Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Rossignol Zenith 5W


tygrysiunia

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję nabyć narty wymienione w temacie.

Czy dla mnie osoby dobrze jeżdżącej przy wzroście 150 cm i wadze ok. 55 kg, mogę mieć długość tej narty 146, czy muszę wchodzić w juniorki? całe życie niestety jeżdżę na juniorkach z powodu wzrostu i chciałabym przesiąść się na coś "dorosłego" a nastolatką to już niejestem...

Jakie powinnam do tego wybrać buty, mam stare i już niewygodne i należałoby je zmienić.

Prosiłabym o radę.

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Rossignol Zenith 5W

Przy Twoim wzroscie to 146 bedzie w sam raz ,a co do butow to wybierz takie ktore Ci beda dobrze na nodze lezaly-marka juz nie jest az tak wazna.Ja osobiscie nie jestem zwolenniczka bardzo miekkich butow(to te damskie wszystkie softy) ale wsrod damskich modeli mozna dobrac cos odpowiedniego.Z kolei w bardzo twardych butach to Ci sie noga tylko umeczy. Ja po dlugich poszukiwaniach i jeszcze dluzszym przymierzaniu wybralam Tecnici Rival rxHF o twardosci 80 i po dwoch sezonach jazdy musze powiedziec ze sa OK.Pozdrowiam.Beata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...