Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, pawelb91 napisał:

Podobno w Jurgowie do tej nowej knajpy panoramicznej która powstała na górze mają pociągnięty rurociąg z kawą, ewidentnie widać ze coś się rozszczelniło.

W dół idzie drugi rurociąg...on też może być nieszczelny....patrząc na kolor.. ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gerald napisał:

Myślenice mają północną wystawę. Wczoraj doświadczyłem tego. Będąc tam od 11 do prawie 15, zauważyłem że światło słoneczne tam prawie nie dociera. Stąd stok był betonowy.

 

Kasina też jest na północ i mają lepszy mikroklimat, zazwyczaj jest tam 2-3 stopnie zimniej po przejechaniu tej przełęczy w Wierzbanowej. Zazwyczaj byli jedną z ostatnich stacji kończących sezon. 

Co do Myślenic to wczoraj jeszcze sprawdziłem górną kamerę  i tam już też było widać trochę brązowego niestety. Dziś kamera jest już wyłączona, działa tylko ta dolna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sebek napisał:

Na Jaworzynie zaczęło sypać

jaa.jpg

Cze

Nie wiem jak to możliwe, bo było 10 stopni na plusie - w dolinie. Ale pogoda z komórki się sprawdziła idealnie, miało przestać padać o 11.00 i przestało w punkt. Przejeżdżałem obok obu Tyliczów, strat nie było widać, natomiast mało ludzi, jakieś niedobitki….
pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Spiochu napisał:

Ile już lat wałkujecie temat Szczyrku? Odkąd przejął go TMR, narciarstwo się tam skończyło. Wiadomo to od dawna i z roku na rok jest tylko gorzej, a wy nadal liczycie na cuda.

Ja się ciągle łudzę! Bo ten potencjał! Bo te sportowe trasy!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2023 o 19:05, redinne napisał:

Beskid Sport Arena w Szczyrku od soboty zawiesza działanie, chodzili i tak najdłużej... oby przyszło ochłodzenie, na kamerach nie wyglądają te przetarcia na jakieś mega duże biorąc pod uwagę temperaturę i dzisiejszą pogodę

 

Pewnie chcą utrzymać jak najwięcej śniegu na ferie zimowe. Tylko że prognozy nadal nie sprzyjające i może być niezły dylemat dla właścicieli ośrodków. Ryzykować ponowne naśnieżanie czy po prostu ograniczyć straty w tym roku i po prostu się zamknąć. Bo frekwencja na ferie też może być niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla wczoraj od 11 do 15. Od 12 muldy na końcowej sciance i na ściance przed knajpą. Od 14 były już wzdłuż całej trasy, przyjemnosci z jazdy niewiele. Kolejek zero, ale ludzi na tyle, że wymuldzone. Gdzieniegdzie został tylko podkład.

 

 

 

20230106_112603.jpg

20230106_133337.jpg

20230106_140650.jpg

20230106_112313.jpg

Edytowane przez M2Bradley
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...