Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

Cieńków - zamknął

Złoty Groń - zamknął

Klepki - kończą

Stok - zamknął

Skolnity - zamknęły

Szczyrk - zostały paski śniegu

 

Cóż, to chyba OVER w Beskidzie Śląskim! Może Soszów dotrwa do ochłodzenia - tak od wtorku, ale nie dałbym za to głowy. Przy +15 stopniach i braku grubej warstwy dalsze funkcjonowanie chyba nie ma sensu?

Trudna to była zima w naszych Beskidach, oj trudna...

  • Like 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cappo napisał:

Wisła też kończy sezon, ciekawe bo chyba jutro miały zacząć się testy dla ludu.

Screenshot_20230324_175231_Facebook.jpg

Może zbyt mało wejściówek się sprzedało na testy dla cywili (odstraszyła cena? - 500zl za 2h) i nie opłaca się otwierać w weekend? Jeszcze przedwczoraj "warunki super" na filmikach...  🙃

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 CG zapowiada ze kręci do 10.04:

Dookoła rozgaszcza się wiosna, zbliżają się święta wielkanocne, a #naCzarnej zabawa trwa. Jednak zimowe szaleństwo musi się kiedyś skończyć, dlatego z przytupem pożegnamy szusowanie w weekend wielkanocny. 10 kwietnia zapraszamy Was na uroczystą i pełną przyjaznej rywalizacji zmianę warty, czyli przekazanie władzy nad Czarną rowerzystom. Ponadto w Wielkanoc zapraszamy Was do udziału w świątecznych animacjach i grze terenowej organizowanych przez Zajączka.

08.04.2022 

Wielkanocna rozgrzewka!
12:30 – 14:30
Chicken Dance, Zajączkowe skoki w workach, rodzinne konkurencje wielkanocne: zbieranie jajek z zasłoniętymi oczami, podawanie marchewki bez użycia rąk.

09.04.2022 

W poszukiwaniu Wielkanocnego Zająca!
12:30 – 14:30
Gra terenowa z poszukiwaniem jajek i słodyczy od Zajączka, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z zającem.

10.04.2022 

#zmianaWarty Narciarze vs Rowerzyści
Drużyna Narciarska pokonuje sztafetę z kijkami, drużyna rowerzystów z kaskiem. Oprócz sztafety przygotowaliśmy tor przeszkód dla obu drużyn: narty animacyjne (niewymagających śniegu) i tor przeszkód z mini rowerkiem biegowym. Nasze drużyny będą się ścigać kto szybciej pokona tor – osoby w nartach animacyjnych czy na mini rowerku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, brachol napisał:

Testerzy zniszczyli śnieg!!! Wpuścić takich z zagranicy, co nie umiom po naszem śniegu jeździć. PS to pisałem🅱️🔅🔆 ja star. Ew celebryci jak Glinka zażyczyli sobie podgrzewanego stoku bo ona pewno znowu ubrana wyjściowo na dansing.

Edytowane przez sstar
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawelb91 napisał:

Może zbyt mało wejściówek się sprzedało na testy dla cywili (odstraszyła cena? - 500zl za 2h) i nie opłaca się otwierać w weekend? Jeszcze przedwczoraj "warunki super" na filmikach...  🙃

Grafikę też widać szybko poprawiają, choć pytanie co tam jeszcze niby dziś się dzieje. 

image.jpeg.949706275aebc2bd2868357bb50e5803.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grimson napisał:

 CG zapowiada ze kręci do 10.04:

...zbliżają się święta wielkanocne, a #naCzarnej ....  .....w Wielkanoc .... organizowanych przez Zajączka.

08.04.2022 

Wielkanocna rozgrzewka!
12:30 – 14:30
Chicken Dance, Zajączkowe....

09.04.2022 

W poszukiwaniu Wielkanocnego Zająca!
12:30 – 14:30
Gra terenowa z poszukiwaniem jajek i słodyczy od Zajączka, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z zającem.

10.04.2022 

Co, lub kto to jest ten "Zajączek" którego nazwę piszesz z wielkiej litery? Już pies z tymi zblizajacymi się świętami katolickimi, klawiatura nie przyjmuje Ci wielkich liter? Mogę zrozumieć. Nie mniej jednak bardzo interesuje mnie postać tego Zajączka. To jakiś nowy bożek na dzisiejsze czasy? Kto i po co go wymyslił? Co on reprezentuje?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bumer napisał:

Co, lub kto to jest ten "Zajączek" którego nazwę piszesz z wielkiej litery? Już pies z tymi zblizajacymi się świętami katolickimi, klawiatura nie przyjmuje Ci wielkich liter? Mogę zrozumieć. Nie mniej jednak bardzo interesuje mnie postać tego Zajączka. To jakiś nowy bożek na dzisiejsze czasy? Kto i po co go wymyslił? Co on reprezentuje?

Copy-paste ze strony CG.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

W pierwszych dniach testów warunki były bardzo dobre.

A później jakie były warunki ? Śledziłeś temperatury na stoku ?

W pierwszym dniu przez godzinę warunki były ok ale później było tak miękko że nie było mowy o jakichkolwiek rzetelnych testach nart Sl czy Gs innych zresztą też wg mnie. Wczoraj jeszcze dzieci testowały to jeździły po ziemi.

Także testy niewypał kompletny ale niektórzy i tak twierdzą że warunki były wspaniałe a testy najlepsze na świecie 

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mercedes420 napisał:

W pierwszym dniu przez godzinę warunki były ok ale później było tak miękko że nie było mowy o jakichkolwiek rzetelnych testach nart Sl czy Gs innych zresztą też wg mnie. Wczoraj jeszcze dzieci testowały to jeździły po ziemi.

Także testy niewypał kompletny ale niektórzy i tak twierdzą że warunki były wspaniałe a testy najlepsze na świecie 

Impreza organizowana w Polsce, po 20 marca, na wysokości 600-800 mnpm. Co mogło pójść nie tak?

  • Thanks 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...