Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chyba zawyrzylem swoje umjejetnosci


gabik

Rekomendowane odpowiedzi

biała rulez!!!:)

orczyki rulez, np. nigdy nie potrafie wsiasc na ten w białce tatrzanskiej sama bez pomocy tego goscia z budki,hiehie, bo jak sama sie zlapie, to nigdy nie moge sobie tego pod tylek podciagnac(hie,zwierzenia...;) i siem lapie rękami...a nastepnie: wywalam:))

ps. moja kolezanka za to kiedys (nie wiem jak) podkoczyła na orczyku i w powietrzu ominela mojego tate(ktory oczywiscie tez sie wywalił;))no ale byla jeszcze lekka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

orczyk;-)

mnie i tak nie pobijecie.... parę lat temu i też trochę kilo temu..:) w Istebnie jechałem na gorę orczykiem, a w istebnie jakość wyciagu nie jest za dobra i długość linek też nie jest wystarczajaca... no i .. w jednym miejscu jest stromiej troszkę i tam wcześniej podrywało mnie w górę, ale tym razem poderwało mnie ..:) na jakieś 2 metry w górę... a że byłem malutki i leciutki to zrobiłem 540 w powietrzu i kawałek później jechałem tyłem.... a obsługa świetnego wyciągu.... oczywiście nic nie zauważyła.....:))

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...