Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon Streetracer


Coob

Rekomendowane odpowiedzi

Salomon Streetracer

Cześć!!

Jeździłem i czasmi nadal na Streetracer 8 z sezonu 04/05 > http://skionline.pl/sprzet/index.php?ids=4b75056f563bfac187fe7318b10adbe1&co=kolekcje_narty&id_grupy=842

Ogólne wrażenia takie sobie jak dla mnie lekkie łatwe, na dobrze przygotowanym szerokim i miekkim stoku mozna się fajnie pobawic fun:) przy b.dużych prędkościach i twardej "nawierzchni" trochę nerwowe i mało stabilne - jak dla mnie. Czasami jest dziwne wrażenie jakby dzioby nart lekko "telepało" ale wyłącznie jak jest twardo.

Podsumowując: fajne allround'y do spokojnej jazdy.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Streetracer

Chcę kupić tegoroczną "10-kę". Ciekawym czy będzie dużo sztywniejsza. Jak gdzieś tam wspominałem jestem po kontuzji kolanka i to chyba będzie dobry wybór. Chyba, że jednak SL9 Atomica? Kasa podobna, taliowanie.. Trochę inna klasa narty ale.. Jak sądzicie

Pozdrawiam

coob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Streetracer

Witam

Salomon dobry od nauki albo dla kobiet narty ale to wszystko zależy od twojego stylu jazdy jeźli jeździsz dobrze i jesteswymagający to atomica a jeśli nie zalezy ci na tym to co chcesz ja osobiście wolałbym atomica

Pozdrawima i przepraszam za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon Streetracer

Heh no tak. Miękka i jak allround. Pytanie czy w moim przypadku (po dość poważnej kontuzji kolana) nie będzie atutem.. Nie będę musiał jej cisnąć, ani jakoś wybitnie pracować. Ciężki nie jestem, a w pierwszym sezonie po kontuzji nie będę raczej rozwijał większych prędkości na stoku. NIe planuję też wycieczek w Alpy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...