Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL12 pb


robertamigo

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tak trudno utrzymac ta narte w jezdzie na wprost.Jezdzilem wpierw na calkiem nowym modelu 12SL 2007/2008 i narta ta wspaniale trzymala sie toru jazdy.Kupilem potem model SL12pb z roku 2006/07, rozni sie on tylko szata graficznom i jestem b.niezadowolony.Narte ta trudno utrzymac w lini prostej.(rady w stylu-trzeba dociskac krawedzie prosze darowac).Kto ma doswiadczenie z ta narta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

Ktos z umiejetnosciami "10" powinien nawet radykalnie przygotowana slalomke (bez podniesienia) utrzymac w jezdzie na wprost ;-)

A na powaznie to zastanow sie do czego Ci ta narta, jazda slalomka na wprost (na plaskiej narcie) jest niezlym wyczynem, a szybsza jazda moze byc nawet niebezpieczna jezeli narta jest bardzo agresywnie przygotowana (minimalne podniesienie krawedzi). TO JEST NARTA DO JAZDY NA KRAWEDZI. Jezeli chcesz jezdzic na plasko to albo zmien narty albo sobie odpowiednio przygotuj SL chociaz wtedy to bedzie marnowanie tych nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

Pawel ts,przeczytaj uwazniej moj post zanim odpowiesz.Pisze tam o diametralnej roznicy miedzy dwoma prawie identycznymi nartami,SL12 z roku06/07 i 07/08

A teraz do rzeczy,nawet Atomic wypusci bubla,sprawdzilem wlasnie slizgi,w jednej narcie jest wypukly.Narta nadaje sie do reklamacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL12 pb

Chyba mnie nie zrozumiales - zakladalem, ze masz podstawowa wiedze o przygotowaniu nart. Jezeli odpowiednio przygotujesz narty to pojedziesz na slalomce na kreche bardzo spokojnie. Na narcie z 07/08 jezdziles z wypozyczalni i byla ona najprawdopodobniej przygotowana bardzo lagodnie (pewnie 88 (moze nawet wiecej) i 1), a teraz masz narte nowa (przynajmniej tak zakladam) ze standardowym katem (87-86, 0.2-0.5 - zakladam, bo nie wiem jakie katy zaklada Atomic ale sa to typowe katy dla slalomek) i rowno ostra na calej dlugosci.

Wypuklosc na slizgu - moze byl juz robiony jakis niechlujny serwis i do tego nie masz zadnego podniesienia krawedzi. Najprawdopodobniej wrzuca Ci ja na maszyne (w ramach naprawy gwarancyjnej) i bedziesz mial juz plaski slizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...