Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Harnas22 napisał:

 

 

Już im raz spłynęło w tym sezonie, teraz spływa drugi raz.
Mają problemy z wodą do naśnieżania, bo Wody Polskie nie zawsze udzielają zgodę na napełniania zbiornika. Dziwna sprawa, bo woda ze zbiornika pojawi się potem na stoku, a nie wyparuje całkiem, ale Wody Polskie mają swoją logikę.

Natomiast wyrażenie, że "reszta tras w podobnym stanie" jest kłamstwem. Zjeżdżałem do Soliska 7, 4, 10 - warunki były bardzo przyzwoite. Z Małego Skrzycznego było jakieś przetarcie przed Halą Skrzyczeńską, ale bez problemu do ominięcia.

4 i 7 jeszcze ledwo jako tako wyglądają ale np Bieńkula to jeszcze gorsza niż te zdjęcia z trasy nr3 

Edytowane przez Mercedes420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne południe, Szczawnica Palenica. Leje ulewny deszcz, śnieg przelany, różnica z wczorajszą Szymoszkową jest głównie w populacji-samotność na stoku,krzesła chodzą puste, gdyby nie zawodnicy, nie byłoby nikogo.Jednak to Zakopane ma w sobie jakiś magnes... 

IMG_20230219_115349.jpg

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mifilim napisał:

Andrzej, czy coś chciałeś powiedzieć?🤔

Nie! Trzeba jeździć ile sie da. Trzeba jeździć kiedy sie da. Co tam kasa, byle było gdzie jeżdzić, i było wolno jeżdzić. Sporo młodszy jesteś, mozesz nie pamietać. Ja  na przykład pamietam jazdę motorem i samochodem po lasach, rozkładanie namiotu gdzie się chciało (dzika plaża, las, jeziora). To se ne vrati. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Sezon lokalny rozmywa się coraz szybciej, były plany żeby jeszcze pojeździć w regionie, co przetrwa deszcze i gdzie będą jeszcze przyzwoite warunki to się okaże... Dzisiaj leje też w Krynicy, słabiutko. 

Kolega panikarz! W górach aktualnie pada, ale już nie deszcz, tylko śnieg!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Kolega panikarz! W górach aktualnie pada, ale już nie deszcz, tylko śnieg!

 

Wystarczająco już polało żeby niżej położone stacje zaczęły spływać, koniec ferii ułatwi im decyzję o zamknięciu. 
To że wyżej wróci jeszcze pewnie zima to prawdopodobne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Kolega panikarz! W górach aktualnie pada, ale już nie deszcz, tylko śnieg!

 

 

18 minut temu, pawelb91 napisał:

Wystarczająco już polało żeby niżej położone stacje zaczęły spływać, koniec ferii ułatwi im decyzję o zamknięciu. 
To że wyżej wróci jeszcze pewnie zima to prawdopodobne. 

W Chochołowie spadło całe 1 cm śniegu, wcześniej wiało i padał deszcz (tak przez ostatnie 3 doby). Ładnie doczyściło śnieg na polach i w dolinach. Chochołów to wieś położona 750 m.n.p.m. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem Złoty Groń pierwszy raz po 13 latach, padać przestało o 13:00 a po 16:00 zrobił się lekki mróz. Im później tym lepiej. Ludzi mało a warunki jak dla mnie super i jeździłem prawie do końca. Stok wyglądał, że jeszcze może trochę deszczu wytrzymać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pawelb91 napisał:

Sezon lokalny rozmywa się coraz szybciej, były plany żeby jeszcze pojeździć w regionie, co przetrwa deszcze i gdzie będą jeszcze przyzwoite warunki to się okaże... Dzisiaj leje też w Krynicy, słabiutko. 

Tfu , tfu , tfu weź to wypluj!!! Ja już czekam w blokach startowych na tą Krynicę 😉 

Nawet już znalazłem tam ski testownie gdzie są te Twoje brzydkie narty, co to się na nie przesiadłeś z redsterów😉

 

Screenshot_2023-02-20-09-05-40-252_com.android.chrome.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Tfu , tfu , tfu weź to wypluj!!! Ja już czekam w blokach startowych na tą Krynicę 😉 

Nawet już znalazłem tam ski testownie gdzie są te Twoje brzydkie narty, co to się na nie przesiadłeś z redsterów😉

No Jaworzyna myślę że przetrwa w większym wymiarze... Planuje w marcu kilka razy wpaść. 

Dzisiaj w Rytrze rano trochę betonu, już puściło trochę i jest fajnie, ale to już końcówka 😣 

PS. Nie jeździłem na redsterach ani brzydkich nartach 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawelb91 napisał:

No Jaworzyna myślę że przetrwa w większym wymiarze... Planuje w marcu kilka razy wpaść. 

Dzisiaj w Rytrze rano trochę betonu, już puściło trochę i jest fajnie, ale to już końcówka 😣 

PS. Nie jeździłem na redsterach ani brzydkich nartach 😉

sorry , na fonie nick pomyliłem, myślałem że to marekbtl pisał 🙂 

Niemniej dzięki za pozytywne info że Jaworzyna przetrwa🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. 

Istnieje dzięki determinacji właściciela, który mam wrażenie, że na razie dokłada sporo do interesu.

Trzymam kciuki, żeby po pierwsze -  dalej mu się chciało, po drugie - żeby pogoda pozwoliła jemu zarobić a nam jeździć.

Taki fajny stok, 40 minut od domu - poza alpejskimi wyjazdami nic mi więcej nie potrzeba. :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lexi napisał:

@marekbtl teraz już zakochany w PX66 (nie ma ich na Twoim wykazie)....a ja wole jednak RX12 

Nie no to on jest całkowicie niestały😉 widziałem gdzieś tam zdjęcie właśnie że do tych RX12 dostawił te PX66 , ale ich faktycznie nie ma w tej wypożyczalni. Sprawdzę te RX12 i więcej nic , bo nim dojadę do tej Krynicy to on już kolejną miłość odkryje😁

Edytowane przez ZdolnyŚlązak
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z jutrzejszą wizytą prezydenta Bidena w Warszawie cała ludność stolicy i okolic została dla bezpieczeństwa wysiedlona na Podhale..... :)

Jurgów ..godzina 10:30 kolejka do kasy.....

IMG_0894.thumb.jpg.64ebcb4a50a0f39710914494fb2bdaf5.jpg

..aż na parking..

IMG_0897.thumb.jpg.ca5fd28a99985cdf810c9d3cbb1f9f81.jpg

Parking pełny.....góra też(jeszcze nie widziałem takiego zjawiska ).

Ale z rana było obiecująco ...ot, troche przetarć gdzieniegdzie..

IMG_0868.thumb.jpg.c245e22183c5e93367d06ee1b30ba9fd.jpg

IMG_0869.thumb.jpg.19575407f0fa51eff7bc70e5def959c3.jpg

Troche gorzej na czarnej na środku ale rano jeszcze OK..

IMG_0884.thumb.jpg.a12095797023c3d36b51d299eb9c142d.jpg

IMG_0886.thumb.jpg.6d07f69409dba503f5bcb690a2463144.jpg

IMG_0888.thumb.jpg.2f6e907e6ca8df2d1473255a853d6024.jpg

...no a widoczki...kojące jak zawsze. :)

IMG_0879.thumb.jpg.d996295a253ee57a0b56d61ef247fe77.jpg

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Nie no to on jest całkowicie niestały😉 widziałem gdzieś tam zdjęcie właśnie że do tych RX12 dostawił te PX66 , ale ich faktycznie nie ma w tej wypożyczalni. Sprawdzę te RX12 i więcej nic , bo nim dojadę do tej Krynicy to on już kolejną miłość odkryje😁

Nieprawda ;) . PX to uzupełnienie RX - obie są fajne, jeżdżę na zmianę. Wg. uznania i ochoty.

pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marekbtl napisał:

Nieprawda ;) . PX to uzupełnienie RX - obie są fajne, jeżdżę na zmianę. Wg. uznania i ochoty.

pozdrawiam

To tak dokładnie jak z wędkami - jak masz jedna dwie czy trzy jest OK..jak masz więcej zaczyna sie problem którą zabrać nad wodę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...