Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki kask??????


Tryk

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kask??????

Najmądrzej Ci Spyder odpowiedział. Z kaskiem to to tak jak z butami. Zakładasz kask na głowę i chodzisz po sklepie 10 minut, jeśli zaczynają uszy boleć to mimo, że kask się troche ułoży to uszy Ci odpadną. Każdy ma inną czaszkę i nie sugeruj się opinią innych. Najwięcej zawodników jeździ na Briko i...nic. Briko nie mierzyłem, ale ja jestem super zadowolony z Carery a kumpel z Uvexu i uwaga nie możemy się zamienić mamy zupełne inne "baniaki" i po 5 minutach uszy bolą. Mierz stary, mierz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kask??????

A ja mam taki co się nazyw MANGO a jest dokładnie taki sam jak Alpina Nugat. (Miałem w rękach oba jednocześnie a na głowie na zmianę i nie potrafiłem znaleść różnicy więc wybrałem tańszy czylik MANGO) i jesten super zadowolony. Jak Misiu napisał skończył się dla mnie problem z doborem kretyńskich czapek, jest mi wygodnie i czuję się bezpieczniej.

Siema

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Dzięki wszystkim za jakąkolwiek podpowiedz co do kasku. Przy zakupie będę już wiedział na co zwracać uwagę. Jeszcze raz wszystkim dziękuję jestem w sumie nowy na forum więc jak będziecie mieć jakieś ptyania na jakie ja będe znał odpowiedz to spróbuje wam odpowiedzieć. Pozdrawiam Tryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...