Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

do axelcarver:)


pearl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość axelcarver

do axelcarver:)

nie wiem teraz ktory masz na mysli :-) nie robie dla niech - lubie tam jezdzic - jestem w szkole narciarskeij do ktorej adresik tez podałem

natomiast ceny

1 soszów

całodzienny 60 pln - od 8.00 do 20.00

półdniowy chyba do 13 lub do 14 i od tej godziny do wieczora do 20 40 pln

2 Stożek

chyba 45 za całodzienny

cenniki szkonlen w wislanskeij szkole narciarskiej :-) heh moge zaopodac mailem

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

do axelcarver:)

tego nie da sie porownac jedna miara

na Stożku masz super ludzi i super klimat i super górke - jest w miare stroma waska i z trawersem :-)

jest fajnei i bedzie na pewno postawion gigant z pomiarem czasu

natomiast soszów - za te cene otrzymujesz idealnie wyratracowana trase ( o ile przyjdziesz rano) ktora jest szeroka i nadaje sie do carvingu funa i body - jest w deche nio i mozna chyba powiedziec ze jest łatwiej niz na Stożku :-)

wiec jezeli to pierwsze slizgi w tem sezonie polecam soszów :-)

pozdrawiam

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do axelcarver:)

Axcelcarver

Pasozytniczo dolaczam sie do prosby o adresy w Wisle. Jakbys przeslal mi je na adres darekkkk@gazeta.pl bylbym bardzo wdzieczny.

Jak sadzisz- sa szanse ze w najblizszy weekend da sie tam pojezdzic? Chyba zaczynaja sie juz ferie, ale moze dzieciarnia nie zdazy sie tam jeszcze zwalic

Pozdrawiam :-)

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do axelcarver:)

Dzieki za te informacje,naprawde dzieki..mysle ,ze jak wpadne tam w piatek( jeszcze nie zdecydowalam czy na Stozek czy na Soszow) to za duzo ludzi jeszcze nie bedzie..tylko te ceny-60 zl za dzien,przeciez to prawie drozej niz na PIlsku:(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do axelcarver:)

Jezeli pytanie bylo do mnie to az tak daleko mnie nie zanioslo. Slyszalem calkiem dobre opinie na temat Karpacza (jak na Polske). Z drugiej strony od Karpacza jest rzut beretem do Czech i Spindlerowego Mlyna, o ktorym z kolei slyszalem, ze w porownaniu z Polska jest rewelacyjny (ale tam tez nie bylem). Wiec moze tam?

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

do axelcarver:)

samochodem (mapka na stronie www.soszow.pl) - od strony bielska, katowic, cieszyna - przejzd przez miasto ustron ( przejazd kolejowy numer jeden ( usrton polana obok kolejki na czantorie) długa prosta zakret prosta zakret prosta przejzd kolejowy numer dwa :-) ( wisła obłaziec) prosta zakret prosta i zjazd z drogi głównej (skret w prawo) w doline wisły jawornika - kierunkowskaz na Hotel Stok

jazda drogą główna az nei da sie dalej podjechac - znaczy wtedy jestes na soszowie

pociag- dojazd do stacji wisła uzdrowisko ( rozkład www.pkp.pl) a z tamtad autobusem do jawornika i dalej na piechotke ( około 30 min)

pomoc w piatek moge zabrac z dworca pkp/pks na soszow ale tylko wczesnie rano - chce byc na soszowie o pół do ósmej aby punktualnie o 8.00 zaczac nartkowanie keidy to warunki sa najlepsze

sobota tak samo :-)

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

do axelcarver:)

nie jestem jasnowidzem - siedze z nochalem w ksiazakch i nie pamietam kiedy to ogladałem wiadomosci albo pogode :-)

tak czy siak wz rana na pewno bedzoie super a gorka bedzie dobrze wywałkowana - czego chcciec wiecej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...