Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzię do Austrii w terminie 20.02 - 26.02.23


Arek1982

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kozlov napisał:

W największym szczycie sezonu to dobra cena, tanio to już było i nie ma co porównywać stawek sprzed kilku lat. 

W styczniu za apartament w Mayrhofen płaciłem 1700 euro. Apartament z trzema sypialniami, każda ze swoją łazienką i dostępem do tarasu. Do tego kuchnia i przedpokój. 200m od stacji na Ahorn i 5 minut z buta do kolei na Penken.

 

IMG_20230112_115202.jpg

IMG_20230112_110848.jpg

IMG_20230112_110857.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tanova napisał:

Mieszkam teraz w apartamencie 110 m2, 2 łazienki, taras, 3 sypialnie dla 6 osób za 960 euro. Też wiekowy, ale funkcjonalny. Co prawda nie przy stoku ale przy przystanku skibusa, z dojazdem 10 minut na miejsce do Nassfeld.

Gdzieś mi się w oczy rzucił nagłówek, że Millenium Express uległo awarii i ewakuowano narciarzy, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cyniczny napisał:

Gdzieś mi się w oczy rzucił nagłówek, że Millenium Express uległo awarii i ewakuowano narciarzy, prawda to?

Tak, była awaria w sobotę, chyba ewakuacja w końcu nie była konieczna - w niedzielę gondola już działała normalnie. Natomiast wczoraj około południa były problemy techniczne z kanapą Tröglbahn i nie pracowała przez godzinę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę było w tym poście o Obertauern. Którędy tam jeździcie ? Przez Salzburg czy S6 > S36? Dobrze się tam jedzie? Przez Salzburg ponad 80km dalej z Łodzi, ponad 10 lat jeżdżę do Austrii i ZAWSZE jechałem przez Salzburg ale teraz każda nawigacja kieruje mnie na S6 i S36. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arek1982 napisał:

Jak oceniasz Obertauer ?

Jeżeli nie będzie +25 stopni to wszystko OK ;)

Śniegu na pewno nie zabraknie, tam jeżdżą nawet do maja. Przy odrobinie szczęścia do temperatur świetnym uzupełnieniem jest nieodległy Aineck-Katchberg, występujący z Obertauern na jednym karnecie.   Jeżeli się nie mieszka w samym Obertauern, a np w okolicach Mauterndorf - wtedy jest parę alternatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o wiekowych apartamentach, a ja znając ich standardy, często zastanawiam się czy w Austrii lub Włoszech są jakiekolwiek inne w cenie niższej niż 500 euro za dobę:). Co by nie pisać o PL, to jednak jakością kwater jesteśmy lata świetlne przed nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 08:51, piotrekpepe napisał:

Trochę było w tym poście o Obertauern. Którędy tam jeździcie ? Przez Salzburg czy S6 > S36? Dobrze się tam jedzie? Przez Salzburg ponad 80km dalej z Łodzi, ponad 10 lat jeżdżę do Austrii i ZAWSZE jechałem przez Salzburg ale teraz każda nawigacja kieruje mnie na S6 i S36. 

Jak oceniasz Obertauer ?
Myślę o wyjeździe tam w drugiej połowie marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2023 o 09:12, tresor napisał:

Piszecie o wiekowych apartamentach, a ja znając ich standardy, często zastanawiam się czy w Austrii lub Włoszech są jakiekolwiek inne w cenie niższej niż 500 euro za dobę:). Co by nie pisać o PL, to jednak jakością kwater jesteśmy lata świetlne przed nimi.

a gdzie masz w PL tak świetne kwatery z własna kuchnią, salonem i 2-3 sypialniami z łazienkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, najeździłem się trochę na nartach, i to samotnie, i to z większymi grupami. Na wyjazdy w pojedynkę, jakoś łatwiej znaleźć nocleg w PL czy CZ / SK. Często też szedłem na łatwiznę szukając na bookingu, ale nawet gdyby szukać po lokalnych stronach - i tak ciężko o fajne "jedynki" rozsądne finansowo.

Natomiast wyjazdy w 4 głowy lub więcej - tutaj zdecydowanie wygrywają Alpy. U nas w PL apartamenty to popierdółki przy alpejskich pensjonatach, gdzie często jest do dyspozycji kuchnia wielkości całego polskiego apartamentu. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę piszecie. U nas rzeczywiście jest ciężko o duży apartament gdzie zmieszczą się 2-3 rodziny. Pisząc o AUS/ITA chodziło mi o standard, bo u nas naprawdę ciężko jest znaleźć lokale o standardzie wyposażenia późny Jaruzelski, początkowy Wałęsa, a tam jednak często takie cuda są oferowane. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń rezerwacyjnych na szybkie wypady z rezerwacją z niedużym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...