Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MarioJ napisał:

Przykładowo @Maria to jest wpisy obraźliwy. Całe forum powinno zareagować stosownie.

A co robicie ? Niewiele. Jakieś zawoalowane dyplomatyczne sugestie tylko piszecie.

 

Nie tylko ten wpis był obraźliwy; wszystkie - niezbyt rozsądne. Nie jestem moderatorem, żeby ludzi opieprzać. Jako prostemu użytkownikowi forum pozostaje mi pisać dyplomatycznie. Do czego też nawołuję innych. NIechże czytanie tego forum nie będzie przykrością!

PS. Ze zdenerwowania popełniłam lapsus: przeczytać wpis przed napisaniem. Oczywiście przed wysłaniem, trudno czytać coś, co nie jest jeszcze napisane :D

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jeeb napisał:

i słusznie bo jeszcze algorytm zadziała

 

Kij ma dwa końce.. z jednej strony algorytm pilnuje żeby nikt nikogo nie nazwał po imieniu a z drugiej takie "szarpaczki" generują ruch na portalach - to właśnie dla tego ludzie oglądają takie idiotyczne programy gdzie mąż napiernicza żonę a ona wywleka wszystkie brudy na światło dzienne przed kamerami i tym podobne........ widz wtedy sie czuje dobrze - bo jego to nie dotyczy (pozornie).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumer napisał:

@sstar, włam był do passata?

Co ty. Moje wszystkie trzy auta są, a raczej były w cenie lakieru dwukolorowego do Maybacha co za nim ostatnio jechałem do Wrocka. Nie opłaca się. A serio to wolę nie zamykać jak się przebieram, bo nigdy nie wiem gdzie są kluczyki, znaczy pilot, uroki bezkluczykowej obsługi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna w poniedziałek od 9 do 13. Czarna zamknięta, dwie strommizny na głównej trzymały do około 11, Jaworzyna ekspress do 12. Najlepiej na trasach 2 i 2a, na palcach jednej ręki można było tam policzyć jeżdżących. Wynosiłem się stamtąd około 12 I nie pojawiła się jeszcze kasza. O 13 koncówka głównej nie była zmuldzona. Ceny adekwatne, paździochy z Dolnego Śląska powinny brać przykład.

20230320_100045.jpg

20230320_100049.jpg

20230320_101354.jpg

20230320_101704.jpg

20230320_101838.jpg

20230320_104205.jpg

20230320_110543.jpg

20230320_110832.jpg

20230320_131820.jpg

  • Like 13
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie sezonu - przynajmniej instruktorskiego. Bo jeszcze... nie zawieszam nart... w garażu:

 

AVvXsEgPxByi3rxSL972fDbW2S40u0P2HKq-6dRW
Zamglone Skolnity i Ola - symbioza pełna!

 Był to bardzo trudny sezon. Śniegu (naturalnego i naśnieżonego) było wszędzie o wiele mniej niż rok temu. Ale... był. Poprzedni sezon narciarski w Polsce trwał w zasadzie od początku grudnia (dla mnie od 4. grudnia w Zieleńcu) do końca marca (dla mnie do 2. kwietnia w SON), a ten od... końca listopada (ja byłem 27. listopada 1. dzień na nartach na Masterze) prawdopodobnie mniej więcej do końca marca. Ostatnie - pewnie jak zwykle - skończą Siglany.

 

Jakie dla mnie jest resume tego sezonu? Też udane. Już tłumaczę: niżej!

1) Start na Masterze. Jedna trasa i... cały dzień udanej jazdy:

P1050198.JPG
27. listopada w Tyliczu

2) Potem były treningi na Siglanach. Ale i potem 1. salezjański wyjazd: na Stok. Tamże znane od lat twarze, ale i osoby nowe:

P1050252.JPG
Misia, Zuzia i Emilka! Jakże miło Was znów widzieć! Nawet nie wiecie, jak się cieszę!
 
P1050247.JPG
Wiktor, Paweł i Ola! Witamy na naszych wyjazdach!

3) Następnie miałem bardzo udany widokowo, przy czym mniej udany narciarsko (ach te kolejki) wyjazd do Szczyrku z kumplem:

P1050383.JPG
18. dzień grudnia był wyjątkowo widokowy
 
P1050364%20(2).JPG
Ale i kolejkowy
 
4) Potem była długotrwała odwilż, ale my nie poddaliśmy się. Najpierw trzeba było coś robić... przed Wigilią i... w Wigilię (BSA):
P1050434.JPG
Deszczowe BSA dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia
 
5) W grudniu jeszcze udało się zacząć naukę z Wiktorką:
Nauka1.jpg
Wiktorka 1. dzień w życiu na nartach zaliczyła na Siglanach,
2. dzień jeździła całkowicie samodzielnie na Klepkach,
a 3. dzień - zjeżdżała śpiewając z Cieńkowa.
Wiktorka! W następnym sezonie atakujemy Łomnicę!
To nie pytanie, to stwierdzenie
 
6) Styczeń zaczęliśmy od kryzysowego niby (?) wyjazdu na Skolnity na wieczór. Kryzys to był taki, że wszystkich po intensywnej jeździe... nogi bolały:
 
Mateusz1.jpg
Wieczorne Skolnity
 
7) Potem były dzienne Skolnity i jazda na muldach naszych młodych podopiecznych - Oli i Wiktora:
Skolnity%20(27).JPG
Wszyscy już spauzowali w barze, a młodzież... jeździ i jeździ
 
😎 Pod koniec stycznia nastał obóz: 5 dni, w tym... 7 wyjazdów na narty:
Ob%C3%B3z%20Wis%C5%82a%202023%20(6).JPG
Początek obozu na Klepkach
 
Ob%C3%B3z%20Wis%C5%82a%202023%20(33).JPG
No i oczywiście nasz ukochany Cieńków!
 
9) Potem niby ostatki:
Czantoria%20(32).JPG
Ja na Czantorii
 
Sosz%C3%B3w%20(23).JPG
Mateusz i Maks na Soszowie
 
 
 
10) I naprawdę ostatki - przynajmniej grupowe - skitury na Skrzyczne. Moim zdaniem - pamiątka do końca życia:
Maciek%20(8).jpg
Ktoś tu padł przy wejściu na Skrzyczne!?

 

Mieliśmy w sensie grupowym (uczniowie SZSP w Świętochłowicach, instruktorzy i opiekunowie) naprawdę udany sezon!

Więcej:

Podsumowanie zimy 2022/2023. Trudny sezon, ale... udany! | Twój instruktor (twojinstruktor.blogspot.com)

  • Like 15
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...