Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy i jak uczyć małe dzieci.


Winnetou

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ma 3,5 roku i w zeszłym sezonie jeden dzień bawiła się dziecięcymi "karwingami" - a jak ! ... wypożyczalnia ... dolomiti+sunshine ... buty na dwie klamerki .. i zziajany tatuś uganiający się z pociechą po stoku - dawno się tak nie zgrzałem :))) Czy ktoś korzystał z książki tu oferowanej? A może lepiej kupic fest nosidło i biegówki - to by było coś, takie dociążenie ;)

Temat chodził już na wiosnę - jakieś nowe spostrzeżenia ? Jakieś wskazówki, ciekawostki mile widziane, bo mój autorytet ucierpi jak nie przygotuję jakiegoś ciekawego programu :)

Pozdrawiam Dyskutantów Przedsezonowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i jak uczyć małe dzieci.

Narty to dla dzieci musi byc zabawa. 3.5 to troche wczesnie dla tego musi to byc super zabawa. Moj syn ma 10 i tez ciagle jeszcze musze wymyslac jakies hocki klocki chociaz jego jazda jest juz malo dziecinna. Uczenie dzieci to super sprawa :-)))) gorzej jest z doroslymi :-((((

Pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i jak uczyć małe dzieci.

Hej - ksiazka jest OK, choc jest sprzed ery curvingowej, nie ma to specjalnego znaczenia.Znajdziesz mase cwiczen, jak rozniez sosoby na to aby nie byc ciagle zgietym w pol.

Generalnie chyba trzeba sobie wybic z glowy cos takiego, ze ty sobie bedziesz jezdzil na nartach, a przy okazji uczyl dziecko. Albo rybki albo akwarium. I teraz trzeba ocenic na ile kasy wyceniasz swoje jezdzenie (tzn mozliwosc pojezdzenia) i moze jednak instruktor sie oplaci.

Jest tu na forum, ktos kto pisze bac napisal prace magisterska z nauczania dzieci wiec moze sie ujawni z jakimis poradami.

Nawiasem mowiac, wszyscy twierdza, ze na poczatek najlepsze sa biegowki, tylko przewaznie ludzie nie chca tracic czasu. Rozwaz to jednak, bo bieganie za dzieckiem po plaskim jest mniej meczace niz ganianie po stoku.

Pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i jak uczyć małe dzieci.

Sorry, ze sie wymadrzam, bo sam jeszcze nie mam dzieci, ale w Austrii pelno jest szkolek z 3 latkami, i 1 instruktorka bez problemu panuje nad zazwyczaj 5-6 maluchami, wlacznie z rozbieraniem z wszystkich warstw ciuchow i sikaniem obok trasy. Czy oni to wysysaja z mlekiem matki, czy po prostu maja wprawe w uczeniu dzieciakow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Czy i jak uczyć małe dzieci.

hej, jakbyś chciał podzielić się wiedzą na temat nauki jazdy na nartach to chętnie pogadam. Ja mam 4 letniego chłopca i 2,5letnią dziewczynkę. Sama jeżdżę dobrze, ale nie wiem jak zabrać się do nauki szkraba.

Serdecznie pozdrawiam.

moje GG 317 98 44

inka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...