Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpy sezon 23/24,tanio już było …


Victor

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni próbuje zrobić rezerwacje na okres świąteczno-noworoczny w ITA,AT i FR,ku mojemu zdziwieniu już 6 ofert zostało odrzuconych z przeprosinami braku zaktualizowanych cen. 4 oferty cenę już zaktualizowało i w trzech miejscach wzrost o -+ 40% ale w jednym 60% WoW ! Tanio już było,tylko dokąd ten wzrost tak naprawdę zmierza tak się zastanawiam . Wielu nigdzie nie pojedzie przy tym cyrku cenowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

Od dwóch dni próbuje zrobić rezerwacje na okres świąteczno-noworoczny w ITA,AT i FR,ku mojemu zdziwieniu już 6 ofert zostało odrzuconych z przeprosinami braku zaktualizowanych cen. 4 oferty cenę już zaktualizowało i w trzech miejscach wzrost o -+ 40% ale w jednym 60% WoW ! Tanio już było,tylko dokąd ten wzrost tak naprawdę zmierza tak się zastanawiam . Wielu nigdzie nie pojedzie przy tym cyrku cenowym.

 

Podejrzewam że nikt nie wie co będzie (inflacja, ceny prądu itd..) więc cześć gestorów wstrzymuje sie a cześć wali podwyżki "z zapasem" na wszelki wypadek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień to nie jest najlepszy okres do rezerwacji zimowych wyjazdów. Wiele ofert nie jest jeszcze skalkulowanych i tych ofert w ogóle jest znacznie mniej, niż w czasie późniejszym. W ciągu ostatnich lat rezerwacje robiłem najwcześniej w lipcu. Chociaż przyznam, że dwa tygodnie temu owszem zarezerwowałem miejsce w Dolomitach w grudniu przed świętami i oferta była wyższa o około 5%. Z drugiej strony rezerwacja w okresie świąteczno-noworocznym to cenowy hazard. Za taki pobyt zwykle można mieć 1,5-2 pobytów w innym terminie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tym sezonie spotkałem się z szokującymi cenami w AT. To co mi oferowali to był jakiś kosmos oferty za mały apart 2+2 za ponad 200e to norma.

Ale fakty takie, że tak jak Lexi pisze szukają dobrego zarobku na nadgorliwych. Im bliżej wyjazdu tym większa możliwość negocjacji. W tym sezonie po paru minutach konkretnej rozmowy z Helmutami zwykle można było cenę z bookingu obniżyć o bagatela 50%.

Biznes jak biznes każdy chce zarobić jak najwięcej...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że lepiej jeść małą łyżką systematycznie niż dużą chochlą się zadławić.

5-10% rok do roku zrozumiałe i akceptowalne,aczkolwiek te wzrosty które dziś zobaczyłem szczególnie ten jeden 60% to kpina. 


Faktycznie w tym sezonie miałem trzy wyjazdy alpejskie w okresach spokojnych i ofert było dość sporo,jednak rodzinnie mam możliwość tylko w tym okresie co więcej w tym roku postanowiliśmy zabrać z nami naszego czworonoga a ofert jest już zdecydowanie mniej co nie zmienia faktu że wzrosty są  kosmiczne,choć pewnie nie wszędzie i nie u wszystkich,tym razem na takie trafiłem co wcześniej nigdy nie miało miejsca cena na stronie była cena końcową.


 

 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...