Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Blizzard GSR Magnesium oraz GS Magnesium


Pablo33

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard GSR Magnesium oraz GS Magnesium

Ja miałem doświadczenia z tymi nartami ale jestem z podkarpacia i pewno nie bardzo moja opinia przyda sie takiemu swiatowemu i wysoce postawionemu człowiekowi ze stolicy... jakim jestes. Więc jezdziłem na Gs magnesiumi uwazam ze to porażka moze jest to najwyzsza polka (serw.) ale do jazdy po zatłoczonytch stokach w polsce nie bardzo a jesli chodzi o zawody, to na Pś (napewno startujesz) sie nada ale na 3 ligowe regionalne nie bardzo, miałem tez taką slalomke Sl magnesium i :D:D tez nie bardzo kupujesz jezdzisz(dosyc krótko) i wyżucasz na smietnik... bo sie rozwarstwiła i pękł rdzeń. A poza tym przecież jako człowiek który jest prawie bossem narciarstwa w dodatku ze stolicy. To powinienes jezdzic na jakims atomie robionym na zamowienie pod ciebie bo przeciez jestes Ekstra klasa. VIP to mało.

P.S. Nie mam nic do ludzi ze stolicy oprucz tych równiejszych... takich jak Pablo.

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard GSR Magnesium oraz GS Magnesium

haaaah to nie rozumiem jednego twoja najlepsza szkoła jest w piasecznie a na dodatek dopiero co "jezdziłes" po własnym województwie... i sobie w takim razie... Narazie no moze sie spotkamy jak mi pozwolisz bo przeciez ty jestes najlepszy i pewno jak jezdzisz do Ci stoki czarterują.

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard GSR Magnesium oraz GS Magnesium

jeszcze jedno jeśli pozwolicie

Nigdzie nie pisałem, że jestem z Warszawy czy Piaseczna

Nigdzie nie pisałem, że to najlepasza szkoła

paropos Warszawiaków, z całym szacunkiem

Znam takich, co jeżdżą lepiej od nas na nartach

pozdrawiam tym razem Warszawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...