacja-zakwaterowanie-bilety lotnicze-wynajem auta, znalezlismy miejscowke blisko PARADISKI i TIGNES, ale do 3 DOLIN też skoczymy. 

Dojazd z lotniska w Genewie albo Grenoble, ale bilety do Grenoble dużo tańsze i samochód też. 

Także, mam nadzieję, że Francja nas nie rozczaruje :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2023 o 21:17, Jeeb napisał:

tak z ciekawości to gdzie dokładniej ?

Oby pogoda sprzyjała

To się nazywa Résidence Club mmv L'Étoile des Cimes :) Blisko jest Les Arcs (niby ski in/ski out), ale jak to będzie wyglądało w praktyce, to się okaże :) 20 min  samochodem do Tignes (wg Google Map)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ewusa napisał:

To się nazywa Résidence Club mmv L'Étoile des Cimes :) Blisko jest Les Arcs (niby ski in/ski out), ale jak to będzie wyglądało w praktyce, to się okaże :) 20 min  samochodem do Tignes (wg Google Map)

 

 

fajne spokojne miejsce i nawet nieźle można w tym Sainte Foy pojeździć bez tłuczenia się do innych ośrodków.

3 Doliny bym odpuścił, za to macie też rzut beretem do La Rosiere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

fajne spokojne miejsce i nawet nieźle można w tym Sainte Foy pojeździć bez tłuczenia się do innych ośrodków.

3 Doliny bym odpuścił, za to macie też rzut beretem do La Rosiere

Ja się zastanawiam, czy to Sainte Foy jest połączone jakoś z Les Arcs? Pewnie nie :)

Trzeba będzie się tłuc autem do tych głównych ośrodków ;) Ale dzięki, że nie piszesz, że do du....y, bo wszystko już opłacone i jest po ptokach, nic już nie można zmienić, hahaha:) 

W La Rosiere byliśmy w zeszłym roku (tylko po stronie włoskiej) i było super! 

 

Edytowane przez ewusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Hej hej,

podepnę się do tematu @ewusa ponieważ mam podobny dylemat.

09-16.03.24 planujemy narciarski marzec i nie mamy pojęcia gdzie.

W Soelden byliśmy tydzień temu, w styczniu będziemy w Seiser Alm no i jeszcze ten marzec by nam się marzył. Termin jest ustalony wstępnie, bo wyszło mi że europejskie ferie są na wykończeniu i można liczyć na puste stoki. 

Tylko nie wiem jak z pogodą. Ja nigdy na nartach w marcu nie byłam. Chciałabym do Corvary przy Alta Badia (bo kocham), ale małżonek stoi okoniem (ponoć za duże ryzyko, że wszystko będzie płynąć). Wychodzi że ma być wysoko - no to, albo Austria (Ischgl) albo jakiś Szwajc (może St. Moritz)?

Chociaż te Włochy....marzy mi się ski-safari. Widziałam jakąś nieprzyzwoitą, włoska relację @marboru z marca.  Tylko, że z tego co mówicie, to w takim wypadku trzeba zwlekać do ostatniej chwili i jechać na pogodę. Tylko wtedy ceny z dooop'y zostaną.

Co robić drogie Bravo?

 

ps. Na przykucie uwagi - soeldenowski, poranny sztruksik i widoczek z góry na chmury :).

 

IMG_0448.jpeg

IMG_0449.jpeg

IMG_0453.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...