Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty wybrać??


tricky1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem. Chce kupic nowe narty, najlepiej slalomowe. Niestety dawno nie kupowalem sprzetu i przyznam ze nie wiem co teraz jest dobre. Dodam, że moje umiejetności sa na poziomie pomocnika instruktora. Nie chce jednak nart typowo zawodniczych, o najwiekszej twardości. Interesują mnie narty z tzw górnej półki.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty wybrać??

race sc fischera (2149) będziesz miał troszkę taniej niż dynastara (2698) i jeśli miałbym wydawać kasę to 100 więcej i Omeglasik Dynastara ,ale też możesz world-cupa fischera za 2299 z fx ew Rossignol-a 8S masz za 2699z axial 120 lub 9S 2999 z axial 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

dziekuje wszystkim za porady.. prosilbym jednak jakies informacje o sprzecie ktory znacie, a nie tylko ktory dystrybuujecie. innymi slowy, cenniejsze sa rady użytkowników. Suche dane są dostępne na internecie, jednak zależy mi na uwagach dotyczących sprzetu, z którym mieliście do czynienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

chciałeś wiedzieć co dobre więc otrzymałeś takie informacje włącznie z cenami , a co Ci podpasuje to już zależy od Twoich umiejętności i indywidualnych upodobań ...i nie ma znaczenia czy jestem dystrybutorem jakiegoś sprzętu czy nie...a jeśli nawet to to co mogę Ci sprzedać to mam objeżdzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty wybrać??

Niedawno koledzy mocno zbesztali młodego chłopaka, który promował tu aukcje swojego wuja na Allegro. Fakt mnie to także trochę zirytowało, ale widzę, że teraz zamiast pomóc człowiekowi większość robi to samo. Nawet już mowa o rabatach. To trochę żenujące. Chłopak był młody, ale Panowie to starzy wyjadacze ...

Sam niedawno kupowałem narty i w zasadzie stale mam wątpliwości czy dokonałem dobrego wyboru. Jeżeli dobrze jeździsz to moim zdaniem trzeba się skoncentrować na grupie Race - taką ma każda marka. Jeżeli nie chcesz najtwardszych to zastanów się nad 2 dolnymi nartami z tej grupy. Dalej to kwestia slalom czy gigant. Większośc kupuje slalom - tzw slalom carvery. Przez ostatnie 4 lata jeździłem na Rossignol i byłem bardzo zadowolony. Teraz kupiłem Voelkl, ponieważ to jedyne narty z drewnianym rdzeniem. Nie wiem dlaczego na tym portalu nic, oprócz testu, nie ma o tej marce. Osobiście poleciłbym Ci Volekl Racetiger SC . Generalnie aktualnie każda marka w grupie Race ma świetne narty. Różnią się głównie kolorami - wg mnie oraz cenami. Ale wg mnie warto wydać 200-400 zł więcej i kupić sobie sprzęt, z którego człowiek jest zadowolony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty wybrać??

cyt:Teraz kupiłem Voelkl, ponieważ to jedyne narty z drewnianym rdzeniem...a inne są z jakim?????

Generalnie aktualnie każda marka w grupie Race ma świetne narty-zgoda!!! ale cyt: Różnią się głównie kolorami - wg mnie oraz cenami...czy jezdziłeś w ostatnim czasie na jakiejkolwiek narcie z grupy Race poza Rossignol???-bo obawiam się że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...