Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Lexi napisał:

Jeśli mam wybór fajna trasa i gówniane krzesło lub kartoflisko zaorane przez dzikie tłumy uwielbiające czekać na wymarzoną podgrzewaną kanape - wybieram to pierwsze...i nawet jak mi sie dłuży podróż kanapą przypominam sobie bandę rozwrzeszczanych bachorów bez grama kultury "ryjących" sie na chama do tej superszybkiej kanapy - zaraz mi przechodzi :)

Mam podobnie. Potrafiłem jeździć w śniegu i lodzie solo na krześle na Gryglowce w Zielencu, a każda jazda ciepła pomarańcza zniechęcała mnie skutecznie na wskutek niestrawności jaka wywoływało towarzystwo. ps choć przecież lubię tez się wygrzać i z czlekiem pogadać... ps Lexi dzięki za fotki jak dojazd?

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lexi napisał:

Jeśli mam wybór fajna trasa i gówniane krzesło lub kartoflisko zaorane przez dzikie tłumy uwielbiające czekać na wymarzoną podgrzewaną kanape - wybieram to pierwsze...i nawet jak mi sie dłuży podróż kanapą przypominam sobie bandę rozwrzeszczanych bachorów bez grama kultury "ryjących" sie na chama do tej superszybkiej kanapy - zaraz mi przechodzi :)

Dobra dobra. Zacznie się świąteczny brejk, a potem ferie i nawet do tego zabytku będą na Rusińskim tłumy. A bez kolejek to chyba więcej niż 6-7 zjazdów w godzinę po tych 700 metrach nie da się zrobić:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sstar napisał:

To parking na Jankulakowskim, na dole pewno trzeba ilość aut pomnożyć przez 3, 4, a może i 5. Bardzo zazdroszczę Lexiemu, nawet jak nie ma Porsche tylko maluchem pojechał. Mam wielki sentyment do tego miejsca szczególnie au rebours.

 

Wrzucił parking na górze Rusińskiego. Więcej samochodów tam na pewno nie ma i nie ma innego parkingu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tresor napisał:

Wrzucił parking na górze Rusińskiego. Więcej samochodów tam na pewno nie ma i nie ma innego parkingu.

Oczywiście masz racje, złe spojrzałem. Tak czy owak ten stok z tym wolnym krzesłem tez lubię. Na slalomki jak i kolegi z kilku postów wcześniej jak znalazł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Plywak napisał:

Jutro ruszam na Podkarpacie i będę tam kilka dni. W związku z tym zrobiłem przegląd co działa a co nie.

Działa:

Będzie działać:

Nie będzie działać:

  • Karlików - stacja już chyba padła na dobre.

Więcej stacji nie kojarzę. Najbliżej mam na Kiczerę więc pewnie od niej zacznę. Jeździ ktoś na Podkarpaciu? :) 

 

Witam,

Ja jeżdżę w Gogołowie. Bywasz tam?

 

Pozdrawiam

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wielofish said:

W tych okolicach jeszcze:
http://czarnorzekiski.pl/
https://oazaski.pl/

pierwszy jeszcze nie działa, a drugi ma ruszyć, ale Kiczera w tym regionie bezkonkurencyjna, jeśli Ustrzyki za daleko.

Dzięki, dodam sobie do listy :) Te Czarnorzeki wyglądają ciekawie, nawet jakieś garby są. Strzyżów już trochę za daleko, może kiedyś po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Andrzej4 said:

Ja byłem ostatnio w sobotę i jeździło się naprawdę dobrze.

Zapraszam kiedyś "po drodze" :)

 

Dzięki za zaproszenie :) poniżej wątek sprzed paru lat o podkarpackich stokach:

 

są nawet zdjęcia z Gogołowa. Innych brakuje, pewnie zniknęły po migracji forum.

Na skifever się zachowały moje relacje: http://www.skifever.pl/forum/53-podkarpacie

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andrzej4 napisał:

Witam,

Ja jeżdżę w Gogołowie. Bywasz tam?

Pozdrawiam

Ja robię wypady z Rzeszowa i pojawiam się w Gogołowie, bo mam blisko rodzinkę. Stok całkiem przyjemny na rozpoczęcie sezonu, tylko ten orczyk męczący strasznie ;)

A jak warunki na kiczerze? Bo na górze przy kiepskich warunków zawsze lodowisko się robi.

Edytowane przez lisu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tresor napisał:

Dobra dobra. Zacznie się świąteczny brejk, a potem ferie i nawet do tego zabytku będą na Rusińskim tłumy. A bez kolejek to chyba więcej niż 6-7 zjazdów w godzinę po tych 700 metrach nie da się zrobić:))))))

Wiesz....jutro bedzie futro.. 

A my nie jeździmy na ilość tylko na jakość....jesteśmy koneserami :)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...